Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='Angi']nie wszystkie warzywka są pyszne ;)[/QUOTE]

racja,brukselka,pietruszka(korzeń) i seler to paskudztwo:shake:

Hej Aga :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']racja,brukselka,pietruszka(korzeń) i seler to paskudztwo:shake:

Hej Aga :)[/QUOTE]
Brukselkę lubię, ale fakt pietruszka i seler są obrzydliwe, to jedyne warzywa, których nie tknę :shake: No i nie jadłam jeszcze szparagów, ktoś wie jak to smakuje? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Brukselkę lubię, ale fakt pietruszka i seler są obrzydliwe, to jedyne warzywa, których nie tknę :shake: No i nie jadłam jeszcze szparagów, ktoś wie jak to smakuje? :evil_lol:[/QUOTE]

Całkiem dobre, ale takie 'nitki' są fuj. Jak w fasolce podobne :shake: Tylko te główki zawsze odcinam bo są najlepsze, a resztę daję komuś innemu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='vege*']Brukselkę lubię, ale fakt pietruszka i seler są obrzydliwe, to jedyne warzywa, których nie tknę :shake: No i nie jadłam jeszcze szparagów, ktoś wie jak to smakuje? :evil_lol:[/QUOTE]

szparagi są pyszne,ja je lubię:p Brukselkę jadłam raz i wyplułam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']racja,brukselka,pietruszka(korzeń) i seler to paskudztwo:shake:[/QUOTE]

Uwielbiam korzeń pietruszki ugotowany :loveu:

[quote name='vege*']Brukselkę lubię, ale fakt pietruszka i seler są obrzydliwe, to jedyne warzywa, których nie tknę :shake: No i nie jadłam jeszcze szparagów, ktoś wie jak to smakuje? :evil_lol:[/QUOTE]

Mi szparagi nie smakują :shake: A jestem wszystkożerna :evil_lol:

[quote name='Angi']gdzie kupie szparagi? I jak mam je zrobić :P ?[/QUOTE]

W maju/czerwcu i najlepiej na targu ;) Te z hipermarketu najczęściej są już zleżałe :roll:

Link to comment
Share on other sites

Oglądam [I]Obecność [/I]i tak jak normalnie horrory mnie zbytnio nie ruszają, a oglądam tylko właściwie z tego gatunku, to tutaj prawie pare razy spadłam z krzesła. Jestem na końcówce i sama w domu. Moje serce, ała :placz: Mamooo ratuj :placz:






[SIZE=1]Muszę zobaczyć jak się skończy :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...