Jump to content
Dogomania

Błąd Schroniska, czy właściciela?


Recommended Posts

[quote name='swiadomy']
a co do psów. mam swojego 1. ale moge sie wypowiadac. nie musze tyrac w schronie zeby miec to prawo.
[/QUOTE]

No tak, każdy może się wypowiadać. Nawet jak nie ma o czymś pojęcia - i zachowywać się przy tym, jakby zjadł wszystkie rozumy... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']No tak, każdy może się wypowiadać. Nawet jak nie ma o czymś pojęcia - i zachowywać się przy tym, jakby zjadł wszystkie rozumy... :roll:[/QUOTE]

nom wybacz. jak ktos pisze mi:

niemasz pojecia oczym piszesz. ja wiem bo byłem mam doswiadczenie.

to mi sie smiac chce.

niema to jak jakies argumenty. ups przepraszam no przeciez napisał ze on widział.

albo ona. mniejsza z tym.

Link to comment
Share on other sites

Gdybyś przeczytał artykuł i wypowiedzi innych osób, to byś nie tworzył, naprawdę wystarczy PRZECZYTAĆ.
Cóż widocznie autor zbyt skomplikowanie napisał, nie przewidział, że za czytanie wezmą się takie osoby jak Ty i nie zrozumieją.:evil_lol:

Gdybyś potyrał w schronie to miałbyś trochę pokory, bo Twój przerost formy nad treścią jest karykaturalny i żałośnie śmieszny.
A poza tym mógłbyś cokolwiek powiedzieć na tematy tu poruszane, na razie wiedzę, jak sam przyznałeś w innym wątku, czerpiesz jedynie z fotek psów schroniskowych, a to "trochę" za mało by dyskutować jak równy z równym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saite']Gdybyś przeczytał artykuł i wypowiedzi innych osób, to byś nie tworzył, naprawdę wystarczy PRZECZYTAĆ.
Cóż widocznie autor zbyt skomplikowanie napisał, nie przewidział, że za czytanie wezmą się takie osoby jak Ty i nie zrozumieją.:evil_lol:

Gdybyś potyrał w schronie to miałbyś trochę pokory, bo Twój przerost formy nad treścią jest karykaturalny i żałośnie śmieszny.
A poza tym mógłbyś cokolwiek powiedzieć na tematy tu poruszane, na razie wiedzę, jak sam przyznałeś w innym wątku, czerpiesz jedynie z fotek psów schroniskowych, a to "trochę" za mało by dyskutować jak równy z równym.[/QUOTE]

ty bogu sie nie baw w wyznaczanie rownych i rowniejszych. bo ci braknie chwały dla siebie.

ja wiem ze to forum opanowane przez fanatyków psów. i kazdego nie swojego banuja. jak moje wczesniejsze konto. ale wybacz. mam swoje poglady. sprzeczne z twoja ideologią. bo tak to mozna nazwac. nie kazdego psa mozna uratowac.

Link to comment
Share on other sites

No tak, kto nie podziela Twojego zdania ten fanatyk :evil_lol: Pewnie już nie pamiętasz, że w jednym miejscu się z Tobą zgodziłam.

Tu nie chodzi o równych i równiejszych - ale wybacz, jak ktoś pisze kategorycznie tak jak Ty, np. że w schronisku nie ma ładnych czy rasowych psów, to dla każdej osoby, która choć trochę siedzi w adopcjach jest to herezja. Bo na własne oczy widzą co innego. I o dziwo wypowiadają się z większą pokorą niż Ty.
Ja nie znam się na ogrodnictwie na przykład - ale cośtam czytałam, parę razy byłam w kwiaciarni :cool3: no i nie pędzę na forum miłośników ogrodnictwa uczyć ich o rzeczach, o których mam ledwo blade pojęcie. Zastanów się.

Link to comment
Share on other sites

A co Ty wiesz o ratowaniu jakichkolwiek psów [B]Swiadomy[/B]? Masz skrzywienie na punkcie ttb, lęki i inne takie, co zaprezentowałeś już tu i pewnie na widok każdego innego "agresora" brudzisz bieliznę. Dlatego należy wyzbywać się wszystkich psów, które okazują agresję? Bo Tobie szkoda majtek? To ta ideologia? Żal na Ciebie czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...