Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

A ok :D myślałam, że może z dzisiaj :D 

Dzisiaj większość dnia pada , chociaż wybraliśmy się z psami na sam początek lasu bo z młodym szliśmy ale na króciutko i bez aparatu , a szkoda bo widoki ciekawe , wielkie powyrywane drzewa , jak nam się uda jutro iść z młodym do parku to zrobi zdjęcie drzewa wyrwanego z korzeniami , ogromnego drzewa , chyba że już usunęli ale rano jeszcze było ;)

Mieliśmy szanse iść jutro na psi spacerek bo Ania ma wolną niedzielę ale nie mamy z kim młodego zostawić ;( a On się nie nadaje na długie spacery , dzisiaj szliśmy dosłownie kawałeczek i za chwile było że nie ma siły iść , a w domu był taki zmęczony że aż musiał poleżeć pod kocem hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Noooo na rowerku , a później nie dosyć że będę jego niosla to jeszcze rowerek :P ostatnio był motorkiem i co ? niosłam i młodego i motorek !

A wózkiem to się tam wszedzie nie przejedzie , ostatnio wszyscy ugrzęźliśmy w błocie , a Ania miała trampki :D :P

Link to comment
Share on other sites

Jestem załamana , nie uznali mi reklamacji na telefon ;( byłam pewna że mi nie uznają bo jak ja im udowodnię że ten telefon mi nie spadł :/ sama bym pewnie w to nie uwierzyła że lezał i sam pękł ale tak było i mialam taką tyci tyci nadzieję że mi go naprawią ;( czeka mnie życie z popękanym telefonem bo nie mam wolnych 500-600 zł na naprawę :[ fuck , że to akurat mnie spotkało , chociaż w sumie nikogo to nie dziwi że akurat na mnie padło :P ten którego teraz używam jest masakryczny , dotyk ledwo działa , zdjęcia robi jak toster , no masakra :/

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, łamAga napisał:

Jestem załamana , nie uznali mi reklamacji na telefon ;( byłam pewna że mi nie uznają bo jak ja im udowodnię że ten telefon mi nie spadł :/ sama bym pewnie w to nie uwierzyła że lezał i sam pękł ale tak było i mialam taką tyci tyci nadzieję że mi go naprawią ;( czeka mnie życie z popękanym telefonem bo nie mam wolnych 500-600 zł na naprawę :[ fuck , że to akurat mnie spotkało , chociaż w sumie nikogo to nie dziwi że akurat na mnie padło :P ten którego teraz używam jest masakryczny , dotyk ledwo działa , zdjęcia robi jak toster , no masakra :/

Kurcze, słabo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...