Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

Ok, ja już dostałam błogosławieństwo od TŻa więc jadę, tylko pytanie do kiedy płacić (bo to jedyne moje ograniczenie na razie)?

i czy mogę zabrać 4 miesięcznego psa (dzień przed wyjazdem skończy 4 miesiące - czy to za szybko?

W razie czego będę z trójmiasta jechać samochodem - mogę zabrać jedną osobę + jednego psa ;) bo samochód mam mały ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sachma']Ok, ja już dostałam błogosławieństwo od TŻa więc jadę, tylko pytanie do kiedy płacić (bo to jedyne moje ograniczenie na razie)?

i czy mogę zabrać 4 miesięcznego psa (dzień przed wyjazdem skończy 4 miesiące - czy to za szybko?

W razie czego będę z trójmiasta jechać samochodem - mogę zabrać jedną osobę + jednego psa ;) bo samochód mam mały ;)[/QUOTE]
Jeśli piesek będzie po szczepieniach to moim zdaniem jak najlepszy element na socjalizacje :) Tym bardziej że na zlocie będą głównie psy, które dogadują się z innymi, więc nie powinien mieć złych wrażeń i się sparzyć przy pierwszym spotkaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Powiem szczerze, że bardzo mi się to nie podoba.... Po pierwsze, nie wszyscy są jeszcze uczniami i mają całe wakacje wolne, ja np. pracuje i specjalnie zaklepywałam sobie ten termin na urlop. Po drugie z przyczyn finansowych ze wzgledu na zlot zrezygnowałam z obozu szkoleniowego- nie do odkręcenia, miejsca sa juz zajete. wiec nawet zwrot kasy w przypadku niewypału zlotowego mnie niespecjalnie urządza....

Sorki, ale na przyszłośc proponuję albo się nie deklarować, albo wcześniej zmieniać zdanie. Rozumiem, że niektórym może coś bardzo ważnego wypaść w ostaniej nawet chwili, ale nie połowie ludzi. Troszkę szacunku dla innych, którym być może psujecie plany i odrobinę mniej egocentyzmu proszę.[/QUOTE]
Ulv z naszej strony zrobimy wszystko żeby zlot się jednak odbył, bo to piekna tradycja i mozna poznać naprawdę wspaniałych ludzi.

Też nie jesteśmy z Esti przeszczęśliwe, bo żeby zorganizować taki zlot trzeba poświęcić swój czas i pieniądze, wydzwaniać po ośrodkach, żeby znaleźć jakiś gdzie przyjdą z tyloma psami, targować się. I kiedy już organizacyjnie jest wszystko dograne i przychodzi czas na wpłaty, to nagle połowa osób się wypisuje. No aż się odechciewa organizacji...

[quote name='sachma']pierwsza strona jest aktualizowana?

Talia, tylko że ja mam tak że jak się zablokuje to co najmniej dwa dni będę się tylko uśmiechać :P[/QUOTE]
Jeśli chodzi o listę osób to nie wiem, czy Esti aktualizowała ostatnio, ale cała reszta jest aktualna.

Wiek psiaka nie ma najmniejszego znaczenia, a dla niego to świetna okazja do socjalizacji.

[quote name='sachma']Lenny to pudel miniatura ;)
A można wpłacić na razie część czy od razu wszystko?[/QUOTE]
Można najpierw wpłacić połowę, jeśli ktoś nie da rady całości od razu, ale to naprawdę w ramach wyjątku. ;)

Link to comment
Share on other sites

To proszę dopisać mnie sachma + pies. (pieniążki wpłacę jutro :) )

Przyjmie mnie ktoś do domku?
(tak sobie czytałam że w tych 7 osobowych domkach jest jedno łóżko małżeńskie , dwa łóżka samodzielne [bądz 3] i jedna rozkładana kanapa - ja zaznaczam, żem nieśmiała i łóżko wolałabym mieć własne :P )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']To proszę dopisać mnie sachma + pies. (pieniążki wpłacę jutro :) )

Przyjmie mnie ktoś do domku?
(tak sobie czytałam że w tych 7 osobowych domkach jest jedno łóżko małżeńskie , dwa łóżka samodzielne [bądz 3] i jedna rozkładana kanapa - ja zaznaczam, żem nieśmiała i łóżko wolałabym mieć własne :P )[/QUOTE]
Super! :multi:

To małażeńskie i rozkładane najlepiej żeby brały osoby, które jadą z TZ-ami albo z osobami towarzyszącymi, także nie ma sprawy, nikt Cię na siłę nikomu do łóżka nie wciśnie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']to teraz głupie pytanie...
co zabrać i jak daleko jest tam do sklepu? :P[/QUOTE]
Może skopiuję ze strony:


[B]Zapraszamy do Bobolina i proponujemy domki letniskowe wygodne, przytulne o wysokim standardzie. Domki znajdują się na dużej, ogrodzonej działce.[/B]


[B]Drogowskazy po Bobolinie:[/B]
[LIST]
[*]Sklep -100m
[*]Bar -150m
[*]Stołówka -100m
[*]Stadnina koni -300m
[*]Zarybiony kanał -200m
[*]Plaża -500m
[/LIST][B]Większe miejscowości: Dąbki-3km,Ddarłowo-5km ,Koszalin-30km.[/B]



Jeśli chodzi o to co zabrać, to na pewno takie podstawy jak:
- smycz,
- obroża
- kaganiec
- woreczki na kupy
- karma i miski
- wygodne buty na długie spacery
- strój kąpielowy
- kurtka
- lepiej wziąć swoje naczynia i sztućce, bo czasem się zdarza, że w domkach brakuje, bo się zbiły albo turyści pogubili ;)
- no a reszta to według uznania, co kto potrzebuje
- można wziąć jakieś jedzenia, a można kupić dopiero na miejscu w sklepie


Muszę powiedzieć Esti, żeby zapytała, czy jakiś większy market tam jest, żeby można było zrobić tanie i duże zakupy.


Ktoś coś jeszcze wymyśli, co trzeba zabrać koniecznie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']Oczywiscie, glupie pytanie:) tylko sie boje ze druciki przegryzie:)[/QUOTE]

hmm ja mam gorzej bo materiałową mam :D

klatka oczywisice nie jest potrzebna :)

ja biore na wszelki wypadek, moze sie w domku przyda, tzn wezme jak sie zmiesci do samochodu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']a klatke tez trzeba miec ze soba?[/QUOTE]
[quote name='Marta_Ares']dla tzta? :)[/QUOTE]
Jak ktoś potrzebuje. :diabloti:



Klatka dla psa nie jest potrzebna, chyba że ktoś używa i wie, że jego pies w razie gdyby miał zostać sam w domku, lepiej będzie czuł się w klatce i nic nie zniszczy. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']hmm ja mam gorzej bo materiałową mam :D

klatka oczywisice nie jest potrzebna :)

ja biore na wszelki wypadek, moze sie w domku przyda, tzn wezme jak sie zmiesci do samochodu :D[/QUOTE]

Materiałowa? odwazny krok :)

No klatki nie wezme, bo po 1 nie mam, a po drugie dla mojego konika to by musiala byc klata, a nie klatka.

Link to comment
Share on other sites

no miejmy nadzieje że biedronka będzie:D no ja bym chetnie pojechał do domku, ale

po primo : Nie wiem na jak długo się pojawie na ów zlocie:)
po secundo: aktualnie nie posiadam funduszy na zapłacenie tegoż wyjazdu
po tertio : jeszcze nie wiem:P ale mam nadzieje że pogoda bedzie dobra:D

aaa... i jeśli bym przyjechał na poczatku zlotu to pewnie bede jechał autem to myśle że sie pomieści hmm... Ja + 2 osoby z psami;P no chyba że bez psów to powiedzmy ze 3 osoby;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ja wezme zeby mi Dolec psa nie zjadł:D jak taki maly pyrdek bedzie mu podskakiwał....

a tam w domkach pokoje sa zamykane? zebym np mogla zostawic psy w pokoju a nie zeby po domku biegały?[/QUOTE]
Pooglądałam foty i widzę, że są wszędzie drzwi. ;)



Kurdę ale te dogo dziwne teraz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...