Jump to content
Dogomania

Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu


lilith27

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-(
kurcze, i tak już co miesiąc będzie :(
brakuje nadwyżki :(

Lilith, jak masz czas, to jakieś rzeczy, typu książki albo jakieś plecaki firmowe, czy ciuszki, to można na allegro wystawić - ja tak robiłam wcześniej, tam trochę więcej pieniędzy mozna było zebrać. Kasa za wystawienie przedmiotów minimalna, ale jednak trochę się zebrało jak wystawiałam więcej rzeczy, dlatego dochód czasami był pomniejszany o wartość zapłaty za allegro.
Teraz na allegro kupuję wszystkie rzeczy dla adasia (bo nie mam możliwości wybrać się na zakupy dalej niż do pobliskiego tesco, tam tylko jedzenie kupuję), a i czasem dla siebie jakieś używane rzeczy wypatrzę, bo nie mam możliwości iść przejść się po mieście za ciuchami.
No, ale dążę do tego, że tam jest wystawionych mnóstwo używanych rzeczy i rzeczywiście jest jakieś zainteresowanie na aukcjach.
Dodatkowo można pisać, że pieniądze z aukcji przeznaczone dla Lady, wkleić jej zdjęcie, adres do albumu, krótkie info o niej - takie aukcjie robiłam, nic z tego nie wynikło, ale kto wie, może ktoś tam ją zobaczy.

Tyle, że to czasu sporo zajmuje i wszystko na Ciebie spadło :(

Link to comment
Share on other sites

będzie coraz trudniej
wszystko drożeje, pensje stoją
każdemu coraz ciężej....mniej ludzi ma pieniążki nawet na takie zakupy


mam taki tekst do ogłozeń bazarkowych
gdyby ktoś chciał pomóc, zaprosić znajomych, puścić dalej wici
cały dzień biegam po profilach


nie mam już kasy dla lady na hotel
już za luty brakuje 300 złotych
proszę o pomoc finansową
zapraszam na bazarki

antykwariat
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222067-Antykwariat-ksi%C4%85zki-i-dvd-do-06.02.-2012[/url]

ciucholand trekkingowy i nie tylko
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222268-Trekkingowe-ciuchy-sportowe-ch%C5%82opi%C4%99ce-m%C4%99skie-i-damskie-do-10.02[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222409-sportowe-ciuchy-damskie-m%C4%99skie-do-10.02.?p=18559604#post18559604[/url]

1001 drobiazgów
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222269-1001-drobiazg%C3%B3w-czyli-co%C5%9B-mi%C5%82ego-dla-ka%C5%BCdego-paski-bi%C5%BCu-kosmetyki-do-10.02?p=18551430#post18551430[/url]

torebki
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222272-TOREBKOWO-nowe-torby-torebk-plecak-!!!!!-do-10.02?p=18539339#post18539339[/url]

długopis parker
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222423-Parker-IM-brushed-metaliczny-srebrny-NOWY-do-10.02?p=18562017#post18562017[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Może uda się coś sprzedać i pomogę - może - [url]http://www.dogomania.pl/threads/222440-Latarki-led-nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-buty-na-hotel-Lady-wr%C3%B3ci-do-schronu!-26.II.-godz.22?p=18564112#post18564112[/url][/QUOTE]

jesteście WIELCY!!!!!!!!!!!!!!!!



Kochani chciałam wyjaśnić tylko, że mestudio i jej TZ mają chyba ok. 20 zwierzaków na bdt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']zrobiłam właśnie przelew. lilith trzymaj się!;)[/QUOTE]


potwierdzam są pieniązki

[quote name='agnieszka32']Przelałam 100 zł. Musi się udać ;)[/QUOTE]

dziękuję są już na koncie





[COLOR="#8b0000"]26.01.2012 wpłynęła deklaracja od fochu ................................+20 pln
stan konta zatem wyniósł .....................................................496 złotych

30.01.2012 wpłynęła deklaracja od madzik ..............................+10 pln
30.01.2012 wpłynęła jednorazowo od Monday kwota..................+50 pln
stan konta zatem wyniósł ....................................................556 złotych


01.02.2012 wpłynęła deklaracja od wikinga042.........................+ 30 złotych
[B]stan zatem konta wyniósł przed opłaceniem .............................586 złotych
[/B]

01.02.2012 opłata za hotel za styczeń .......................................-465 złotych
zostało na koncie Lady.............................................................+121 złotych

doliczam swoją stałą deklarację czyli..........................................+50 złotych
stan konta na 01.02.2012.....................................................+170 złotych

06.02.2012 wpłynęła jednorazowa pomoc od bico .....................+50 złotych
06.02.2012 wpłynełą też pomoc finansowa od agnieszki32..........+100 złotych
[B]stan konta zatem na 07.02.2012 to kwota .................................320 złotych
[/B]


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

tekst nowy do ogłoszeń
nie wiem może być?????




[COLOR="purple"][I]Lady to wspaniała 4 letnia suczka średniej wielkości (do kolana, waga ok. 27 kilo). Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. To bardzo inteligentna i sprytna sunia, dlatego potrzebuje doświadczonego opiekuna. Lady zna podstawowe komendy. Lubi zajęcia z tresury. Suczka wykazuje ogromną chęć do współpracy i bardzo lubi aktywne zajęcia. W domu zachowuje czystość. Potrafi przywiązać się do przewodnika. Lady przebywa w hotelu dla zwierząt pod Warszawą, gdzie pod okiem osoby pracującej nad socjalizacją psów buduje wspaniałą więź z człowiekiem i poznaje nowe sytuacje (wizyta w szkole, kilkukilometrowe biegi, spacery po mieście wśród ludzi, pływanie w rzece).

Opiekun mówi o niej: „Żyje pełną parą. Okaz zdrowia. Zawsze uśmiechnięta.” Choć niestety zdarzy się jej psikus. Jak mówi dalej „Lady ma słabość do narzędzi które używam do obsługi boksów.”

Nie szukam domu, jako miejsca samego w sobie. Szukam odpowiedzialnego i poważnego człowieka, który zdecyduje się zaopiekować Lady i dzielić z nie tylko same radości życia.

Być może chcesz coś zmienić w swoim życiu? Potrzebujesz zmian? Potrzeba Ci trochę ruchu, a może doskwiera Ci nuda lub samotność? Jeśli tak to Lady jest idealnym psem dla Ciebie.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel: 792 395 081

mail: [email][email protected][/email]
[/I][/COLOR]

Edited by lilith27
Link to comment
Share on other sites

a o co chodzi z tą słabością do narzędzi ??? - bo może nie każdy zrozumie ... zwłaszcza że ludzie pobieżnie czytają ogłoszenia .. bardziej sugerują się zdjęciami .. a potem jak dzwonią do się okazuje co dokładnie doczytali ...

chyba brakuje ważnej info - jej stosunek do innych psów - chyba w jej przypadku to dość ważne ..

...... a zdjęcia jakie masz - może zrób sklejki / kolaż z kilku zdjęć .. ona mma tyle zdjęć od jamora że jest w czym wybierać ..
z reguły do ogłoszeń wchodzi około 5 zdjęć - a jak zrobisz kolaż w którym umieścisz np. 5 zdjęc .. o zawsze większa szansa ze im więcej zdęc to ktoś zwróci większą uwagę ...
pierswze zdjęcie - jako główne do ogłoszeń - takie fajne z Lady - jako miniaturka , a następne - to kolaże z kilku jej zdjęć ...
/to taki mój pomysł ... / ale to też nie reguła że podziała ...

Link to comment
Share on other sites

narzędzia to ona lubi zjeść
wywaliłam zatem to


tak zmieniłam


[COLOR="purple"][I]Lady to wspaniała 4 letnia suczka średniej wielkości (do kolana, waga ok. 27 kilo). Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. To bardzo inteligentna i sprytna sunia, dlatego potrzebuje doświadczonego opiekuna. Lady zna podstawowe komendy. Lubi zajęcia z tresury. Suczka wykazuje ogromną chęć do współpracy i bardzo lubi aktywne zajęcia. W domu zachowuje czystość. Potrafi przywiązać się do przewodnika. Lady przebywa w hotelu dla zwierząt pod Warszawą, gdzie pod okiem osoby pracującej nad socjalizacją psów buduje wspaniałą więź z człowiekiem i poznaje nowe sytuacje (wizyta w szkole, kilkukilometrowe biegi, spacery po mieście wśród ludzi, pływanie w rzece). Jakkolwiek jednak Lady do innych zwierząt zachowuje się różnie.

Opiekun mówi o niej: „Żyje pełną parą. Okaz zdrowia. Zawsze uśmiechnięta.” [B]Tylko "do psów pół/pół. Do jednego ok, do drugiego nie. Trzeba sprawdzac do konkretnego egzemplarza."[/B]

Nie szukam domu, jako miejsca samego w sobie. Szukam odpowiedzialnego i poważnego człowieka, który zdecyduje się zaopiekować Lady i dzielić z nią nie tylko same radości życia. [B]Szukam człowieka, który rozumie, że posiadanie psa to styl życia. Dla pewności szukam domu bez innych zwierząt. [/B]

Być może chcesz coś zmienić w swoim życiu? Potrzebujesz zmian? Potrzeba Ci trochę ruchu, a może doskwiera Ci nuda lub samotność? Jeśli tak to Lady jest idealnym psem dla Ciebie.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel: 792 395 081

mail: [email][email protected][/email]
[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...