Jump to content
Dogomania

Yorki ,dwa starsze pieski nie potrzebne już w hodowli szukają domków. Mają nowe domy


dorcia44

Recommended Posts

Psiaki 8-9 letnie ,zbędne już w hodowli ,a może troszkę zmniejszają liczbę psów. w hodowli ..jak zwał tak zwał ,psiaki szukają ciepłego kąta na jesień swojego życia ,mile widziani ludzie starsi z mniejszym wymaganiem co do psiaka .
lub ludzie młodzi ze świadomością że pewnie yoruś już tak nie pobryka jak by oni chcieli.
Podobno są w dobrej kondycji.

tel do mnie 791022184

fotki mam mieć ale nie wiem kiedy.

Link to comment
Share on other sites

myślałam o jednej rodzinie ale tam są małe dzieci w tym raczkujący niemowlak i oni boją się o stosunki na lini pies-dziecko
no i tam jest już mały zwierzyniec tzn. pies i kot
ale jeśli pies rzeczywiscie byłby bardzo OK szczególnie do małych dzieci to może sie uda

Link to comment
Share on other sites

Ani zlituj sie, yorki do malutkich dzieci, chcesz zobaczyc co dzieje sie z yorkiem kiedy wypadnie z rak dziecku? zajrzyj na watek mojej Suzy, okazalo sie w rezultacie, ze musial przejsc upadek, nie wiem czy z rak dziecka czy doroslego, niewazne, nie chodzi i chodzic nie bedzie. Zrobcie ogloszenia, ludzie beda sie zabijac to nie sa stare yorki. Poza tym jesli jest tam psiak to york moze z nim walczyc, moj rezydent do tej pory nie zaakceptowal Suzy mimo , ze to suczka. On ja toleruje. Nie wydawajcie jak popadnie. No i podstawa, zeby je wykastrowali, bo zaraz jakis kretyn wezmie sie za produkcje

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam tylko pomóc, tym bardziej ze wiem iż nie zawsze takie sytuacje to tylko czarny scenariusz. Sama mam niezły zwierzyniec w domu i małe dzieci i nigdy nie było żadnej tragedii. Trzeba po prostu uczyć dzieci prawidłowych zachowań i naprawdę to działa.

Ale skoro ta rodzina odpada, to szukam dalej...

Link to comment
Share on other sites

:razz: z dziećmi różnie bywa ,nigdy nie dyskwalifikuje ludzi bo mają dzieci....to co one robią bardzo często zależy od nas.
Sama mam syna ,dorosłego już ,ba wręcz starego dziada 18 l. :p...przez nasz dom przewinęło się bardzo ,bardzo dużo różnych zwierząt ,były też maleńkie szczeniaki ,kociaki ,oseski , ptaszki ,chomiczki ,świnki ..nigdy nic się nie stało ,nigdy ...
byłam czujna i uczyłam kochać ,szanować ,uważać i brać odpowiedzialność.

mam yorczkę prawie 8 l. w dodatku z niezarośniętym ciemiączkiem ot kruszak 2 kg...

trzeba uważąć ,bo to łapunie jak patyczki ,główka tycia a wszędziej paskudy pełno..ale jak się chce coś mieć...
wiadomo ,wypadki się zdarzają...
wypadkiem nie uważam gdy zwierze ginie pod kołami,przepraszam tu krew mnie zalewa :angryy:

tak czy tak ,wracając do sedna sprawy :oops:

szukamy domków dla yorasków,podstarzałych lowelasków

i trafiło mnie ogłoszenie na allegro ,sunia mini ,z rozszczepieniem podniebienia ,ale nic jej nie jest ,troszkę się zachłystuje....:mad:operacja nie potrzebna..pewnie ,kiedyś zachłyśnie się na amen ,zadzwoniłam ,tłumaczyłam ,ale pieniądz to pieniądz ,a głupota ludzka nie zna granic.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']

i trafiło mnie ogłoszenie na allegro ,sunia mini ,z rozszczepieniem podniebienia ,ale nic jej nie jest ,troszkę się zachłystuje....:mad:operacja nie potrzebna..pewnie ,kiedyś zachłyśnie się na amen ,zadzwoniłam ,tłumaczyłam ,ale pieniądz to pieniądz ,a głupota ludzka nie zna granic.:shake:[/quote]

Dorcia, a możesz podać link do tej suni?
Co do chłopaczków - mam rodzinę, która straciła sunieczkę w typie yorka (nowotwór-psinka 14 lat) i chcą adpotować podobnego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

link do suni z rozszczepem ..

[url=http://www.allegro.pl/item712067763_york_yorki_sunia_mini.html]YORK YORKI SUNIA MINI !!!! (712067763) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

do adopcji dwa psiaki ,czekam na decyzje :razz:

i czekam na fotki .

ale mają tępo przysyłania ,tłumacze ich tylko tym że to starsi ,schorowani ludzie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...