Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

:lol:Aaaaa! i nie bić mi się o Anię! Czy Ona chce czy nie, skoro Autystykowa nie jedzie (Mysia, to potwierdzona 100% informacja?) to Rose i Krystiana bierzemy do naszego domku :lol: Będą się znowu fajnie z Asią żarły :lol:
Odstąpimy im to łoże małżeńskie, chociaż chciałam z Asią je zająć :lol:


Talia ja obietnic dotrzymuję, więc spoko-poleję. Chyba, że bardzo nieletnia jesteś, to nie mogę jako organizator :lol:

Dodałam dwie dziewczyny na S do listy zlotowiczów :evil_lol: Wybaczcie, ale trochę minie jak się nicków nauczę pisać, bez patrzenia :lol:

Tak wiec mamy 23 osoby, z czego od 4 nie wiemy czy jada. Brakuje jeszcze 9 osob!

A jak chcecie skady domkow umiesci w pierwszym poscie, to prosze mi jak krowie na rowie napisac

DOMEK NUMER ....
1.
2.
3.
itd. :lol:
Pozdrawiam i uciekam do pracy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.dogomania.../members/4811-Estera"][B][COLOR=#00bb00][B]Estera[/B][/COLOR][/B][/URL] , proszę cię bardzo ;)


[COLOR=darkorange][B]3. [/B][/COLOR][B][COLOR=black]7-mio osobowy[/COLOR][/B]
1. Szerkanka
[COLOR=black]2./3. Talia+os. tow.[/COLOR]
[COLOR=black]4.[/COLOR] sachma
[COLOR=black]5.[/COLOR]
[COLOR=black]6.[/COLOR]
[COLOR=black]7.

;)
i jeszcze znalazłam mały błąd :
[/COLOR][QUOTE]22. sachma - pies (Prusz[U][B]CZ[/B][/U] Gdański)[/QUOTE] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']:lol:Aaaaa! i nie bić mi się o Anię! Czy Ona chce czy nie, skoro Autystykowa nie jedzie (Mysia, to potwierdzona 100% informacja?) to Rose i Krystiana bierzemy do naszego domku :lol: Będą się znowu fajnie z Asią żarły :lol:
Odstąpimy im to łoże małżeńskie, chociaż chciałam z Asią je zająć :lol:
[/QUOTE]

Ojej jak miło:loveu:
Asiu już się nie mogę doczekać:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorange][B]3. [/B][/COLOR][B][COLOR=black]7-mio osobowy[/COLOR][/B]
1. Szerkanka
[COLOR=black]2./3. Talia+os. tow.[/COLOR]
[COLOR=black]4.[/COLOR] sachma
[COLOR=black]5.[/COLOR]
[COLOR=black]6.[/COLOR]
[COLOR=black]7.


Do tego domku, może dopisać mnie+psa, Borsuczka i Karolinkka+pies? :) Jeśli nie macie nic przeciwko, oczywiście.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a'][COLOR=darkorange][B]3. [/B][/COLOR][B][COLOR=black]7-mio osobowy[/COLOR][/B]
1. Szerkanka
[COLOR=black]2./3. Talia+os. tow.[/COLOR]
[COLOR=black]4.[/COLOR] sachma
[COLOR=black]5.[/COLOR]
[COLOR=black]6.[/COLOR]
[COLOR=black]7.


Do tego domku, może dopisać mnie+psa, Borsuczka i Karolinkka+pies? :) Jeśli nie macie nic przeciwko, oczywiście.
[/COLOR][/QUOTE]

sachma i ja tez bierzemy psy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a'][COLOR=darkorange][B]3. [/B][/COLOR][B][COLOR=black]7-mio osobowy[/COLOR][/B]
1. Szerkanka
[COLOR=black]2./3. Talia+os. tow.[/COLOR]
[COLOR=black]4.[/COLOR] sachma
[COLOR=black]5.[/COLOR]
[COLOR=black]6.[/COLOR]
[COLOR=black]7.


Do tego domku, może dopisać mnie+psa, Borsuczka i Karolinkka+pies? :) Jeśli nie macie nic przeciwko, oczywiście.
[/COLOR][/QUOTE]
Oczywiscie że nie mamy nic przeciwko :) :loveu:
Estera, no troche nieletnia, ale zahartowana :D

Link to comment
Share on other sites

yy a dużo będzie nieletnich? bo bałam się już że będę najmłodsza :D
[URL="http://www.dogomania.../members/102236-Szerkanka"][B]Szerkanka[/B][/URL] , ja tylko mam nadzieje że Lenny się nie wystraszy twojego miśka :D bo takiego wielkiego psa to on na oczy nigdy nie widział :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']yy a dużo będzie nieletnich? bo bałam się już że będę najmłodsza :D
[URL="http://www.dogomania.../members/102236-Szerkanka"][B]Szerkanka[/B][/URL] , ja tylko mam nadzieje że Lenny się nie wystraszy twojego miśka :D bo takiego wielkiego psa to on na oczy nigdy nie widział :P[/QUOTE]
co Wy odrazu wszyscy z tym wielkim;p talia ze kropa, Marta ze Konik, wiecie co;p;p

hm... a nie masz w okolic jakis sasiadow wiekszych na przetestowanie? :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]hm... a nie masz w okolic jakis sasiadow wiekszych na przetestowanie? [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]
Niestety.. ja i tak będę musiała jeździć do Pruszcza na spacery, bo tu strach puścić do tych psów, albo agresory, albo nie wiadomo kiedy ostatni raz szczepione.. a niestety znajomi szybciej do posiadania dzieci niż psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ale ja bardzo lubię Twojego psiaka :) Śliczny jest. Sama chciałabym takiego olbrzyma ;)
Mam nadzieje, że moja Tinka go polubi, bo swego czasu ona była osikana na punkcie dużych psów :D[/QUOTE]

No mam nadzieje ze Lu nie stanie sie postrachem zlotu :) On to powiem Wam, ze za zabawami z psami to tak srednio po biega przez 15 min. i pozniej idzie sie soba zajac:)
I moga po nim skakac, brykac ile chca, jedyne co to o zabawki swoje jest zazdrosny i jezeli psiurek mu ukradnie to podbiega i kulturalnie wyciaga mu ją z pyskka;]
Ale tak to nie ma czego sie baaac... a i strachus z niego wiec najpierw beda musieli sie dac wszyscy na spokojnie obwachac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']No mam nadzieje ze Lu nie stanie sie postrachem zlotu :) On to powiem Wam, ze za zabawami z psami to tak srednio po biega przez 15 min. i pozniej idzie sie soba zajac:)
I moga po nim skakac, brykac ile chca, jedyne co to o zabawki swoje jest zazdrosny i jezeli psiurek mu ukradnie to podbiega i kulturalnie wyciaga mu ją z pyskka;]
Ale tak to nie ma czego sie baaac... a i strachus z niego wiec najpierw beda musieli sie dac wszyscy na spokojnie obwachac:)[/QUOTE]
Na pewno nie będzie :) Jak będzie burza to z Tiną będzie się chował pod stolikiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja się bardziej boję, że mój agresor dalej będzie szalał, i to on będzie postrachem :evil_lol:[/QUOTE]
Mój pies lubi się bawić w kotka i myszkę :D Chętnie szczypię po szynkach :)

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka bezmaciczna raczej nie ma problemów... czasami jest zbyt upierdliwa i strasznie goni psiaka w celach zabawy, pofuka trochę, poszczypię w tyłek, ale nigdy pierasza bez powodu nie zaatakowała. W ogóle to ona chyba nie umie się bić, bo jak pies ja dopadnie to jest pisk, lemur na grzbiecie i odchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...