Jump to content
Dogomania

Zlot Yorkofiołów 2005


rubi

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daga... inaczej nie mozna było :evilbat:

Słuchajcie... trzeba trzymać mocno kciuki zeby pogoda byla ładna, żeby chociaż nie padało... sprawdzam codziennie prognozy pogody i mam nadzieje że zmieni sie coś jeszcze - przynajmniej niech sobie ten deszcz pójdzie gdzie indziej prawda?

[url]http://pogoda.interia.pl/miasta?id=11755[/url]

w zeszłym roku padał deszcz.. w tym roku przecież jedziemy o miesiąc później wiec pogoda MUSI być lepsza :modla:

Link to comment
Share on other sites

Mnie ta pogoda ostatnio tez dobija, trudno cokolwiek zaplanowac. :-?

Mam prosbe do osob, ktore byly w zeszlym roku, napiszcie co dokladnie trzeba zabrac.
Wyczytalam, ze domki sa nieogrzewane, a przy obecnych deszczach, to chyba tam pomarzniemy. :o Czy bedzie tam jakas posciel i koce, czy tez trzeba pozabierac?

I czy jest lodowka?
A jak z jedzeniem, wszystko kupowac wczesniej i wiezc, czy sa jakies sklepiki w poblizu, gdzie mozna cos dokupic.

I grilla raczej nie wezme, bo maz sie nie zgodzil. :-? Mamy b. ciezki grill, zeliwny, nieskladany, a samochod i tak bedzie pelen: 4 osoby, 3 psy + nasze torby i klamoty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle']
Wyczytalam, ze domki sa nieogrzewane, a przy obecnych deszczach, to chyba tam pomarzniemy. :o Czy bedzie tam jakas posciel i koce, czy tez trzeba pozabierac?

I czy jest lodowka?
A jak z jedzeniem, wszystko kupowac wczesniej i wiezc, czy sa jakies sklepiki w poblizu, gdzie mozna cos dokupic.

I grilla raczej nie wezme, bo maz sie nie zgodzil. :-? Mamy b. ciezki grill, zeliwny, nieskladany, a samochod i tak bedzie pelen: 4 osoby, 3 psy + nasze torby i klamoty.[/quote]Agatko - pościel jest ale jeśli ktoś ma to lepiej sobie farelkę wziąć, lodówka w każdym domku też jest, natomiast jedzonko najlepiej wziąć ze sobą od razu bo to dziura zabita dechami i nic tam nie ma.. gdzieś ponoć jest jakiś slkepik ale ja w nim nie byłam więc nie wiem jak daleko od tego ośrodka.
Grilla biorę ja i Waldek wiec spoko.. damy sobie przecież radę :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze ja dopowiem
Domki jak to domki na wakacjach. Jest posciel, łazienka z ciepłą wodą. Jest czysto i przestronie. Nie było tylko ogrzewania i czajników oraz żadnych szklanek talerzy. Należało by to zabrać ze sobą. My w zeszłym roku używaliśmy jednorazówek. Sklep jest (taki wiejski) jakieś tam .... km więc wszystko bierzemy na zapas szkoda czasu kombinować. Jak komuś coś zabraknie to inny będzie miał :) Jeśli deszcz :x to niezbędne będą suszarki - w zesłym roku była tylko jedna. Było też strasznie zimno, padał deszcz ale i tak impreza nam sie udała.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedzi. :P :lol: :P

To ja zamiast grilla moge zabrac czajnik bezprzewodowy, maly mam. :D
I suszarke tez wezme. :-?
Gorzej z farelka, bo w gorach zostala, ale zabiore spiwor puchowy i jakies koce, moze nie pomarzniemy. :wink: :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Czips']Agata-ja w tamtym roku nie miałam farelki było zimno jak niewiem ale nie zamarzliśmy :wink: W końcu w domku spędzasz noc nie cały dzień a pod kałdreką będzie ciepło :wink:[/quote]

[b]Agatko[/b] bedziemy się nawzajem ogrzewać, jeszcze jak nam wskoczą takie piechy do łózka to nie ma mowy o jakim kolwiek zamarznięciu :lol: :lol:

Oj pogoda rzeczywiście nie wskazuje na najlepsze, ale żeby chociaz tego deszczu nie było to już całkiem inaczej będzie. Ja także postaram się wziąć suszarkę jak w domu nie bedzie potrzebna.

Jeszcze kilka dni do zlotu a u mnie juz wiedza o nim wszyscy :lol: :lol: :lol:

P.S Agatko ja będe miala taka mala walizeczke i nic wiecej, wszytsko upcham do jednego zeby jak naj mniej wozic tego wszytskiego i lap top'a takze nie biore bo stwierdzilam ze nie bedzie mi potrzebny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]P.S Agatko ja będe miala taka mala walizeczke i nic wiecej, wszytsko upcham do jednego zeby jak naj mniej wozic tego wszytskiego i lap top'a takze nie biore bo stwierdzilam ze nie bedzie mi potrzebny[/quote]

[b]Daga[/b],
Nic sie nie martw, bagaznik mam calkiem spory, wiec wszystko powinno zmiescic sie bez problemu. Nie musisz sie az tak ograniczac. :wink: :lol:

Tylko z tym grillem to raczej odpada, bo jest nieskladany jak juz pisalam, chyba, ze okazalby sie b. niezbedny, to wtedy bedziemy kombinowac, gdzie go upchnac.

Tak sobie pomyslalam, ze jak jest lodowka to moge deserek na miejscu zrobic - tiramisu, jezeli lubicie. I miesko na grilla chyba od razu przygotuje w marynacie i tak zabiore. :wink: :P

Link to comment
Share on other sites

[quote]Tak sobie pomyslalam, ze jak jest lodowka to moge deserek na miejscu zrobic - tiramisu, jezeli lubicie. I miesko na grilla chyba od razu przygotuje w marynacie i tak zabiore. [/quote]

Agatko tiramisu wprost uwielbiam pycha ! Tylko czy bedzie chcialo Ci sie z tym bawic hihi

Ja takze cos postaram sie przygotować :)

A grilla takze nie wezme bo mamy na ogródku komineh haha i cieżko byloby go przewiezc :P

Link to comment
Share on other sites

[quote]Agatko tiramisu wprost uwielbiam pycha ! Tylko czy bedzie chcialo Ci sie z tym bawic hihi
[/quote]

Doszlam juz do niezlej wprawy, wiec szybko pojdzie mam nadzieje. :wink: :lol:

BTW jutrzejszego spacerku, to chyba nic z tego przy takiej pogodzie. :-?
Chyba, zeby nagle ocieplenie nastapilo, ale jakos watpie. :(

Link to comment
Share on other sites

Zwracam się do tych co jadą na zlocik. :D Podobno Waldek i Gosia biorą grille.Powiedzcie ,mam zabrać też mój? Jest malutki, składany,wiele na nim się nie zmieści ale zawsze coś.No jak myślicie?

...a wyżerka zapowiada sie świetna! :eating:

Link to comment
Share on other sites

Daga
Nie jakąś tam sałateczkę tylko wiaderko sałatki. Toż my zaczniemy gdzieś od 12 - 14 grilować do 14 nastepnego dnia. Knajpy tam nie ma. Na świeżym powietrzu chce się jeść, a Ci powyżej 18 muszą czymś przejadać coś co nieco. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldek2']Daga
Nie jakąś tam sałateczkę tylko wiaderko sałatki. [/quote]
Dokładnie :lol: :lol: ja w zeszłym roku zrobiłam wielką michę sałateczki i poszła szybciutko :lol: :lol:

Oczywiście w tym roku też przywiozę jakieś składniki sałatkowe :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie no widzę że tu całkiem fajnie się zapowiada zlocik pod względem wyżywienia... 8) szkoda tylko że mnie nie bedzie ... nie pochwalę sie moimi wyczynami kulinarnymi... :-? ani waszych nie spróbuję... szkoda... :roll:


pozdrawiam :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek'][quote name='waldek2']Daga
Nie jakąś tam sałateczkę tylko wiaderko sałatki. [/quote]
Dokładnie :lol: :lol: ja w zeszłym roku zrobiłam wielką michę sałateczki i poszła szybciutko :lol: :lol:

Oczywiście w tym roku też przywiozę jakieś składniki sałatkowe :wink:[/quote]


hihih rozbrajacie mnie ;) Zrobie tyle zeby kazdy mogl po trochu skosztowac ;) moze nie akurat wiaderko ale taka wieksza miske ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar']
hihih rozbrajacie mnie ;) Zrobie tyle zeby kazdy mogl po trochu skosztowac ;) moze nie akurat wiaderko ale taka wieksza miske ;)[/quote]Nie no Daga, przecież zartujemy :lol:

Spokojna głowa...... wiem ze jeszcze 2 osoby są chętne do sałatkowych różności więc będzie wystarczająca ilość sałateczek do grilla :wink:


Słuchajcie, niech każdy weźmie sobie ulubione dodatki grillowe typu musztarda, sosy i keczupy. No i wszelkiego rodzaju napoje :wink: W pieczywko oczywiście również trzeba sie zaopatrzeć...
A dziś już środa :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

wiadomość mam nie za ciekawą :roll: Otóż sprawdzałam pogodę dla Konina:

sobota Zmienne zachmurzenie - deszcz

Temp. max:
17°C
Temp. min:
8°C
płn-zach
4 m/s

niedziela Zmienne zachmurzenie

Temp. max:
16°C
Temp. min:
7°C
płn-zach
7 m/s


więc za cipeło nie będzie :( Coś nie mamy szczęścia do pogody :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...