Jump to content
Dogomania

Cirneco dell'Etna


Koma

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Klubówkę mam wpisana w grafik wystawowy :lol: A więc powinnam być.

Jak na razie bliższego rozeznania co do tej wystawy nie mam. W ubiegłym tygodniu wchodziłam na stronę O/Łodź i jeszcze nic nie było. Po prostu trzeba co jakiś czas wchodzić i sprawdzać, już lada moment powinna być szczegółowa informacja.

[b]Karenina i Basenji[/b] - widzimy się w Łodzi?
Pzdr.[/quote]

Jasne.
6/7 sierpnia jestem na TicoMatizAcji.
Atrakcji będzie co niemiara. I będzie basenji - ale ten rudo-złoty.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Morrisonka'][quote name='Asiaczek']W ubiegłym tygodniu wchodziłam na stronę O/Łodź[...][/quote]
Wybacz moją ignorancję, ale to O/Łódź ma wreszcie swoją stronę :oops: :o ?[/quote]
Sorki. Myślałam o informacjach o wystawach, a nie o stronie O/Łódź, bo tej ostatniej oczywiście jeszcze nie ma. Niestety.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Klubowa V grupy jest 18 września br.

Wydaje mi sie, że na wystawach klubowych jest klasa baby. Trzeba byłoby zajrzeć do regulaminu wystaw. Poza naszymi granicami ta klasa jest prawie wszędzie, tylko u nas, jak zwykle na odwrót...

Wyobraźcie sobie, że pierwszą w życiu wystawą Gusia-pręgusia była wystawa CACIB-Budapeszt w ub.r., gdzie był prezentowany właśnie w tej klasie. Dlaczego? Mniej więcej w tym czasie w PL wszedł w życie przepis "regulujący" sprawę klasy baby. I dlatego musiałam wycofać Gusia z wystaw, na którą już był zgłoszony jako "bejbik". Szkoda. Za granicą nie przeszkadza, a w PL przeszkadza.Paranoja.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Lothia, jasne ze beda fotki z wystaw :).

A dzis.. Dzis z duma przedstawiam kolejne cirneco w polsce.
Moja mala dziewczynka :

Kerttu:

[img]http://republika.pl/nando/a11.jpg[/img]

Rudi i Kerttu :

[img]http://republika.pl/nando/a12.jpg[/img][/quote]

piękne naprawde no to za 2 lata oczekujemy szczeniąt super ale musisz mieć wesoło z nimi w domu i więcej fotek po ile mają miesięcy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']A 17 września jestem w Szwecji.
Sorrry.
Zdrówko[/quote]
No i co z tego? Przyjeżdżasz 18-go, prezentujesz psa, zgarniasz, co Twoje i Fingala i możesz sobie jechać do Szwecji. To nic trudnego, naprawdę.
A może Młody zaprezentuje Fingala?
Jeżeli Was nie będzie, to będzie mi baaaardzo smutno. Tak ważna dla mnie wystawa, a tu nie ma jednego filara, no, po prostu płakac mi się chce. :cry:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Asiaczek, tak jak ja rozumiem reg wystaw, to klasa baby moze ale nie musi byc na klubowej. Na innych natomiast nie moze wcale. Mysle jednak, ze baby w lodzi beda, i Rudi zacznie swoja wystawowa przygode :)

Pzdr.[/quote]
Ja też uważam, że klasa baby będzie w Łodzi. No bo, jak nie na klubówce, to gdzie mamy pokazywać nasze maleństwa, prawda? Do zobaczenia na wystawie i, oczywiście, trzymam kciuki za debiut.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek czy za dwa lata to nie wiem, moze raczej za trzy :). Ale to sie zobaczy jak sie okaze jaki cykl ma szanowna dama:).

agabass: oba mlode sa w prawie tym samym wieku, Rudi urodzil sie 27 marca, a Kerttu 2 kwietnia, wiec roznica prawie zerowa jest.
Wesolo mam z nimi bardzo, zwlaszcza od wczoraj czyli od przyjazdu Kerttu. Chlopcy sa nia wszycy zainteresowani, najlepszy jest moj charcik malutki, ktory tez jest w ich wieku dokladnie(24 marca), Nando juz stwierdzil ze to jego zona jest.
Generalnie to trzy mlode szaleja non stop, i nawt nie ma kiedy tych zdjec porobic wyczekiwanych:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Brak socjalizacji to im nie grozi chyba genetycznie :) Trafily mi sie tak przyjacielskie stworki, ze mijajac cokolwiek zywego (czlowiek maly, duzy, pies czy jez :) ) musze sciagac smycze bo skakanie odchodzi na odleglosc. Ale to dobrze, chociaz nie bedzie na wystawach klopotow z dzikoscia:). Na spacery wychodza roznie. Troche w zaleznosci od ich potrzeb (najwiekszy lejek jest Rudi), a troche w zaleznosci od moich sil 8) . Najlatwiej wychodzi sie w parach oczywiscie, i tego staram sie trzymac, z tym, ze pary zamieniam tak, zeby wychodzily kazdy z kazdym na zmiane..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Brak socjalizacji to im nie grozi chyba genetycznie :) Trafily mi sie tak przyjacielskie stworki, ze mijajac cokolwiek zywego (czlowiek maly, duzy, pies czy jez :) ) musze sciagac smycze bo skakanie odchodzi na odleglosc. Ale to dobrze, chociaz nie bedzie na wystawach klopotow z dzikoscia:). Na spacery wychodza roznie. Troche w zaleznosci od ich potrzeb (najwiekszy lejek jest Rudi), a troche w zaleznosci od moich sil 8) . Najlatwiej wychodzi sie w parach oczywiscie, i tego staram sie trzymac, z tym, ze pary zamieniam tak, zeby wychodzily kazdy z kazdym na zmiane..[/quote]
No to rzeczywiście trafiły Ci się dobre stworki. W tym momencie masz już kilka procent pracy przedwystawowej za sobą (kontakt z ludźmi).

A ja na spacery z moimi baskami też wychodzę w parach i też zmieniam "zestawy", żeby im się nie nudziło no i żebym ja miała nieco lżej. To znaczy, do jednego bardziej energicznego psiaka dobieram drugiego spokojniejszego. Bo ja mam wybór! :lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...