Jump to content
Dogomania

duży pies z guzem na szyi --> POMOCY, potrzebne deklaracje na hotel - Sokrates za TM.


missieek

Recommended Posts

[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][U]Coronawiroza[/U] - wirus ten jest szczególnie niebezpieczny dla szczeniąt poniżej 8 tygodni życia. Zakażenie następuje poprzez bezpośredni kontakt ze śliną lub odchodami chorego psa. We wczesnym stadium choroby występuje depresja i utrata apetytu. Później pojawia się biegunka. Kał psa ma charakterystyczny, żółto-pomarańczowy kolor, jest wodnisty ze śladami krwi. Wydziela intensywny, zgniły zapach. Częste oddawanie kału może doprowadzić do odwodnienia, utraty wagi, a nawet śmierci.[/COLOR][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ick']Dlaczego w Olkuszu nie szczepi się zwierząt?
Czy można gdzieś zaalarmować i sprawdzić.
Czy nie ma obowążku szczepień w schronisku ?
To po co takie schronisko ?Zamknąć!!![/quote]

nie ma obowiązku - jedynie na wściekliznę jest, a na wirusówki przecież nieliczne schroniska szczepią...

[quote name='Ra_dunia']Wiosna napisałam, że Sokrates miał prawdopodobnie coronawiroze. Nigdzie nic nie mogę znaleźć na ten temat. Czy jest to zaraźliwe?
[/quote]

zaraźliwe jak kazdy wirus, z tym, ze Łapek jest z tego samego miejsca co Sokrates...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Ok - czyli istnieje prawdopodobieństwo, że już coś załapał... :(
Jak pomyślę o tych wszystkich psiakach w tym schronie... :placz:

Rozumiem, że zdrowe, szczepione psy, są w tym momencie bezpieczne?[/quote]

nikt 100% gwarancji nie da - ja wiem tylko, że missieek od lat bierze stamtąd psy, ma ich cały czas kilkanascie i jej własne psy szczepione nie łapią niczego, a mają kontakt z tymi olkuskimi

[quote name='ick']Nie rozumiem ....dlaczego nie ma obowiązku tych szczepień??
Czyli to b. niebezpieczne ...a szceniaki to szans nie mają...

Te które są zaszczepinne ale to tylko rok temu...?[/quote]

też bym chciała żeby taki obowiązek był - o wiele mniej psiego nieszczęścia by było i chorych umierających psów w schroniskach...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj będzie próba uratowania z Olkusz następnego biedaka:placz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/jak-boli-w-y-r-w-n-lapa-pies-potrzebuje-dt-142183/[/URL]
Brak funduszy....
Potrzebne potwierdzenie przeniesienia wpłat z Sokratesa
ratowanie Łapka z wyrwaną łapką z Olkusza ( na leczenie i hotelik).
Od Jolanty08 , Lidian,....( zerknijcie na ten wątek powyżęj)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam rozliczenie Sokratesa - przepraszam, że dopiero teraz, ale wcześniej nijak nie było kiedy się za to wziąść :roll:

wkleję to wszystko, bo wcześneij nie wiem, ile było pisane tutaj.
20.08 +200zł od Bogusi (razem z wpłatą na kojec - jeśli zostanie nam jeszcze coś z kojca, przekażę według Twojej dyspozycji)
20.08 -150zł transport (hotel-olkusz-gliwice-hotel)
20.08 -15zł odrobaczenie
20.08 -68zł hotel (cztery dni)
23.08 - 25zł odpchlenie
25.08 -5 leki
25.08 -47 leki (zostały :roll: )
25.08 -110zł transport gliwice
25.08 -15,00 badanie krwi
25.08 +50,00 od Lu_Gosi - przekazane na operację.
26.08 +185,00 od Bogusi
----------------
00,00

Przykro jest mi bardzo, że nie mogę zrezygnować z opłaty za hotel czy transport, co w innej sytuacji bym zrobiła. Naprawdę źle jest mi w takiej sytuacji pisać rachunek, tym bardziej, że nie mogę sama wziąść na siebie części tej kwoty :shake:

edit:
rozliczenie zostało zaktualizowane i błąd został usunięty :roll:

Link to comment
Share on other sites

wiosna, nie ma co być ci przykro z powodu przymusu wzięcia pieniędzy
Przecież Sokrates to nie jedyny psiak, któremu chciałaś pomóc. Wiesz, że po Sokratesie przyjdzie nastęny, a później jeszcze inny i tak ...bez końca. Nikt nie mógłby za każdym razem brać na siebie opłat.

Każdy wie, że Sokratesowi dałaś NAJWIĘCEJ z nas wszystkich.

My grosik do grosika i pieniążki uzbierałyśmy. Trudno by było jednej osobie wyłożyć kasę. (Tymbardziej, że ta osoba jest chyba świadoma tego, że nie jednemu psiakowi da pieniądze, że takich "okazji" będzie więcej)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za rozliczenie, jesteśmy na zero dzieki kochanej Bogusi:Rose::Rose: - dzieki ktorej mozliwe bylo w ogole wyciagniecie Sokratesa,.......i wszystkie wpływy + dodatkowo 315 od Bogusi - co byly na Sokratesa przeszly na Łapka - Cohena - jego towarzysza niedoli z tej wykańczalni w Olkuszu...dzieki temu udalo sie wyciagnac drugiego psa..moze Sokratesku widzisz to i usmiechasz sie - mam nadzieje.... biegaj szczesliwy...na koniec byleś kochany przez wiele osob, wiele Ci kibicowalo
[IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/sokrates/IMG_0280.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']dziekuje za rozliczenie, jesteśmy na zero dzieki kochanej Bogusi:Rose::Rose: - dzieki ktorej mozliwe bylo w ogole wyciagniecie Sokratesa,.......i wszystkie wpływy + dodatkowo 315 od Bogusi - co byly na Sokratesa przeszly na Łapka - Cohena - jego towarzysza niedoli z tej wykańczalni w Olkuszu...dzieki temu udalo sie wyciagnac drugiego psa..moze Sokratesku widzisz to i usmiechasz sie - mam nadzieje.... biegaj szczesliwy...na koniec byleś kochany przez wiele osob, wiele Ci kibicowalo
[IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/sokrates/IMG_0280.jpg[/IMG][/quote]
Goniu..kochana..napisz prosze dokładniej- bo z rozliczenia Wiosenki wynika, ze jestesmy u Sokratesa na "0", a Ty piszesz cos o 315 zł z Sokratesa na Cohena..???Nie wchodziłam wpradzie do banku ale nie wiem o jakie 315 zł chodzi??Czy to pieniążki bezposrednie przekazane dla Wiosenki od Bogusi???I dlaczego taka kwota??Ja obliczyłam chyba kwotę 261 zł../??CZy sie pomyliłam..??:oops:
Sokratesiku..Skarbeczku...przepraszam, ze na twoim watku o takich przyziemnych sprawach..:-(:-(:-(
Pamietam jednak i mam nadzieje, ze biegasz za TM z moją Ciapunią i Sarunią..że już Cie nic nie boli...i ze juz jestes szczesliwy...dobranoc pieseczku
[*]
[*]
[*]

[B]CIAPUTKA...KOCHAM TĘSKNIĘ NIE ZAPOMNĘ...22.08.2009...
[*]
[*]
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

tak Gonius Wiosna napisala u Sokratesa ze na zero, bo po prostu u Cohena miala napisac ze jest 315zł na plusie.... pieniazki poszly bezposrednio do Niej na konto, dlatego pisalam, ze u Wiosny mamy jeszcze po odjeciu wszytkich wydatkow Cohena 54zł...czyli na dzien dzisiejszy jest tak: Sokrates spłacony Cohen ma 54zł u Wiosny na plusie i wszystko co jest u Ciebie na koncie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Dopiero przeczytałam co się stało. Strasznie mi przykro. Podtrzymuję swoją deklarację na nastepnego psiaka, jutro przeleję pieniądze.[/quote]
dziekuje randa na miejsce Sokratesa wyciagnelismy Łapka - Cohena drugi banerek w moim podpisie....przynajmniej kolega Sokratesa bezpieczny

Link to comment
Share on other sites

aaaa..NO TO JUZ WIEMWSZYSTKO- DZI EKUJE gOSIACZKU BARDZO ZA ROZJAŚNIENIE:loveu::loveu:
RAnda- bardzo bardzo dziękujemy za deklaracje- tym bardziej, że brakuje jeszcz sporo stałych deklaracji dla Cohena...zaraz Gosiak pewnie Cię dopisze na wątku Łapeczka- Cohena:loveu::loveu:

[B]CIAPUTKA..MINĄŁ TYDZIEŃ..TĘSKNIĘ BARDZO...22.08.2009...
[*]
[*]
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

Może wyciągniemy jeszcze jednego biedaka z Olkusza.( tak sobie głośno myślę)
Tam ponoć jest od dawna taki sam kudłaty śliczny podobny
do ŻYWIOŁA
Malawaszka go widziała w sierpniu...
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Cytuję malawaszkę ( może zgłosi się na wątek)
"a w olkuszu jest zupełnie podobny piekny i kochany duuuuży pies :placz: cudny no!"

To tylko moje ciche życzenie, pomoc dla biedaków z Olkusza....nic nie sugeruje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Może wyciągniemy jeszcze jednego biedaka z olkusza.
Tam ponoć jest od dawna taki sam kudłaty śliczny podobny
do ŻYWIOŁA ( Proanimalsie mieli i wydali do już adopcji ):placz:
Malawaszka go widziała....[/quote]
JAk słyszę czy czytam OLKUSZ..to mi się noż w kieszeni otwiera....wszystkie psy powinny stamtąd zniknąc...i kazdy ktorego sie uda samtad wyrwac- jest plasterkiem na moje serce....

[B]CIAPULINKO- OD 12 DNI POZOSTAWILAŚ MOJE SERCE W BÓLU:-(:-(:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

Marzę sobie - a może to przeczucie:eviltong: - że Cohen szybko znajdzie dobry domek i na jego miejsce pojedzie kolejny biedak z tej mordowni..

Sokrates
[*] kochany psiaku:loveu: nie długo cieszyłeś się normalnym życiem ale zapoczątkowałeś wielki łańcuszek SERC!!

Ick masz może jakieś zdjęcia??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...