Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Skąd ja to znam :P Chciałam czerwone ściany w sypialni. Kupiliśmy 2 czerwone pigmenty, żeby był bardzo intensywny ten czerwony. I co? I mam ledwo bladoróżowe ściany :D

O matko, shelti w kojcu mdleje.gif

Hehehe no nasz nie jest jasny ale w róż wpada :P

No:/ kilka razy i uciekła i miała małe wiec zamknęli ją w kojcu :/ ale nie jest shelti  to jakaś mieszanka ze szkotem ale ojciec był burkiem więc stąd ta wielkość ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Na zdjęciu wygląda jak 100% shelciak ;)

Hehehe jest dużo większa niż shelti ;) nie mam porównania przy dorosłej osobie ;) ten drugi jest w typie amstaffa ale słodziak na maxa , ta Fabiana wylizał że był mokry na włosach hehehehe i tak fajnie go podgryzał , brał jego rączke w paszcze i mymlał :D zostawiłam swój tel w aucie więc fotek nie zrobiłam a Sebek jak Sebek , "nie mam aparatu" , dla niego aparat w telefonie to nie aparat ;)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, dOgLoV napisał:

Podoba mi się bardzo , nie dosyć że zieleń to jeszcze drewno , ja jestem troche upodobaniem z czasów PRL-u i chciała bym cały korytarz w drewnie :D

O rany nie mów mi o korytarzach w drewnie :p tutaj cały dom był w blazerii (czy jak to sie pisze) okropienstwo. Na górze w dwóch pokojach na suficie jakieś drewniane kasetony są a na ścianach jakieś plyty (widać na jednym zdj się odbija w lustrze ) i nie mogę na to patrzeć :/ to strasznie zmniejsza pomieszczenia..

 

Co do tego psiaka w końcu to szkoda go :( mój kuzyn ma bernardyna i plochacza niemieckiego tzn w typie i też obydwa w kojcu fakt wielkim kojcu chodzą na spacery itd ale jak ta mała miała cieczke to ich nie rozdzielil bo przecież Misiek jest za wielki żeby pokryć mała :/ no i raz mu się nie udało ale następny raz może mu się udać i później będzie płacz i dzwonienie do mnie co ma zrobić :/

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ania :) napisał:

O rany nie mów mi o korytarzach w drewnie :p tutaj cały dom był w blazerii (czy jak to sie pisze) okropienstwo. Na górze w dwóch pokojach na suficie jakieś drewniane kasetony są a na ścianach jakieś plyty (widać na jednym zdj się odbija w lustrze ) i nie mogę na to patrzeć :/ to strasznie zmniejsza pomieszczenia..

 

Co do tego psiaka w końcu to szkoda go :( mój kuzyn ma bernardyna i plochacza niemieckiego tzn w typie i też obydwa w kojcu fakt wielkim kojcu chodzą na spacery itd ale jak ta mała miała cieczke to ich nie rozdzielil bo przecież Misiek jest za wielki żeby pokryć mała :/ no i raz mu się nie udało ale następny raz może mu się udać i później będzie płacz i dzwonienie do mnie co ma zrobić :/

Ania mi się to własnie podoba :P

Ehhhh zawszepowala mnie myślenie ludzi"ze wsi" :/

Co taka cisza dzisiaj na dogo ? :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Boazeria Ci się podoba? To jest paskudne :/ Miałam na korytarzu, na piętro i wszystko ściągnięte ;)

 

Fabian ma wyjebane :D

Nooooo podobie mi się :P

Wyjebane to zaraz Qwendi bedzie miała w papsko bo tak dyszy że mi zaraz młodego obudzi :[

1 minutę temu, Ania :) napisał:

Qwendi wygląda tak jakby była zmęczona życiem :p no i hej mały rozrabiaku! :D 

Nooo Ona jest zmęczona swoją głupotą :P

Hej hej hej :D

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

No co Ty, dyszenie psa obudzi Fabiana? Moje jak śpią (ten sen nocny, bo dzienny to nie), to nic ich nie ruszy ;) A Theodor to nawet nie pamięta co się z nim dzieje, gdybym teraz mu coś kazała zrobić, coś mówiła itp.

Fabiana niestety budzi wszystko co jest związane ze zwierzakami , dyszenie zwłaszcza , od razu się budzi , zaciesza i wyłazi z łóżeczka do Qwendi :/

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, dOgLoV napisał:

Ale On na prawde jest nieobliczany , włazi na wszystko , musiała bym mu zostawic pusty pokój z materacem na środku :P

Theodor jak przechodzi obok kwiatków, to musi je pociągnąć... Koło krzesełka, to musi je kopnąć... itp.itd. Ale najlepszy był pewnego dnia jak pojechał z Bogdanem pojeździć na motorze. Ten motor (cross) nie ma nóżki do stawiania. I motor stawia się na takim specjalnym "taborecie" Stawia się go pod motorem. Rączka do góry, to "taboret" się podnosi i motor stoi stabilnie. Żeby go opuścić ponownie na koła, to rączka w dół. No i postawił Bogdan motor i się przebierał. A Theodor co zrobił? Podszedł i spuścił motor na dół. A że nikt nie stał i go nie trzymał, to motor się przewrócił, złamała się rączka od sprzęgła i nawet Bogdan się nie przejechał :D Dobrze tylko, że ten motor nie spadł na Theodora, bo on 100kg waży :/

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Aleksa. napisał:

Co z tego dziecka wyrośnie. Ogarnij się, bo ten mój mąż nie będzie samodzielny :)

On jest samodzielny :P

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Theodor jak przechodzi obok kwiatków, to musi je pociągnąć... Koło krzesełka, to musi je kopnąć... itp.itd. Ale najlepszy był pewnego dnia jak pojechał z Bogdanem pojeździć na motorze. Ten motor (cross) nie ma nóżki do stawiania. I motor stawia się na takim specjalnym "taborecie" Stawia się go pod motorem. Rączka do góry, to "taboret" się podnosi i motor stoi stabilnie. Żeby go opuścić ponownie na koła, to rączka w dół. No i postawił Bogdan motor i się przebierał. A Theodor co zrobił? Podszedł i spuścił motor na dół. A że nikt nie stał i go nie trzymał, to motor się przewrócił, złamała się rączka od sprzęgła i nawet Bogdan się nie przejechał :D Dobrze tylko, że ten motor nie spadł na Theodora, bo on 100kg waży :/

Hahahahahaha niezły agent z Theodora ale normalnie jak bym czytała o Fabianie , robi identycznie , żeby tylko coś zbroić :/

Dobrze że theoś wyszedł z tego cało ;)

Na pierwszym zdjęciu obróciłam sie tylko żeby mu wlać wody do butelki i już musiał wleź na narożnik i sprawdzić co tata trzyma za monitorem , a że ma nie biegac w za dużych laczkach to mogę mówić 1000 razy ....

20160803_111844.jpg

20160808_154641.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...