Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolkablaszczyk']no właśnie - Masza.. Masza jest cztero-letnią suką rasy Alaskan Malamute. Jak to suka tej rasy lepiej dogaduje sie z psami niż sukami.... generalnie lubi mieć olewczy stosunek do ludzi i zwierząt (im wiecej ktoś zabiega o jej względy tym bardziej olewa, za to garnie sie złośliwie do osób które nie są zainteresowane znajomością z nią). Bawi sie rzadko a jeśli juz to najchętniej z psami, które są zbliżone do niej gabarytowo... małe psy jej raczej nie krecą... jakby ktoś był bardziej zainteresowany to zapraszam do wątku Maszy --> link w podpisie, pod spodem. :) Pozdrawiam serdecznie.[/quote]

Skad ja to znam :siara::siara::siara: Czuje sie jak byś o mojej Kelly pisała :evil_lol:

Witamy i już nie mogę się doczekać takiej ilości zaprzegowców :loveu:

Link to comment
Share on other sites

och jak to dobrze ze nie tylko ja mam takie akccje... ta kontemplacja otoczenia... to wieczne "ja mam czas" albo to pytanie w oczach" czys ty z byka spadła?! czego Ty ode mnie chcesz? ja nie jestem pies ktory słucha i wykonuje polecenia, sama sobie siadaj na zawołanie" :loveu: tak jak czasem potrafią zirytować brakiem reakcji lub spóźnionym zapłonem to chyba żadne inne nie potrafią :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolkablaszczyk']och jak to dobrze ze nie tylko ja mam takie akccje... ta kontemplacja otoczenia... to wieczne "ja mam czas" albo to pytanie w oczach" czys ty z byka spadła?! czego Ty ode mnie chcesz? ja nie jestem pies ktory słucha i wykonuje polecenia, sama sobie siadaj na zawołanie" :loveu: tak jak czasem potrafią zirytować brakiem reakcji lub spóźnionym zapłonem to chyba żadne inne nie potrafią :)[/quote]

A tam :loveu: znam to z własnego zachowania :diabloti:
Im sie nie spieszy jezeli nie ma motywatora :cool3:

Marta dlatego ja z Kelly do agi się nie nadaje :evil_lol: bo ona najpierw musi zrobić to co ona chce a potem wykona moje prośby :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

No to ja też się zapisuję, nareszcie. :D Wychodzi na to, że z Elbląga jadę sama, będę czuła się jak debilka, ale to nic, jest niedaleko, więc nie mogę stracić takiej okazji, tym bardziej, że już w tamtym roku miałam jechać z Wami. :D

Więc ja, z jednym psem no i na domek.

Może będzie jechała ze mną koleżanka z labradorem, ale to się okaże w najbliższych dniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']No to ja też się zapisuję, nareszcie. :D Wychodzi na to, że z Elbląga jadę sama, będę czuła się jak debilka, ale to nic, jest niedaleko, więc nie mogę stracić takiej okazji, tym bardziej, że już w tamtym roku miałam jechać z Wami. :D

Więc ja, z jednym psem no i na domek.

Może będzie jechała ze mną koleżanka z labradorem, ale to się okaże w najbliższych dniach.[/QUOTE]
Dlaczego jak debilka? Każdy jechał kiedyś pierwszy raz i nie znał nikogo osobiście. Także nie ma co sie martwić. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Dlaczego jak debilka? Każdy jechał kiedyś pierwszy raz i nie znał nikogo osobiście. Także nie ma co sie martwić. ;)[/QUOTE]
No ale wiesz, z kimś to łatwiej. Chociaż ja jakoś szczególnie nieśmiała nie jestem, więc chyba dam radę! :) Basia obiecała mi towarzyszyć . :D W rozmowach i .. nie tylko! :D

No, ale może uda mi się namówić koleżankę- wolontariuszkę. Mianowicie nie ją, a jej rodziców- wtedy będzie wspaniale :D

Link to comment
Share on other sites

Mam dziewczyny problem, wczoraj chciałam zaktualizować, ale kurczę nie mogę edytować pierwszego postu :roll:
Rybciu mam złą wiadomośc, ale ja mam listę rezerwową, na której mam 7 osob i te osoby mają pierwszeństwo wskoczyć na miejsce tych co zrezygnowały. Dlatego Ciebie na razie mogę dopisać do listy rezerwowej. Jak zwolni się miejsce i dojdzie do Ciebie to wtedy mogę dopisac.
Przepraszam, ale nie ma równych i równiejszych, muszę stosować się do tego co wytyczyłam na początku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...