Jump to content
Dogomania

Zmasakrowana łapa Luny błaga o ratunek


BajkaB

Recommended Posts

Cudne wiadomości, zdaję sobie sprawę z tego co przeżyła Rodzina Lunki. Kiedyś moja Kicia po usłyszeniu huku petardy zrobiła kiedyś podobny numer, na szczęście była na smyczy. Ale po tej akcji przez dwa dni nie chciała w ogóle wyjśc na dwór i załatwiała się w domu. Na szczęście po dwóch dniach wszystko wróciło do normy.
A opatrunki... Cóż były potrzebne:razz:
Z jedną rzeczą się zgodzę, że gdyby każdy, komu dobro tego psiaka leży na sercu kupił jedną albo dwie cegiełki (co nie jest naprawdę niemożliwe) to uratowanie łapki Lunki było by dużo łatwiejsze. I tak też zrobie.
Lunko kupiłam ci dwie malutkie cegiełki.

Cioteczki kochane kupcie chociaż po 1 cegiełce, ślicznie proszę w imieniu Lunki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BajkaB']Zaraz wyruszamy z Lunką-Cziką na zmiane opatrunku.Tym razem jedziemy we dwie z Martą,męska częśc nie wytrzymuje psychicznie widoku rany:evil_lol:

Jakieś nowe fotki powstawiam.[/quote]

Takie dzisiaj czasy, że faceci jak panienki się zachowują :p

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zakończył się bazarek dla Lunki (Cziki).
Wszystkim biorącym w nim udział bardzo, bardzo dziękuję.
Dochód z bazarku wynosi - 114zł :multi::multi::multi:
Jak tylko wszystkie wpłaty dotrą na moje konto, przeleję całość na konto suńki u EMIR`a.

Zdrowiej,skarbie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']Wczoraj zakończył się bazarek dla Lunki (Cziki).
Wszystkim biorącym w nim udział bardzo, bardzo dziękuję.
Dochód z bazarku wynosi - 114zł :multi::multi::multi:
Jak tylko wszystkie wpłaty dotrą na moje konto, przeleję całość na konto suńki u EMIR`a.

Zdrowiej,skarbie :loveu:[/quote]

Ja też dziękuje i ogromnie się ciesze:multi:

Link to comment
Share on other sites

Moja imienniczko - dziekuję Ci za udzielenie pomocy biednej maliźnie. Sama ratowałam 23.08.2009r w niedzielę ratlerka potraconego przez autobus. Znalazłam właściciela, załatwiłam weta - ludziska z psem nie pojechali, choć wizyta darmowa! Policja na mnie z ryjem, że ludzie CI nie mają takiego obowiązku - A PIES POŁAMANY!!! No i sprawa do Prokuratury - tylko przeciwko właścicielowi czy Policji też?

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie kupuje cegiełek dla Lunki:placz::placz::placz:

Kochane cioteczki w jej imieniu [B]bardzo bardzo proszę[/B] kupcie choćby po 1 cegiełce, to tylko 5zł, a dla Lunki każda złotówka się liczy. Niech dzięki nam wraca do zdrowia. Kochani przez tę aukcję każdy z nas naprawdę może pomóc skrzywdzonemu maleństwu.

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=725206658"]Zmasakrowana łapa, wypalone oczy, psie ofiary.. (72520665:cool: - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=725206658"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki i wujkowie
nie chciałabym się cieszyć przedwcześnie i zapeszać ale dzięki jakimś szlachetnym cioteczkom albo wujkom ruszyło choć troszkę allegro. :multi:
Bardzo bardzo proszę jeszcze 4 dni, Lunka naprawdę potrzebuje naszej pomocy. Leżę więc pokornie przy Waszych nogach i oczyma Waszego ukochanego psiaka proszę w imieniu Lunki o szansę, o miłość:oops:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=725206658"]Zmasakrowana łapa, wypalone oczy, psie ofiary.. (72520665:cool: - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...