Jump to content
Dogomania

Yorki ,dwa starsze pieski nie potrzebne już w hodowli szukają domków. Mają nowe domy


dorcia44

Recommended Posts

sunia z allegro poszła ,do dwóch osób napisałam co mówią weci o takim schorzeniu ...pewnie myśleli że kłamie ,że sama ją chce...

a właściciel powiedział że im też zależy na suni ,jak spytałam czemu nie operowali kiedy była młodsza stwierdził że nie ma potrzeby ,jej się tylko zdarza zachłystywać ale to mija...
namawiałam na podpisanie umowy o sterylizacji ,bo to wada genetyczna..tak ,tak ,tak ,jasne proszę pani :angryy:

Link to comment
Share on other sites

są jeszcze dwa cziułałki ;)..jednym wstępnie ktoś się interesuje ,a drugi jeszcze wolny ,psiaki młode .


przypominamy się ,szkoda żeby kisły w hodowli ,a mogą byc radością w którymś domu.

psy są postrzyżone ,nie sądzę żeby elegancko ...

Link to comment
Share on other sites

dzięki ,najlepiej jednak by było żeby trafiły od razu do domku stałego ,myślę że dla nich będzie to ogromna trauma ,dorosłe psy ,zmiana miejsca...

to może być dom z dzieckiem czy dziećmi ,ale nie malutkimi ,mądry dom ,który zrozumie tęsknote tego psiaka ,nie pozwoli dziecku na zbytnie spoufalanie ,taki pies musi wdrożyć się w zupełnie inne życie.
Zaakceptować nowych dużych ,a to tylko spokojem ,cierpliwością ,pyszną pełna miska ,ciepłem ,spacerami itp..
dzieci są niestety niecierpliwe .

oczywiście z podpisaniem umowy adopcyjnej.

ale gdyby nie było innej alternatywy to dt. dla jednego yoraska by się przydał.
na razie szukamy stałego.

Link to comment
Share on other sites

Nerisku [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a025.gif[/img]

bardzo się cieszę że uda się psiaki zabrac do normalnych domków i bardzo wszystkim dziękuje .

Na pewno to nie ostatnie psiaki do zabrania z hodowli :shake: i myślę ze przy odrobinie miłości ,czasu i chęci zrobi się z nich fajne pieszczochy kanapowce.

Link to comment
Share on other sites

8-9 letnie yorki jak szczeniaki rozbrykane ,wesołe ,miłe miziaste ,ot przylepy niesamowite .
śliczne ,kontaktowe..psiaki już we własnych domkach .
Dorotko wielkie wielkie dzięki za swoją pomoc ,dzięki tobie 7 psiaków zmieniło swój los ,na pewno będą pieszczoszkami swoich nowych ludzi ,ściskam cię mocno i miło mi było :loveu:

mam nadzieję że kiedys pojedziemy jeszcze raz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...