Jump to content
Dogomania

Identyfikatory dla czyli jak się poznać na wystawach?


NNikka

Recommended Posts

A takie wizytówki funkcjonują na forum yorkowym i dzieki temu, ze każdy ją nosi, poznajemy się na wystawach bezbłędnie...
Co Wy na to?
Moze by tak zrobić takie identyfikatory dla wszystkich?
Wspólny projekt...
[img]http://www.kwidzyn.mm.pl/~yorkshire/dog2/aaa.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nice_girl'][quote name='rysiczka']Nice girl jedank wiele osob nie ma takiej chyusty.[/quote]
Fakt. Szkoda, że nikt nie podjął się wykonywania kolejnej tury chustek. :([/quote]

Nie sadzę żeby posiadanie chusty mialo jakiś istotny wpływ na spotkania dogomaniackie.Jak się już kogos pozna i z nim zaprzyjaźni, to i chustki nie są potrzebne.Są osoby, które głosno na dogo deklarują chęć spotkania, a już na wystawach jakoś nie bardzo to realizują.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie to jest tak, ze wiele osób chce się spotkac ale w tym szale i zamieszaniu trudno kogokolwiek znaleść.
Trzeba po prostu wymysleć jakiś projekt identyfiatora tak żeby było imie i nick z Dogomani. Chusty są super ale po pierwsze jest ich mało a po drugie nie wiadomo kto jest kto. Proponuje na Łódz zróbcie sobie sami prowizorycznie, a potem pomyślimy nad wspólnym projektem.
Zobaczycie jak to świetnie działa!
Ja bede na pewno z identyfikatorem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rysiczka']Hmmm ale ja nigdy nie robilam takiego identyfikatora :cry: Nie wiem czy mi sie uda :-? .[/quote]

najlepiej skopiuj sobie to co zamieściła NNikka, wejdź w jakiś program graficzny wygumkuj nicka i imię a w te miejsce wpisz swoje :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja będę na wystawie w Bydgoszczy przy ringu z grzywaczami chińskimi.

Ten kto naprawdę nie potrafi zrobić sobie takiego identyfikatora to ja mogę zrobić.

Każdy kto napisze do mnie maila z nickiem i imieniem odbierze indentyfikator ode mnie na wystawie.

Pozdrawiam
Donata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...