Jump to content
Dogomania

Identyfikatory dla czyli jak się poznać na wystawach?


NNikka

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O rany, nikt nie odpowiada, a ja juz obiecałam DGM-kom, że będe miała taki identyfikator! A tak to bedzie mnie mozna rozpznac tylko po cieście, a nei po identyfikatorze. Co robić!? Ciasto upiekę - to na pewno, a identyfikator? Proszę pomóżcie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]LoveStorm i/lub Gucio[/b] - bardzo proszę o próbę zmniejszenia mojego identyfikatora o ok. 4 mm z każdej strony. We wcześniejszych wymiarach nie mieści mi się w plastikową obwolutkę.

Bardzo proszę, bo Gorzów już niedaleko, a na tej wystawie w G. chciałabym móc pokazać Wasz trud, no i być rozpznawalną.
Pzdr.[/quote]
Swego czasu ktoś powiedział - umiesz liczyć? to licz na siebie... Jeśli nie wiesz, jak się zabrać do zmniejszenia identyfikatora, wyślij mi maila z tym nie pasującym, wraz z informacją, o ile go należy zmniejszyć. Odeślę poprawiony.Ps. To naprawdę nie jest trudne, wystarczy się do tego trochę przymierzyć;-)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za chęci. To miłe, że jest jednak Ktoś, kto chce mi pomóc.
Problem jest jednak w tym, że ja nawet nie wiem, jak przenieść ten identyfikator z DGM na mój mail. A więc nie będę mogła Ci wysłać maila z identyf. do pomniejszenia. Trudno. "Nauka dla żuka".
Zawsze zostaje ciasto:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][b]Asiaczek [/b]wysłałam Ci maila na adres [email][email protected][/email] :D.[/quote]
Tak, dzięki, już go przeczytałam. I nawet już wysłałam odpowiedź.
Jeszcze raz - ogromniaste dzięki za życzliwość i chęć pomocy takiej fujarze, jak ja.
[b]Christoph[/b] - nie masz racji. Są jeszcze Życzliwi. Naprawdę. Choćby tacy, jak [b]Ty i Ludek[/b].
I dla Was moje serdeczne podziękowania.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...