Jump to content
Dogomania

Zlot Yorkofiołów 2005


rubi

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NNikka']Jadę w Czwartek do Wawy po małą suczkę :D i wszystkie znaki na niebie wskazują, ze ją przywiozę!
Szczegóły po powrocie :D[/quote]

[b]Nnikka,[/b]

:multi: :multi: :multi:

Jakbys miala czas na male spotkanko to daj znac :-)

Link to comment
Share on other sites

:D słuchajcie - dzwoniłam właśnie do ośrodka i zaklepełam jeszcze ten drugi bungalow - zaraz obok.. kojarzycie na pewno drewniany bungalowik prawda? Bo widzę że bedzie nas sporo tym razem a ten pierwszy bungalow ma tylko 7 domeczków (oczywiście pięcioosobowych) wiec jakoś sobie przecież wszyscy poradzimy :lol:
Ogólnie pan powiedział że na czerwiec bedą gotowe (wyremontowane) w razie czego jeszcze dwie BRDY więc jeśli ktoś się na takowy domeczek kusi (są chyba 6-cioosobowe) to musi dać znać, dobrze?

no - juz niepełny miesiąc do spotkanka :angel:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie niespełna miesiąc i zaczynam coraz bardziej się martwić tym wszystkim bo moje szanse na to, że tam bpojadę spadają z nia na dzień, a tu jak na złość żadna osoba z okolic nie daje znaku :( Dziecwzyny napiszcie cokowiel bo umieram w tej niepewności :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Ludzie co jest? Więcej chętnych nie ma?

Zazula co z Tobą? Na początku byłaś chętna i co się stało?
Agnieszka co z Robkiem się udało? Przekonałaś go?

Kiler jedzie z nami, a może my z nim, już nie wiem, więc możemy kogoś zabrać z Wawy lub po drodze.

Link to comment
Share on other sites

Rubi
Coś mi się wydaje, że dziewczyny nie chcą pokazać swoich mężów, chłopaków hihi
Ja byłem na działce i szukałem grila - tego samego co w zesłym roku był na zlociku. Jest zapakowany i przygotowany od zesłego roku - czeka z niecierpliwością.

Link to comment
Share on other sites

Witam, :D :P :D

Dopiero tu dotarlam, po dlugich wojazach i jeszcze pogrzeb na koniec zaliczylam :( , ale jestem juz na miejscu.

To swietnie, ze bedzie zlocik i prosze mnie rowniez dopisac: [b]2 osoby + pies.[/b]
A mam pytanie odnosnie domkow, czy sa jakies 2 osobowe, czy wszystkie takie duze? Rozumiem, ze w takim wieloosobowym, przypada 1 pokoj na 2 osoby?

Daga, Ala, jedziemy samochodem i oczywiscie mozemy Was zabrac, wiec nie musicie martwic sie o transport.
Mam pytanie ile to jest dokladnie km od Katowic?

Mysle, ze jutro lub pojutrze troche wyrobie sie z zaleglosciami, to omowimy szczegoly na gg.

Grilla mam, moge nawet zabrac 2 jezeli bedzie taka potrzeba. :wink:

Buziaczki

Link to comment
Share on other sites

[quote]Daga, Ala, jedziemy samochodem i oczywiscie mozemy Was zabrac, wiec nie musicie martwic sie o transport.
Mam pytanie ile to jest dokladnie km od Katowic? [/quote]

[size=7][color=red]Agatko[/color][/size] !!! Jestes wspaniala, az mi łzy ze szczęscia poleciały- nie potrafię wyrazić teraz tego co czuję, jestem poprostu w 7 niebie i do końca będę Ci za to wdzięczna
Jak dobrze pamiętam jest koło 270 km w jedną str ale zaraz zobacze na mojej magicznej mapce hihi :)

P.S czy ja jak będę mieszkała z Agatką i jej mamą w pokoju mam się dopisywac ? Jeżeli tak to prosze dopisać [b] Ja + piesk [/b]

Link to comment
Share on other sites

[b]Beatko[/b],

Ja rowniez ogromnie sie ciesze, :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I bedzie mi bardzo milo poznac te wszystkie osoby, ktorych jeszcze nie mialam przyjemnosci spotkac. :P :D

Ostatnio tak sie sklada, ze poznaje duzo nowych osob i snujemy duzo planow i propozycji roznych spotkan i wyjazdow. I nowe kontakty i te starsze tak jakos zaciesniaja swoje kregi.

A w przyszly piatek i sobote prawdopodobnie bede w W-wie, :wink:

Wiecie, to zycie tak szybko mija, nawet nie wiadomo kiedy. 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Dagusiu[/b],

Ja dopiero co wrocilam z innej strefy czasowej i klimatycznej, a nastepnego dnia wsiadlam w samochod i musialam przejechac 600 km w 1 strone. :wink:

Ale juz jestem i zycie jakos toczy sie dalej.

Szkoda, ze nie dalas mi znac wczesniej, ze tu takie ustalenia sie odbywaja i macie problem z transportem. Bo dopiero teraz zajrzalam na dogo. :-?

Ale juz wszystko ok i ciesze sie bardzo, ze sprawy sie wyjasnily. :D :P :D
A, kichac te odleglosci, jak mamy dojechac to dojedziemy i tyle! :lol: :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Agatko,[/b]

Ty przyjezdzasz do Wawy a ja jade do Sosnowca na 80-lecie urodzin Babci ...
Cos sie rozmijamy na tych trasach :(


Nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze taka grupa Dogomaniakow sie spotka! Jestesmy z Markiem bardzo szczesliwi :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...