Jump to content
Dogomania

Zlot Yorkofiołów 2005


rubi

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy i tez juz sie doczekac nie mozemy. Dziennie zaczynam wymieniac Oskrakowi imiona pieskow ktore wiem ze beda na pewno hihi - niech sie maly oswaja chociaz z imionami :lol:
Dzis w szkole na informatyce ogladałam stronke osrodka i wyglada na to ze bedzie tam milo, cicho, sympatycznie no i wspaniale z takimi osobami :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, kolezanka na gg prosila abym przekazala ta wiadomosc tutaj, poniewaz ma problemy z zalogowaniem sie :

[b]Mieszkam we Wrześni ( 50km od Poznania ) mam problem taki : nie wiem ile km ode mnie jest ta miejscowośc "Lipiny", w której odbędzie się ZLOT !. Proszę o szybką odpowiedź !, ponieważ bardzo chciałabym pojechać tam z swoim psiakiem. Julia[/b]

Dodam, ze takze ma Yorka

Link to comment
Share on other sites

Daga

A na mapie się ta koleżanka zna?

Bo jak tak to link do mapy był podany wcześniej, jest również na stronie ośrodka, wystarczy trochę chęci w poszukiwaniach. Jeżeli się nie zna to nie ma co tłumaczyć bo i tak nie trafi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rubi']Daga

A na mapie się ta koleżanka zna?

Bo jak tak to link do mapy był podany wcześniej, jest również na stronie ośrodka, wystarczy trochę chęci w poszukiwaniach. Jeżeli się nie zna to nie ma co tłumaczyć bo i tak nie trafi.[/quote]

Rubi,

"kolezanka" to taka w cudzyslowiu bo jej prawie w ogole nie znam. Ma 14 lat i nazywa sie Julia, ma Yorka i na tym koncza sie moje wiadomosci na jej temat :lol: a czy na mapie sie zna, tego tez sie nie pytalam. Caly czas trula mi ... zebym sie zapytala wiec dla swietego spokoju zapytalam sie ...

Link to comment
Share on other sites

[b]Daga[/b]
Słuchajcie, a takie młode osoby tzn. 13, 14 to także mogą jechać na ten zjazd? Bo wiecie mnie np. mama by nie puściła, a przecież w razie czego to nikt z was nie będzie odpowiadał za osobę niepełnoletnią. Tak pytam tylko. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[b]Kochani,[/b]

Doczekac sie juz nie moge :-)
W ten czwartek, najpozniej w piatek rano wybywamy do Jastarni (a mialam do Leby, ale sie nam odmienilo ;)). Wrocimy w piatek wieczorkiem, tuz przed samym Zlocikiem. Az do przyszlego piatku nie bede miec kontaktu z netem, wiec to co tutaj ewentualnie skrobniecie przeczytam po przyjezdzie.
W sobote planujemy, ze wyjedziemy z Warszawy ok. 10.00 (trzeba bedzie sie wyspac ;)).

[b]Gosienko,[/b]

Prosze miej wlaczona komoreczke w sobote. Gdybysmy sie zgubili przed Lipinami (tam jest zawila droga), to bede dzwonic po pomoc, ok? :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja także nie mogę się doczekać zlocziku, ale stanęła mi jedna przeszkoda o której dowiedziałam się wczoraj. Otóż babci udało się załatwić bilet na 11 czerwca a w Polsce będzie 12 rano czy coś takiego i nie wiem właśnie czy w takiej sytuacji będę mogła jechac, ponieważ mama do pracy, siostry nie będzie, tata pojedzie, a kto w domu wsyztsko przygotuje? Bede jesczez rozmawiała na ten temat z rodzicami i mam nadzieje, ze wszytsko pójdzie po mojej mysli i razem z Oskarkiem sie tam zjawimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']

[b]Gosienko,[/b]

Prosze miej wlaczona komoreczke w sobote. Gdybysmy sie zgubili przed Lipinami (tam jest zawila droga), to bede dzwonic po pomoc, ok? :-)[/quote]
Beatko - komóreczka jest włączona 24 godzinki na dobę ale w sobotę będę pilnie nasłuchiwać czy nie dzwoni 8)

Link to comment
Share on other sites

Daga,nawet o tym nie myśl, :nono: że nie będziesz mogła jechać. :evil: Jedziemy i koniec - postanowione!Tak długo czekałyśmy na Agatkę i teraz masz zrezygnować? :o będzie mi bardzo przykro... :placz:

:hmmmm: Ja też mogłabym wymienić conajmniej kilka przeszkód dla których powinnam nie jechać (ot,chociażby urodziny mojej córki...) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie, [b]Dagusiu[/b], [b]Ala [/b]ma racje, nawet nie mysl, ze uda Ci sie wykrecic od zlociku. :roll:

Ja tez czekam z niecierpliwoscia, ale poniewaz teraz ciagle jestesmy w rozjazdach i pracy duzo, to jakos czas szybciej plynie. :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar']Ja także nie mogę się doczekać zlocziku, ale stanęła mi jedna przeszkoda o której dowiedziałam się wczoraj. Otóż babci udało się załatwić bilet na 11 czerwca a w Polsce będzie 12 rano czy coś takiego i nie wiem właśnie czy w takiej sytuacji będę mogła jechac, ponieważ mama do pracy, siostry nie będzie, tata pojedzie, a kto w domu wsyztsko przygotuje? Bede jesczez rozmawiała na ten temat z rodzicami i mam nadzieje, ze wszytsko pójdzie po mojej mysli i razem z Oskarkiem sie tam zjawimy :)[/quote]

Daga, nie ma takiej opcji, aby Cie nie bylo :motz:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Daga,nawet o tym nie myśl, że nie będziesz mogła jechać. Jedziemy i koniec - postanowione!Tak długo czekałyśmy na Agatkę i teraz masz zrezygnować? będzie mi bardzo przykro... [/quote]

[quote]Wlasnie, Dagusiu, Ala ma racje, nawet nie mysl, ze uda Ci sie wykrecic od zlociku. [/quote]

[quote]Daga, nie ma takiej opcji, aby Cie nie bylo [/quote]

Dziewczyny co no Wy! Ja i sie poddac, albo wykrecac? O nie ! nie ma mowy! Jeszcze swoje wywalcze i tam bede ! Za bardzo chcialam zeby tak to wsyztsko przekreslic ! Powiem w tym tyg rodzicowm ze nie ma odwrotu musze jechac bo inaczej bedzie ze mna zle na dogo :P hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar']
Dziewczyny co no Wy! Ja i sie poddac, albo wykrecac? O nie ! nie ma mowy! Jeszcze swoje wywalcze i tam bede ! Za bardzo chcialam zeby tak to wsyztsko przekreslic ! Powiem w tym tyg rodzicowm ze nie ma odwrotu musze jechac bo inaczej bedzie ze mna zle na dogo :P hihi[/quote]
I bardzo dobrze - już za późno zeby się wykręcić :evilbat:
Domki zamówione, wszystko juz dawno poustalane i każdy juz liczy dni do wyjazdu..... innej opcji sie nie przewiduje :evilbat: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu będę na zlociku będę na Dagusie&Oskarka nie ma mocnych i nikt nas nie powstrzyma :lol: :evilbat: :lol:

Ale jestem załamana bo siostra w piątek wylatuje do Anglii na 3 m-ce i zabiera ze sobą aparat i co ja zrobię? Ja nie wytrzymac tak długo bez focenia Oskarka. Na zlocik bedę musiała sobie od kogos załatwi/pozyczyc :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...