Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

Karolinkka- proszę nie wysyłaj nam linków, tylko podzwoń, popytaj czy przyjmą nas z ponad dwudziestoma psami. Ja nie mam ani pieniędzy ani czasu na to.
Z p.Agnieszką jeszcze się nie kontaktowałam, czekam dzisiaj do 18 na opinie innych i wtedy zadzwonię.
Szerkanka- na razie przelej taką kwotę jaka była ustalona na początku. Resztę dopłacimy na miejscu :) Chyba, że weźmiemy coś innego.


Mysia_, Ulvhedinn wierzcie mi- też jestem mega wkurzona. Dziękuję, za Wasze posty. Jestem ciekawa kto w przyszłym roku będzie zlot organizował, o ile w ogóle ktoś się podejmie :|

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estera']Karolinkka- proszę nie wysyłaj nam linków, tylko podzwoń, popytaj czy przyjmą nas z ponad dwudziestoma psami. Ja nie mam ani pieniędzy ani czasu na to.
Z p.Agnieszką jeszcze się nie kontaktowałam, czekam dzisiaj do 18 na opinie innych i wtedy zadzwonię.
Szerkanka- na razie przelej taką kwotę jaka była ustalona na początku. Resztę dopłacimy na miejscu :) Chyba, że weźmiemy coś innego.


Mysia_, Ulvhedinn wierzcie mi- też jestem mega wkurzona. Dziękuję, za Wasze posty. Jestem ciekawa kto w przyszłym roku będzie zlot organizował, o ile w ogóle ktoś się podejmie :|[/QUOTE]
Toteż nie mamy pretensji do organizatorów ;) tylko do osób rezygnujących, po prostu- kurde, rozumiem, że większość to dzieciaki i mają całe wakacje wolne, więc im wszytko jedno- ale proszę o trochę poszanowania dla innych. LKiedy nie byłam pewna, czy na zlot pojadę, to się nie deklarowałam, tylko pisałam że MOŻE mi się uda wpaść.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ja byłabym chętna na zlot do Bobolina, dzisiaj mam rozmawiać z rodzicami .
Tylko mam parę pytań ...
1. Mam suczkę spaniela, i jest bardziej indywidualistką, nie bawi się z psami, powącha się, no chyba że pies będzie jakiś super to wtedy pobiega . Na duże psy powarkuje. Oczywiście pracujemy nad tym ale to nie jest na pstryknięcie palcem i wszystko jest ok . Oczywiście mam pełną kontrole nad psem . JAk by to było na zlocie ?
2. Mam 14 lat, co prawda nie przebywam z rówieśnikami ( jedynie w szkole ) a raczej starszymi osobami po 18- 22 lata, chyba wiek tu nie gra roli ?
3. Mając tyle lat muszę mieć opiekuna ?
4. To jest bliżej ze szczecina do darłowa czy dalej ? Ile mniej więcej się tam jedzie ?
5. Do kiedy można się zapisywać i wpłacać pieniądze ?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Karolinkka- proszę nie wysyłaj nam linków, tylko podzwoń, popytaj czy przyjmą nas z ponad dwudziestoma psami. Ja nie mam ani pieniędzy ani czasu na to.
Z p.Agnieszką jeszcze się nie kontaktowałam, czekam dzisiaj do 18 na opinie innych i wtedy zadzwonię.
Szerkanka- na razie przelej taką kwotę jaka była ustalona na początku. Resztę dopłacimy na miejscu :) Chyba, że weźmiemy coś innego.


Mysia_, Ulvhedinn wierzcie mi- też jestem mega wkurzona. Dziękuję, za Wasze posty. Jestem ciekawa kto w przyszłym roku będzie zlot organizował, o ile w ogóle ktoś się podejmie :|[/QUOTE]


Oczywiście podzwonię, chodzi tylko o to, że nie chcę sama decydować.

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja:
[COLOR=darkorange][B]3. [/B][/COLOR][B][COLOR=black]7-mio osobowy[/COLOR][/B]
1. Rose + pies (?)
[COLOR=black]2, 3, 4 Talia+ [B]2[/B]os. tow.[/COLOR] + [B]2[/B] psy
[COLOR=black]5.[/COLOR] Sachma + pies
[COLOR=black]6.[/COLOR] Szerkanka + pies (?)
[COLOR=black]7.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

tak teraz patrzę na to wszystko i żeby jakoś normalnie się zmieścić to w domkach n1 i n3 muszą być 2 pary i max 6 osób ( 2 łóżka pojedyncze i 2 podwójne - to bardziej domki 6 osobowe - nie wiem czemu piszą że 7...), a w domkach n2 i n4 dwie pary i 7 osób (w tych domkach są 3 łóżka pojedyncze i dwa podwójne).

ja wiem że te dwie osoby nie ratują.. ale to zawsze dwie osoby mniej - chyba że kierownicza ośrodka się uprze żeby dwie osoby spały na pojedynczym łóżku albo gdzieś na podłodze - jakoś średnio to sobie wyobrażam..
[URL="http://www.dogomania.../members/86632-Lucky."][B]Lucky[/B][/URL], nie wiem jak tu jest to załatwiane, ale kiedy my wyjeżdżamy na wystawy, to nawet jeśli rezerwacja pokoi jest dokonywana przez jedną osobę dla wszystkich nie potrzebujemy zgody rodziców, bo nie jest to wyjazd zorganizowany, a mamy w gronie wystawców osoby 14-16lat.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do tych miejsc, jeśli chodzi o Kąty Rybackie to jest w chwili obecnej 20 wolnych miejsc, z psami nie będzie kłopotu. Jedyny problem w tym, że są wolne cztery 5osobowe domki czyli 20 osób, nie więcej... Jeszcze raz podam linka: [url]http://www.nadmorze.pl/owzakatek/index.php[/url]
Łukęcin. Pan się zgodził na psy, 25 lub 35 zł za dobę, zależy w jakim domku :) Plus 5-15 zł za dobę za psa. [URL]http://www.nadmorze.pl/niedzwiadek/index.php[/URL]

I to by było na tyle gdzie możemy jechać, reszta nie ma miejsc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Aktualizacja:
[COLOR=darkorange][B]3. [/B][/COLOR][B][COLOR=black]7-mio osobowy[/COLOR][/B]
1. Rose + pies (?)
[COLOR=black]2, 3, 4 Talia+ [B]2[/B]os. tow.[/COLOR] + [B]2[/B] psy
[COLOR=black]5.[/COLOR] Sachma + pies
[COLOR=black]6.[/COLOR] Szerkanka + pies (?)
[COLOR=black]7.[/COLOR][/QUOTE]

rose + TZ (bez psa);)

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie będzie prawdopodobnie jeszcze jedna kumpela z psiakiem (napisze jeszcze dziś czy na 100%). Jak tak to można całą naszą czwórkę z psami przepisać do jakiegoś innego domku, bo chciałybyśmy być razem (chyba że ten domek jest minimum 7os.).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ja byłabym chętna na zlot do Bobolina, dzisiaj mam rozmawiać z rodzicami .
Tylko mam parę pytań ...
1. Mam suczkę spaniela, i jest bardziej indywidualistką, nie bawi się z psami, powącha się, no chyba że pies będzie jakiś super to wtedy pobiega . Na duże psy powarkuje. Oczywiście pracujemy nad tym ale to nie jest na pstryknięcie palcem i wszystko jest ok . Oczywiście mam pełną kontrole nad psem . JAk by to było na zlocie ?
2. Mam 14 lat, co prawda nie przebywam z rówieśnikami ( jedynie w szkole ) a raczej starszymi osobami po 18- 22 lata, chyba wiek tu nie gra roli ?
3. Mając tyle lat muszę mieć opiekuna ?
4. To jest bliżej ze szczecina do darłowa czy dalej ? Ile mniej więcej się tam jedzie ?
5. Do kiedy można się zapisywać i wpłacać pieniądze ?[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
co do 1. to niech się wypowie Asia albo Estera :eviltong:
2. Były i młodsze od Ciebie, także możesz jechac bez obaw,
3. nie potrzebujesz opiekuna ;)
4. nie orientowałam sie jeszcze, sprawdz na google maps :p
5. Najlepiej jak najszybciej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ode mnie będzie prawdopodobnie jeszcze jedna kumpela z psiakiem (napisze jeszcze dziś czy na 100%). Jak tak to można całą naszą czwórkę z psami przepisać do jakiegoś innego domku, bo chciałybyśmy być razem (chyba że ten domek jest minimum 7os.).[/QUOTE]

Sorry, ze tak post pod postem, ale tak mi się zrobiło:eviltong:
To może ja już nie będę sie wypisywac z tego domku, tylko ta jak piszesz Wy przeskoczycie do tego wolnego 7 os, bo widzę, że co chwile udaje Ci sie kogoś nowego zwerbować (i tu plus dla Ciebie;)) także kto wie może zapełnisz cały ten domek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlenuś91']A ja nadal urabiam rodziców i myślę że się uda ... Muszę się jeszcze tylko dowiedzieć jak będzie tam z dojazdem pociągiem :p to może wam już tylko 7 będzie brakować ... ;]

Dam konkretną odp w poniedziałek jeżeli można[/QUOTE]
Urabiaj, urabiaj! :kciuki:
Jasne, że można. :p

[quote name='Lucky.'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ja byłabym chętna na zlot do Bobolina, dzisiaj mam rozmawiać z rodzicami .[/FONT][/COLOR]
[FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]Tylko mam parę pytań ...[/COLOR][/FONT]
[FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]1. Mam suczkę spaniela, i jest bardziej indywidualistką, nie bawi się z psami, powącha się, no chyba że pies będzie jakiś super to wtedy pobiega . Na duże psy powarkuje. Oczywiście pracujemy nad tym ale to nie jest na pstryknięcie palcem i wszystko jest ok . Oczywiście mam pełną kontrole nad psem . JAk by to było na zlocie ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]2. Mam 14 lat, co prawda nie przebywam z rówieśnikami ( jedynie w szkole ) a raczej starszymi osobami po 18- 22 lata, chyba wiek tu nie gra roli ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]3. Mając tyle lat muszę mieć opiekuna ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]4. To jest bliżej ze szczecina do darłowa czy dalej ? Ile mniej więcej się tam jedzie ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]5. Do kiedy można się zapisywać i wpłacać pieniądze ?[/COLOR][/FONT][/QUOTE]
ad. 1. Jeśli sunia nie rzuca się na wszystko co się rusza, to nie ma przeszkód. Najważniejsze żeby panować nad psem.
ad. 2. Tak jak Rose napisała, były na zlocie i młodsze osoby.
ad. 3. Nie trzeba mieć opiekuna.
ad. 4. Patrząc od strony Szczecina to Bobolin jest 5 km przed Darłowem. Sprawdziłam pociągi i najkrótszy jedzie 2:48 z jedną przesiadką.
ad. 5. Im szybciej tym lepiej, jak to zawsze powtarzamy. ;)

[quote name='sachma']a ile jest teraz pewnych osób?[/QUOTE]
W tej chwili pewnych jest 20 osób (wykreśliliśmy ankę&autystyk i dodaliśmy koleżankę Talii).

Kilka osób się zastanawia.



A Komarek nie wie na co się zdecydować. Komar bierz domek, ile dni będziesz za tyle zapłacisz. ;)

Link to comment
Share on other sites

A teraz najważniejsze wieści! :cool3:




[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]ZLOT BĘDZIE W BOBOLINIE!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]





Długo rozmawiałyśmy z Esterą i doszłyśmy do wniosku, że do zlotu jest jeszcze dużo czasu (prawie 3 miesiące), przez ten czas jest naprawdę duża szansa, że znajdzie się te 8 osób. A jak nie 8, to i tak z każdą kolejną zapisaną osobą kwota będzie się obniżać.

Poza tym Pani Agnieszka (właścicielka ośrodka) jest prześwietną osobą i oni nas tam naprawdę chcą. Bardzo się ucieszyła, gdy Estera powiedziała jej, że jednak przyjedziemy. Już nawet wymyśla nam udogodnienia i atrakcje, tak sama z siebie. :cool3:
Powiedziała, że płot naprawią, żeby się żaden psiak nie prześlizgnął.
Na terenie ośrodka (który składa się z 2 oddzielnych działek) jest restauracja, Pani powiedziała, że może nam udostępniać restaurację wieczorami (gdy już nie będzie za bardzo innych klientów), żebyśmy mieli gdzie posiedzieć wszyscy razem. Poza tym rozmawiała z jakimiś swoimi znajomymi, którzy organizują imprezki i mogą nam zrobić jakąś potańcówkę. :cool3:
Na "naszej" działeczce będziemy mieli też miejsce na ognisko i dadzą nam trochę drewna na początek.
Poza tym mąż Pani Agnieszki jest weterynarzem, więc w razie "w" weta mamy na miejscu. :p

Aha, Esti zapytała o sklepy, to w najbliższej okolicy jest dobrze zaopatrzony sklep, ale niezbyt tani, a w Darłowie są jakieś supermarkety i oni tam często jeżdżą na zakupy, więc mogą kogoś z nas zabrać, żebyśmy też kupili to co nam potrzeba. :cool3:

Czy znajdziemy gdzieś lepszy ośrodek i lepszych właścicieli, tak przychylnych dla psów? Nie sądzę. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Urabiaj, urabiaj! :kciuki:


A Komarek nie wie na co się zdecydować. Komar bierz domek, ile dni będziesz za tyle zapłacisz. ;)[/QUOTE]

hmm... to może zróbmy tak;P gdy przyjade i np. moja sytuacja finansowa się okaże odpowiednia to wtedy do domku sie wbije, no ale aktualnie wolę nie ryzykować;P

najwyżej bede grać na rynku na gitarce z kartką że zbieram na zlot:D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Aśka za wyręczenie :)

Marta- ja też nie mogę doczekać się zlotu! :) Będzie to chyba najlepszy zlot, bez żadnych spięć z właścicielami i pracownikami ośrodka (Ci co byli pamiętają babcię z Sierakowa, albo Pana Bolka- nie-Bolka z Sulistrowic :evil_lol: ) . Jestem dobrej myśli :)

Ile do zlotu? TYLE:
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/gpdtc6a9p35ra0pg.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się przekonać drugą kumpele, więc ode mnie jedzie skład: 4 osoby i 3 sunie.
Aktualizacja nr 2:
[COLOR=darkorange][B]3. [/B][/COLOR][B][COLOR=black]7-mio osobowy[/COLOR][/B]
[COLOR=black]1,2, 3, 4 Talia+ [B]3[/B]os. tow.[/COLOR] + [B]3[/B] psy
[COLOR=black]5.[/COLOR] Sachma + pies
[COLOR=black]6.[/COLOR] Szerkanka + pies (?)
[COLOR=black]7.[/COLOR]
Te cudeńka z nami jadą:
[url]http://images49.fotosik.pl/172/e6bdf560ebed5c5f.jpg[/url] Shanti
[url]http://images40.fotosik.pl/168/3b35a0d430df8bc0.jpg[/url]
[url]http://img37.imageshack.us/img37/3706/dsc01842j.jpg[/url] Molly
[url]http://img132.imageshack.us/img132/9356/dsc01845z.jpg[/url] Tak to moja ręka :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...