Jump to content
Dogomania

Zlot Yorkofiołów 2005


rubi

Recommended Posts

ja bym bardzo prosiła o czas do jutra do zdeklarowania się bo moi rodzice potrzebują chwile casu do zastanowienia i ewentualnego urlopu (oboje pracują w weekendy). prosze o chwilke do jutra.

i ile pieniążków potrzeba za nocleg od osoby?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daguś kombinuj kombinuj :) Jak będziesz miała podwózkę do Konina lub okolic(Golina, Sompolno, Słupca) to my Cię odbierzemy :) Nie ma problemu :) Wejdz na offa i tam zapytaj czy ktoś nie jedzie czasam do Konina w sobote lub piątek :) Na offie więcej ludzi zagląda :wink:

Link to comment
Share on other sites

Daguś kombinuj kombinuj :) Jak będziesz miała podwózkę do Konina lub okolic(Golina, Sompolno, Słupca) to my Cię odbierzemy :) Nie ma problemu :) Wejdz na offa i tam zapytaj czy ktoś nie jedzie czasam do Konina w sobote lub piątek :) Na offie więcej ludzi zagląda :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Czips']Daguś kombinuj kombinuj :) Jak będziesz miała podwózkę do Konina lub okolic(Golina, Sompolno, Słupca) to my Cię odbierzemy :) Nie ma problemu :) Wejdz na offa i tam zapytaj czy ktoś nie jedzie czasam do Konina w sobote lub piątek :) Na offie więcej ludzi zagląda :wink:[/quote]

Agatko dzieki zapytam sie :)

Link to comment
Share on other sites

[b]Gosiu,[/b]

My jedziemy! Przybedziemy wprost z nad morza :-). Od 1 czerwca wybieramy sie do Leby lub Miedzyzdrojow (jeszcze sami nie wiemy ;)), wiec bedziemy na Zlocik jechac niemal wprost z czesci naszych wakacji :D

Reasumujac:

[size=6][b]termin pasuje

na Zlocie stawia sie ja & Marek & Majka :)[/b][/size]

Link to comment
Share on other sites

Witam
Cieszę się niezmiernie. To spotkamy się 11.06. Teraz czas na załatwianie urlopików itp.
A reszta Dogmaniaków?
Aha sprawdziłem - z Rybnika czyli z południa jest tyle samo co północy od Kasi - czyli wybraliśmy na środku.

Link to comment
Share on other sites

jestem niepocieszona. rodzice się zgodzili, mój przemek pakuje walizki, werter biega z piłka w pyszczku, a ja mam egzamin 13-stego i niestety wszystkie plany wzięły w łeb:( :evil: życzymy wam miłej zabawy i koniecznie wklejcie zdjęcia z urlopu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ależ sie cieszę ze nas już taka ilość jest :D :laola: :D

będzie super wesoło, przesmiesznie.. zreszta co ja bedę pisać :wink: :lol:

Bardzo sie cieszę[b] Beatko[/b] że termin pasuje - czyli wpłacam zaliczkę żeby już wszystko było dopięte na ostatni guzik :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...