Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']hoho, wybrana hodowla ? :lol: chwal nam się tu szybko ! :loveu:[/QUOTE]

Hodowla wybrana :loveu: ale jak na razie zachowam jej nazwe w tajemnicy :lol: jak ja odbierzemy to napisze :lol: to już za 2 tygodnie :multi: kotka ma 8 miesięcy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Pani Mamo, ale mi chyba napiszesz z jakiej hodowli :)
plosię :)[/QUOTE]

Na razie synku nie mogę :roll:
ale dowiesz sie pierwszy , obiecuje :lol:

[quote name='magdabroy']Już się nie mogę doczekać :loveu: A masz jakieś zdjęcia??[/QUOTE]

Zdjęć nie mamy , jedynie sa na stronie hodowli ale kopiowanie jest zabronione :roll:

[quote name='deer_1987']Gratulacje!! :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Paula03']Gratulacje!! :loveu:[/QUOTE]

Dzieki wielkie :lol:

[quote name='kalyna']gratulacje kota :) ale się wkręciliście w nie :D
właśnie jakieś fotki chociaż, jak nazwy hodowli nie chcesz zdradzić ;)[/QUOTE]

pokochalismy tą rase :loveu:

[quote name='understandme']Gratuluję! I czekam na zdjęcia jak się tylko pojawi w domu :loveu:[/QUOTE]


zdjęcia beda na pewno już w dniu odbioru :loveu:

[quote name='sator_k_']No to teraz będzie 2 psy na 2 koty :D[/QUOTE]

dokladnie :loveu:

[quote name='dianusia921']A u Ciebie jakie wieści cudne :lol:

Super koteczka na pewno jest ! A to tak jako nowy domownik czy może planujecie wystawy czy hodowle ?

W ogóle to gdzie kociaki będą mieszkać, bo Neron przecież nie przepada za kotami, chyba że coś się zmieniło?[/QUOTE]

Kotkę kupujemy na kolanka tylko i wyłącznie do kochania , będzie wysterylizowana więc hodowli nie planujemy , a wystawy hmmmm pożyjemy zobaczymy ;)
Kotka będzie moja :loveu: ale mieszkać będzie u Tż-ta z Qwendzią i Pepsiakiem później do nich dołącze ja z Neronem , okazuje sie ze tego co w domu to nie ruszy a na dworze jeszcze troche powarkuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dianusia921']Czyli już się zwierzaki spotkały ?

Qwcia musi mieć genialny charakter i być super zsocjalizowana. Jakoś tak sobie pomyślałam, w ogóle nic nie piszesz żeby były z nią jakieś problemy, choćby malutkie. Super że trafił Wam się taki psiak :)[/QUOTE]

Tak ;) spotkały , spotkały ;) nie bylo większych ekscesów :lol:

Qwendzia jest psem jak to powiedziałam o charakterze dziecka z autyzmem , jej wystarczy swoje towarzystwo , jak np leży sobie na legowisku i Pepsiak przyjdzie sie do niej przytulić to ledwo sie ładnie wygodnie ułoży to Qwendzia wstaje i idzie na dwór , kładzie sie i śpi dalej :lol: jest spokojna , do psów się cieszy jak tylko widzi jakiegos z daleka to już by biegła się bawić ;)
ale żeby nie było tak pięknie to dodam że swojego terytorium Qwedzia broni jak lwica , juz pare osób pogoniła :lol:

Byście widzieli jak ja wyglądam wchodzać na podwórko , Qwendzia wariuje skacze na mnie a ja próbuje sie bronić na pewno przekomicznie to wygląda :eviltong: z jej masa jak sie kiedys rozpędzi i skoczy na mnie to wyląduje u sąsiada na choince :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no to super, że się poznały wreszcie :)
widzisz Neron stanął na wysokości zadania..

no i dlatego ja lubię psy pasterskie, co są skierowane pracą na człowieka. Typ niezależny mi nie pasuje :lol:

a ja wczoraj byłam u takie Pana co ma suczkę w typie ON. I była tak podobna postawą i wyglądem do Nerona, że zwątpiłam, niestety jest mała i chuda co odróżniło ją w jakimkolwiek prawdopodobieństwie, że to rodzina. I Neron jest bardziej owczarkowaty :) ale taki pieszczoch, bo mnie pierwszy raz widziała i to na swoim terenie i to bez swojego Pana była. Ale jak tylko pogłaskałam to wypuścić mnie nie chciała i gotowa była ze mną jechać. Powiedziałam, że jak jej ten Pan nie chce to z chęcią ją wezmę, ale on nie odda jej :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']no to super, że się poznały wreszcie :)
widzisz Neron stanął na wysokości zadania..

no i dlatego ja lubię psy pasterskie, co są skierowane pracą na człowieka. Typ niezależny mi nie pasuje :lol:

a ja wczoraj byłam u takie Pana co ma suczkę w typie ON. I była tak podobna postawą i wyglądem do Nerona, że zwątpiłam, niestety jest mała i chuda co odróżniło ją w jakimkolwiek prawdopodobieństwie, że to rodzina. I Neron jest bardziej owczarkowaty :) ale taki pieszczoch, bo mnie pierwszy raz widziała i to na swoim terenie i to bez swojego Pana była. Ale jak tylko pogłaskałam to wypuścić mnie nie chciała i gotowa była ze mną jechać. Powiedziałam, że jak jej ten Pan nie chce to z chęcią ją wezmę, ale on nie odda jej :D[/QUOTE]

Jak kupowałam Nerona to był jeszcze jeden samiec i suczka , suczka była piękna ,miała taką dłuższą kręcona sierść ale ja wtedy nie znałam sie tak za bardzo na suczkach i bałam się cieczki , teraz na pewno wybrała bym suczkę :lol:

To bys się zdziwiła jak by Ci pozwolił ja wziąć :evil_lol: bys miała 3 psy :evil_lol:

[quote name='sator_k_']Nie taki Nero straszny jak go malują ;)[/QUOTE]

Ale i tak mu nie ufam na tyle żeby pozwolic mu zbliżać sie do kota za bardzo ;)

Teraz rozpracowuje piłke basebalowa z prasowanej skóry , taką dla psów :evil_lol: za bardzo nie wie jak sie do niej zabrać , wierzch zjadł od razu a środek nie bardzo wiedział jak zacząć ale teraz juz go właśnie zjada :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kilka zdjęć zrobionych na szybko z konsumpcji :lol:
oczywiście kłaki Nerona w roli głównej :evil_lol:

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1981/dsc00070ie.jpg[/IMG]

[IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2693/dsc00071kf.jpg[/IMG]

[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2562/dsc00077l.jpg[/IMG]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9959/dsc00083xv.jpg[/IMG]

[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4526/dsc00084sg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']
To bys się zdziwiła jak by Ci pozwolił ja wziąć :evil_lol: bys miała 3 psy :evil_lol:


Teraz rozpracowuje piłke basebalowa z prasowanej skóry , taką dla psów :evil_lol: za bardzo nie wie jak sie do niej zabrać , wierzch zjadł od razu a środek nie bardzo wiedział jak zacząć ale teraz juz go właśnie zjada :lol:[/QUOTE]
ale ja chcę 3 psa :loveu: ale muszę jeszcze poczekać :(

ja ostatnio szukałam jakich przysmaków co zawarte byłyby jakieś warzywka. I się zdziwiłam, bo nic nie znalazłam, nie wiem czy gdzieś to w ogóle jest :( i czy faktycznie warzywa lub owoce są w nich zawarte :roll:

tamta suczka młodsza jest, bo dopiero ma 1,5 roku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Widac ze mu smakowalo :loveu:[/QUOTE]

Smakowało i to bardzo co mnie zdziwiło, kiedyś kupiłam mu kość prasowaną to podszedł , powąchał ja i sobie poszedł , kość trzeba było wyrzucić bo tylko ją przekladałam z kata w kat , nigdy mu nic nie kupwałam więcej z tego rodzaju bo myślalam że nie lubi a dzisiaj w zooloicznym oglądałam czekolade do psa ale pani mi odradziła jej kupno po tym jak jej powiedzialam ze Neron jest alergikiem bo nie wiadomo czy w skladzie tego smakołyku nie ma czegos co go uczula i zaproponowala mi ta piłkę bassebalową , pomyslałam że trudno jak nie zje to dostanie ją Qwendi a tu 10 min i po piłce nie było śladu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...