Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam pytanko odnośnie transportu.
Pociąg dojeżdża do Darłowa, stamtąd do Bobolina jest jeszcze ok 6km.
Jak myślicie pks nie będzie problemu z przewozem psa? Moja wygodna siostra wymyśliła, że w razie czego ona z torbami pks, a ja z psem pieszo ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ja mam pytanko odnośnie transportu.
Pociąg dojeżdża do Darłowa, stamtąd do Bobolina jest jeszcze ok 6km.
Jak myślicie pks nie będzie problemu z przewozem psa? Moja wygodna siostra wymyśliła, że w razie czego ona z torbami pks, a ja z psem pieszo ;p[/QUOTE]
spoko, jak nas nie wpuszczą to większość będzie szła z buta :evil_lol: kaganiec psu założysz i powinno być ok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Karolinkka']Jeśli się da to proszę o miejsce razem z Rybc!ą i Borsuczkiem, mam nadzieję, że w domku. :)
Odnośnie domków, to będzie wiadomo czy są dla nas miejsca dopiero pod koniec marca?[/QUOTE]Tak dokładnie :)

[quote name='Karilka']moge sie wtrynić do domku nr 2? Będziemy grzeeec(s)zniii....[/QUOTE]Nie wiem czy możesz, ale Cię dopisałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Ja rezygnuję ze zlotu..
ewentualnie może wpadnę w jakiś dzień ;)[/QUOTE] :shock: nie żartuj :shock:

[quote name='ulvhedinn']My bedziemy dzień później, bo niestety 5-go pracuję....[/QUOTE]oki ;)


[quote name='Okamia']Ja niestety rezygnuje ze zlotu...[/QUOTE]
Tobie też na żarty się zebrało?

[quote name='Rybc!a']Wszystko się zgadza- z tym, że ja i Borsuczek zabieramy jednego psa- tylko moją Zuzę. :)[/QUOTE]ok, później zmienię :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][SIZE=4][COLOR=red]Kochani przypominam o wpłatach do końca marca, bo trzeba zapłacić zaliczkę![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]Jeśli ktoś rezygnuje ze zlotu lub nie może wpłacić pieniędzy na czas (albo nie da rady wpłacić całości od razu) proszę pisać do Estery. Esti powysyłała wszystkim PW przypominające o wpłatach, ale tylko kilka osób odpisało.[/COLOR][/SIZE][/B] :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...