Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

Mysle, ze to bezsilnosc drazy najglebsza dziure w sercu. Czasami jednak, warto znalezc usprawiedliwienie dla samego siebie Agato, czego Tobie zreszta zycze. Lecter - Misio, byl i pozostanie w Twoim sercu na zawsze, prawda?

Sciskam Cie mocno.

Link to comment
Share on other sites

Agaguś.. trzymaj się..... co więcej można powiedzieć :(
Lecterku... śpij spokojnie... teraz już nic nie boli... a tego weta miejscowego to bym......


[quote name='agaga21']śniło mi się dziś w nocy, że misio przyszedł do sypialni i polizał mnie po dłoni i się obudziłam:placz:
nie ma mojego psiątka:placz:[/QUOTE]
...

kto wie... może był... nie wiemy co jest po drugiej stronie...

Link to comment
Share on other sites

Agatko, wiem, ze zadne slowa nie ukoja Twojego bolu, alw wierz mi czas leczy rany i kiedys wspominajac swoje szczescie w oku pojawi sie lza, ale to nie nie bedzie z bolu i zalu, tylko ze wzruszenia... a na usta cisne sie lekki usmiech... jestem z Toba. Bądz dzielna, on bylby wdzieczny za Twoja pomoc i na pewno nie chciaby zebys sie smucila... zreszta kiedys ...tam...po drugiej stronie...jeszcze sie wszyscy spotkamy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']śniło mi się dziś w nocy, że misio przyszedł do sypialni i polizał mnie po dłoni i się obudziłam:placz:
nie ma mojego psiątka:placz:[/QUOTE]

wiem , że to strasznie boli ...takie przebudzenie się z pieknego snu ......ale uwierz że miałaś ogromne szczęście ze przyśnił Ci się Misio tak prędko ....ja czekalam kilka tygodni na Harleye we śnie .... on chyba nie umiał trafić do Mnie ....albo to że nie umiałam pogodzić się z jego śmiercią blokowało drogę do Mnie .... żyć trzeba , ale to wcale nie jest tak że czas leczy rany , że jest lżej .... może jestem nienormalna ...ale minęło 5 i pół roku a ja nadal mam łzy w oczach jak wspominam Harleya ... i jedno co ci mogę Agatko powiedzieć .....nie powstrzymuj łez ... tylko kochaj mocno Etnusię niech ona w tobie a ty w niej ma oparcie

Link to comment
Share on other sites

dziś takie piekne słońce...wystawiłabym misiowi posłanko na taras, otuliłabym go kocykiem...tak chciałam, by wiosny doczekał, by mógł sie poopalać na słońcu-bardzo to lubił:placz: przecież miał żyć jeszcze "od kilku do kilkunastu miesięcy":placz:a nie niecałe 3 tygodnie!:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']wiem , że to strasznie boli ...takie przebudzenie się z pieknego snu ......ale uwierz że miałaś ogromne szczęście ze przyśnił Ci się Misio tak prędko ....ja czekalam kilka tygodni na Harleye we śnie .... on chyba nie umiał trafić do Mnie ....albo to że nie umiałam pogodzić się z jego śmiercią blokowało drogę do Mnie .... żyć trzeba , ale to wcale nie jest tak że czas leczy rany , że jest lżej .... może jestem nienormalna ...ale minęło 5 i pół roku a ja nadal mam łzy w oczach jak wspominam Harleya ... i jedno co ci mogę Agatko powiedzieć .....nie powstrzymuj łez ... tylko kochaj mocno Etnusię niech ona w tobie a ty w niej ma oparcie[/QUOTE]

już pierwszej nocy miałam takie sny-majaki. co chwilę widziałam lecterka chwiejacego się na łapkach, leżącego bez sił na posłanku, mdlejacego na podłodze w lecznicy:placz: co chwilę miałam takie chwile świadomości, że przecież [B]on już nie żyje..........![/B]
łez nie jestem w stanie powstrzymywać, każda chwila jest udręką...a etnusia schodzi nam z drogi-tak jakby jej w domu nie było. pewnie nie wie co się dzieje.:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']albo czuje Wasz smutek.. Przytul ja... zeby nie czuła się odrzucona :([/QUOTE]

Agatko , Asia ma rację .... Etna nie wie co się dzieje może myśleć że to przez nią zniknął Lecter....ona napewno też go szuka , za nim tęskni .....przytul ją ... popłacz w futerko , ale nie zostawiaj jej ... masz w Etnusi cząstkę Miśka ...Ona go pokochała , lizała mu pysio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Agatko , Asia ma rację .... Etna nie wie co się dzieje może myśleć że to przez nią zniknął Lecter....ona napewno też go szuka , za nim tęskni .....przytul ją ... popłacz w futerko , ale nie zostawiaj jej ... masz w Etnusi cząstkę Miśka ...Ona go pokochała , lizała mu pysio[/QUOTE]ale ja ją przytulam! to jedyna mordka która mi pozostała :( :( :( bardzo ją kocham.
ona jest zaniepokojona. widzi że ciagle płaczemy. :( :(

Link to comment
Share on other sites

Agatko Misiu przyszedł się do ciebie pożegnać.Nie wiem jak jest po drugiej stronie,ale mówią,że nasze łzy są ciężarem dla tych co odeszli.Nie powiem,że czas uleczy rany bo znam to ze swojego doświadczenia,ale nauczysz się z tym żyć.Wiele osób jest z Tobą w twoim smutku,nie jesteś sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ale ja ją przytulam! to jedyna mordka która mi pozostała :( :( :( bardzo ją kocham.
ona jest zaniepokojona. widzi że ciagle płaczemy. :( :([/QUOTE]

[FONT=Arial]:glaszcze: ona też tęskni ....razem z Wami [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster&lusi']To nie czas i pora,ale nie wiem za co mnie nie lubisz i ciągle się czepiasz?[/QUOTE]


Pani Grażynko kochana, Alicja się Pani nie czepia, po prostu dwa razy wyskoczył JEJ POST (dogomania ostatnio nawala), dlatego jeden swój post edytowała i napisała "dubel" - to dotyczyło jej postu, nie Pani ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...