Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']A jak wysyłałaś zdjęcia na serwer, to je wcześniej zmniejszyłaś czy poszły w takiej wielkości jak były robione?[/QUOTE]

Ja zawsze pomniejszam zdjęcia do rozmiaru 600 x 800 a dopiero pozniej wysylam na serwer i zawsze dodawaly sie wlasnie w takiej wielkosci :roll:

Link to comment
Share on other sites

Już mi [B]biscuit [/B]wytłumaczyła :multi:

[quote name='biscuit']kiedy chcesz dodać z adresu URL, to tam wklejasz link, a pod spodem jest okienko (malutkie) oznaczone taką fajką - i jeśli chcesz zdjęcie normalnej wielkości, po prostu musisz odznaczyć tę fajkę (kliknąć na okienko) ;)[/QUOTE]

zaraz spróbuje cos dodać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Już mi [B]biscuit [/B]wytłumaczyła :multi:



zaraz spróbuje cos dodać ;)[/QUOTE]

Też się głowiłam, jak to zrobić, na szczęście rozgryzłam ten orzech :D


[quote name='dOgLoV'][IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/20120325164.jpg[/IMG]



Udało sie :multi: musze tamte poprawić :lol:[/QUOTE]

Hihi, ale się fajnie uśmiecha - widzę, że Neronek też lubi leżeć "do góry kołami" :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']Też się głowiłam, jak to zrobić, na szczęście rozgryzłam ten orzech :D

Hihi, ale się fajnie uśmiecha - widzę, że Neronek też lubi leżeć "do góry kołami" :P[/QUOTE]

Na cale szczescie Ci sie udało bo byśmy sie musialy nieźćle nagłowic zanim bysmy to rozgryzły :evil_lol:

Oj tak Neron czesto leży do góry kołami i prosi o mizianie :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Milena jest młodsza i mądrzejsza od nas :eviltong::oops:[/QUOTE]

Taaaak , dzisiejsza młodzież ma komputer wyssany z mlekiem matki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']Gdzie tam mądrzejsza...? Klikałam jak opętana co się dało i metodą prób i błędów :diabloti::eviltong:

Hihi, to go wymiziaj po tym brzucholu ode mnie :loveu:[/QUOTE]

hehehe ja nie mam do tego cierpliwosci i poszlam na łatwicne , zobaczylam ze Twoje zdjecia sa normalnej wielkosci wiec spytalam :evil_lol:

Neruś wymiziany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Miałam wam pisac że Abigejla (Abbe ) ostatnio upolowała tygrysa :evil_lol: moja kuzynka siedziala sobie w pokoju i patrzyla na tv w pewnym momencie widzi Abi idzie dumna z ogonem do góry i z gracja niesie coś w pysku ( kuzynka w pokoju obok miala sztuczna głowe tygrysa i za ta glowa ciagnął sie tak jak by taki wielki płat futrzastego dywanu ) kuzynka patrzy a ta idzie z dumą trzymając w pysku odgryzioną głowe tygrysa :roflt::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']hehehe ja nie mam do tego cierpliwosci i poszlam na łatwicne , zobaczylam ze Twoje zdjecia sa normalnej wielkosci wiec spytalam :evil_lol:

Neruś wymiziany :loveu:[/QUOTE]

I dobrze - przynajmniej się przydałam :cool1:

Ja to rozumiem - też nie miałam cierpliwości do komputerów, ale jako redaktor naczelna gazetki szkolnej musiałam się jej nauczyć - choćby ostatnio, kiedy przez kaprys szkolnego komputera cały graficznie opracowany numer się usunął :angryy:
To jest dopiero szkoła cierpliwości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']I dobrze - przynajmniej się przydałam :cool1:

Ja to rozumiem - też nie miałam cierpliwości do komputerów, ale jako redaktor naczelna gazetki szkolnej musiałam się jej nauczyć - choćby ostatnio, kiedy przez kaprys szkolnego komputera cały graficznie opracowany numer się usunął :angryy:
To jest dopiero szkoła cierpliwości :evil_lol:[/QUOTE]

Bedziemy wiedziały jak by co gdzie sie zglosic :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Abby prawdziwy pies myśliwski :multi::evil_lol:[/QUOTE]

i mysliwski i ogrodnik :evil_lol: ostatnio kuzynka kupila ziemmie do kwiatkow i polozyla ja na srodku stoly ktory stoi na ogrodzie jak wrocila z pracy to juz byla ziemia rozsypana po całych schodach :evil_lol: a wczoraj rozwalila po calym podworku trzy reklamowki nakretek od butelek ktore Amelunia miala posegregowane do szkoly :evil_lol: to co Abi wyprawia przechodzi ludzkie pojecie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987'][URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC03003.jpg[/URL]
Zaraz Ci oddam!

Jak dodajesz to odznacz Retrieve remote file and reference locally to nie bedziesz miec miniaturek[/QUOTE]

Tak tak , teraz już wiem ;)

[quote name='Paula03']O matko, ale mnie tu długo nie było :D

[URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC02999.jpg[/URL]
Zagryzanko :diabloti:[/QUOTE]

Neron zagryzł Qwendi wiecej zdjęc nie bedzie :evil_lol:

[B]Nocki dobiegły końca [/B]:multi::multi::multi::multi:

[B]dzisiaj już od 5tej nie mielismy co robic te 2h się tak ciagły że myslalam ze zasne na stojąco ale dalam rade :multi:
[/B]
[B]w ogole sie nie wyspalam bo jak moja siostra jest w domu to sie zachowuje jak bym byla po 1wszej zmainie , wchodzi mi do pokoju kladzie Marysie mi na łózko , wiem ze wyspie sie w nocy ale to jest mega wkurzające tak ze dzisiaj bede na pewno caly dzien zła [/B]:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']U mnie na zmianę chmury i słońce, ale na szczęście nie pada :)

No to masz weekend ;) Jakieś plany?[/QUOTE]

W sumie żadnych szczegolnych planow nie mamy , za chwile jedziemy do galerii , musze odebrac zdjecia ktore pewnie nie wyszły bo zerwala mi sie klisza przy zwijaniu ( dlaczego mnie to nie dziwi ) pozniej bedziemy siedzieli w domu bo pogoda tragiczna jest :/ jutro musimy jechac do knajpy podac liczbe gosci na nasz slub i to w sumie na tyle , mało ambitne plany :evil_lol:

wlasnie Sebastian mi puścił sygnał wiec uciekam , milego popoludnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...