Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wizyta w Radomiu się skomplikowała, bo krew musiałaby być wysyłana do laboratorium, a laboratorium potrzebuje mieć krew na włąsnych próbkach (oddczynnikach?), które byłyby w poniedziałek...
Po rozmowie z Julią ustaliłyśmy, że lepiej go do Warszawy jutro przywieźć niż czekać.
Czy ktoś może polecić dobrą całodobową lecznicę, w której były także dermatolog?
Ja zaraz dzwonię na Gagarina do Multiwetu oraz na Modlińską.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, obraczus - już dzwonię.

Na Gagarina można zrobić hormony, ale dermatolog tylko w tygodniu, a do tego w najbliższym tygodniu nie ma juz terminów. Na Modlińską mam zadzwonić za pół h. Na Ursynowie póki co zajęte.

Jeśli będzie problem ze znalezieniem kliniki, która jutro pobierze krew do badań i jednocześnie będzie miała dermatologa, to są 2 opcje 1) pojechać do Wawy tylko na badania hormonów, 2) pojechać do Radomia w tygodniu (dyżur dermatologa od pon 22-wt 9 rano, a potem z pt na sob) - ale w tym terminie Julii nie pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87'][URL]http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/home.php[/URL][/QUOTE]

[B]Lek. wet. Kamilla Łabasiewicz[/B]

[IMG]http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/images/kamillalabasiewicz.jpg[/IMG]Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ukończyła w 2004r. Pracę w naszej lecznicy rozpoczęła w tym samym roku. Zaufanie naszych klientów zdobyła nie tylko szeroką wiedzą, ale i wspaniałym podejściem do zwierząt. [B]Jej zawodową pasją jest dermatologia i ściśle z nią związana dietetyka weterynaryjna. [/B]Prywatnie dumna właścicielka dwóch psów.

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłam się na Modlińską. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i doradziła, żeby jednak iść do dobrego dermatologa, który poprowadzi sprawę dalej łącznie z badaniami hormonalnymi. Konkretnie polecała panią Beatę Ignacak z Wetlandii oraz pana Kourou Dembele z Białobrzeskiej. Dzwonię dalej...

Link to comment
Share on other sites

Beata Milewska-Ignacak:
-pon, śr: 9-15
-wt, czw: 15-21

Kouoru Dembele
[SIZE=2][COLOR=Black]poniedziałek 16:00-22:00
czwartek 16:00-22:00[/COLOR][/SIZE]

Już się ucieszyłam, bo było napisane że ten pan ma jutr dyżur, ale niestety nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Jednak udało mi się wbić.
Ostatecznie jedziemy jutro z Julią do dermatologa w Radomiu. Szkoda tracić czas i okazję, że możemy akurat jutro pojechać.
Na badania hormonalne (chyba że lekarka znajdzie coś zupełnie innego) trzeba będzie zorganizować się i pojechać oddzielnie.
Tu prośba do innych zmotoryzowanych - czy ktoś w innym terminie mógłby ewentualnie pomóc przewieźć Golina (do Wawy lub Radomia)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...