Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sachma'][URL="http://www.dogomania.members/93234-Karolinkka"][B]Karolinkka,[/B][/URL] a od czego zależy cena za psa? domki 8 osobowe są po 25zł - 4 sypialnie i łazienka, więc nieźle.[/QUOTE]

Cena zależy chyba od wielkości, co do tego w sumie nie wnikałam.

A co do Kątów to owszem, są nad morzem :) Pomiędzy Stegną a Krynicą Morską. Ja też bym się skłaniała bardziej ku Kątom, bo mam z Elbląga chyba niecałe 50 km. Ale Jeśli jednak jest w Bobolinie to niepotrzebnie szukałam :) Ja też się nie mogę doczekać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']w jakim ja w końcu jestem domku?:roll:
już mnie z dwóch wyrzucili:placz:[/QUOTE]
Jak chcesz to możesz zostać w domku nr 3, a ja sobie z dziewczynami pójdę do domku nr4, który jest wolny.
Czy w razie czego mogę wziaść kumpele bez psa? Ona tez bardzo lubi psiaki, ma wyżlice babci, ale jej raczej nie weźmie, bo to starsza suńka i raczej nie przywykła do tak dużego towarzystwa psiaków. Tak w razie czego pytam jakby nie było chętnych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Dobra, a kto nas przygarnie do domku? Przypominam, że będę ze Straszną KrAksą i Piku i ..?[/QUOTE]

to zapiszmy się może razem do domku ;)
Domek nr 4
1/2. rose + TZ
3. ulvhedinn

[quote name='komar']no to i ja sie zapytam o miejsce w domku:D znaczy na warunkach takich jak napisałem wczesniej czyli to czy bede w domku i ile dni bede wiedział na miejscu;) ja bez psa:P[/QUOTE]

ja myślałam, że Ty juz masz zaklepane miejsce u Asi w łóżku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Udało mi się przekonać drugą kumpele, więc ode mnie jedzie skład: 4 osoby i 3 sunie.
Aktualizacja nr 2:
[COLOR=darkorange][B]3. [/B][/COLOR][B][COLOR=black]7-mio osobowy[/COLOR][/B]
[COLOR=black]1,2, 3, 4 Talia+ [B]3[/B]os. tow.[/COLOR] + [B]3[/B] psy
[COLOR=black]5.[/COLOR] Sachma + pies
[COLOR=black]6.[/COLOR] Szerkanka + pies (?)
[COLOR=black]7.[/COLOR]
[/QUOTE]
Zaktualizowałam, koleżanka jak najbardziej bez psa może jechać :)

[quote name='Szerkanka']Jak cena od wielkosci psa, to podajcie dokladnie, bo duzy pies to jest pojecie wzgledne:)
Wiecie, zeby nie bylo tak ze sie nie wyplace za mojego :D

Jezeli to na cm liczone to ja malenka jestem, wiec sie z moim uzupelniamy, moze da rade jakos to wywarzyc :D[/QUOTE]Kochana opłata za psa nie jest liczona w zależności od wielkości. ZA psa 5 zł/ doba i już :) Bez względu czy to ten Twój wielkopies (nie wiem w końcu co masz za psa , ale mówią, że niby duży :diabloti:) czy moje mini mini yorczki :diabloti:


[quote name='rose']to zapiszmy się może razem do domku ;)
Domek nr 4
1/2. rose + TZ
3. ulvhedinn

[/QUOTE]
Nie boisz się Anka Kraksy? :crazyeye:Przecież Ty się wszystkich dużych psów boisz :diabloti:



W naszym domku, w moim łóżku/pokoju zaklepuję miejsce dla mojej siostry. Mówi, że nie wie na 100% czy pojedzie, zależy od kasy. No ale niech stracę, najwyżej za nią zapłacę :shake::evil_lol: Ona bardzo polubiła Asię, Ania, Mysię i Komarka :lol:

[quote name='komar']no to i ja sie zapytam o miejsce w domku:D znaczy na warunkach takich jak napisałem wczesniej czyli to czy bede w domku i ile dni bede wiedział na miejscu;) ja bez psa:P[/QUOTE]
[quote]ja myślałam, że Ty juz masz zaklepane miejsce u Asi w łóżku :eviltong:[/QUOTE]:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Talia ćśśśśśśśś. Nie wolno o tym głośno :lol:

Oficjalnie tylko pełnoletni mogą.

[size=1]Nie pełnoletni, to po zmroku pod stołem mogą pić :lol: Albo za ławką jak ja na pierwszym moim zlocie :lol:[/size]


Dotarły pieniążki od sachmy :) Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Ile do zlotu? TYLE:
[IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/gpdtc6a9p35ra0pg.png[/IMG][/QUOTE]
Esti wklej to do pierwszego postu (chyba że już to zrobiłaś, nie zaglądałam). ;)

[quote name='Karolinkka']Cena zależy chyba od wielkości, co do tego w sumie nie wnikałam.

A co do Kątów to owszem, są nad morzem :) Pomiędzy Stegną a Krynicą Morską. Ja też bym się skłaniała bardziej ku Kątom, bo mam z Elbląga chyba niecałe 50 km. Ale Jeśli jednak jest w Bobolinie to niepotrzebnie szukałam :) Ja też się nie mogę doczekać :)[/QUOTE]
Dziękujemy za szukanie ośrodków, liczą się chęci. :p

[quote name='Szerkanka']Jak cena od wielkosci psa, to podajcie dokladnie, bo duzy pies to jest pojecie wzgledne:)
Wiecie, zeby nie bylo tak ze sie nie wyplace za mojego :D

Jezeli to na cm liczone to ja malenka jestem, wiec sie z moim uzupelniamy, moze da rade jakos to wywarzyc :D[/QUOTE]
Szerkanka ta opłata w zależności od wielkości psa była w ośrodku, który znalazła Karolinkka, w Bobolinie każdy płaci 5 zł za psa za dobę.

[quote name='rose']ja myślałam, że Ty juz masz zaklepane miejsce u Asi w łóżku :eviltong:[/QUOTE]
Proszę nie zapominać, że ja śpię z Gingerką, a wszyscy wiecie jak ona reaguje na kogoś kto się zbliża do mojego łóżka. :diabloti:

[quote name='Talia']Ok to dogadam się z nią jeszcze ;)
Czuję... że to będzie jedno wielkie pochlej party... :D[/QUOTE]
A skąd Ci to przyszło do głowy? Za kogo Ty nas masz!?! :obrazic:




















:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Za solidnych obywateli :D

Estera, ok ok już nic nie mówię...[/QUOTE]
No tak, wręcz bardzo solidnych. :evil_lol:

[quote name='Unbelievable']wiecie co mi się w tym suwaczku najbardziej podoba? napis "babyboom" :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Estera']Tinka no :lol:
Nikt by nie zwrócił uwagi, a Ty musiałaś :lol:[/QUOTE]
Oby nie! :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ok to dogadam się z nią jeszcze ;)
Czuję... że to będzie jedno wielkie pochlej party... :D[/QUOTE]

ile Ty masz lat?:diabloti:

[quote name='Asia & Ginger']

Proszę nie zapominać, że ja śpię z Gingerką, a wszyscy wiecie jak ona reaguje na kogoś kto się zbliża do mojego łóżka. :diabloti:
[/QUOTE]

no przyznaj się, że dla Komara i Gingerki zrezygnujesz :evil_lol:

Lalka to jest w pierwszym poście od początku powstania tego tematu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]

Lalka Barbie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...