Jump to content
Dogomania

Bora - Czarna Diablica


Migori

Recommended Posts

Do laptopowych klawiaturek idzie się przyzwyczaić :cool3:, jak ja dłużej siedzę na laptopie, to potem ciężko jest mi się na zwykłą klawiaturę przestawić. W laptopie wystarczy lekko dotknąć klawiszy, a w tamtej trzeba się trochę wysilić :lol:.

Wstawiaj zdjęcia, bo z tego co widzę, to jeśli tego nie zrobisz, to nie czeka Cię nic dobrego :evil_lol:.

(masz jeszcze delfinowy komplet? :razz:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tengusia']ty mnie nawet nie denerwuj tylko foty dawaj ale juz :mad::mad::mad:[/QUOTE]

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:shake: niezdara z tej Twojej suczy ;)



jesteś pewna że nie pokażesz? [IMG]http://szatarasol.w.interii.pl/bicz.gif[/IMG]
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Dziewczynki moje kochane... Mój kompecek nadal jest w stanie agonii. Od wczoraj próbuję go uratować, pół nocy siedziałam, potem od rana... i nic :placz:
Zaraz znowu spróbuję wgrać system.

Siedzę na ojca laptopie i już mam nerwa :diabloti:
[quote name='RCookie']
Wstawiaj zdjęcia, bo z tego co widzę, to jeśli tego nie zrobisz, to nie czeka Cię nic dobrego :evil_lol:.

(masz jeszcze delfinowy komplet? :razz:)[/QUOTE]
No fiem fiem :placz: O ja biedna, robię co mogę, noooo
Mam a co?:razz::razz::razz::razz:

[quote name='bianka19']Witanko , kiedy nowe fotki ? ;)[/QUOTE]
Siemka
Jak kompecek sie wreszcie obudzi

[quote name='Feigned']fajne te Twoje psisko, będę zaglądać. :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję, cieszę sie, zapraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Dziewczynki moje kochane... Mój kompecek nadal jest w stanie agonii. Od wczoraj próbuję go uratować, pół nocy siedziałam, potem od rana... i nic :placz:
Zaraz znowu spróbuję wgrać system.
[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
no dobra dobra, jestem w stanie to zrozumieć...znam niestety złośliwość rzeczy martwych a szczególnie tych powiązanych z elektroniką zatem cierpliwie poczekam życząc Ci powodzenia :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']ja to bym ci radzila na krzeselko usiasc bo na laptopie to tak nie bardzo :eviltong:[/QUOTE]
Patrzcie ją, jak za słówka chwyta mądralina jedna :evil_lol:


No to ogłaszam wszem i wobec że kompecek chodzi :multi::multi::multi:

Teraz tylko to wgrywanie wszystkiego :cool1:

[quote name='Marta_Ares']mnie to obroza ta w delfinki sie bardzo podoba:lol:[/QUOTE]
Mnie też ;)
Dlatego leży ładnie i grzecznie w koszyczku, czyściutka i nowiutka
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
no dobra dobra, jestem w stanie to zrozumieć...znam niestety złośliwość rzeczy martwych a szczególnie tych powiązanych z elektroniką zatem cierpliwie poczekam życząc Ci powodzenia :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Jakaś Ty wyrozumiała :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Szaleństwo normalnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']
No fiem fiem :placz: O ja biedna, robię co mogę, noooo
Mam a co?:razz::razz::razz::razz:
[/QUOTE]

Pokazałabyś wreszcie, bo nie widziałam go na Borze ani w galerii, ani w wątku obrożowym :eviltong:.

[quote name='Marta_Ares']mnie to obroza ta w delfinki sie bardzo podoba:lol:[/QUOTE]

Ares ładnie by w niej wyglądał :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']mamy ale chcielismy jeszcze obroze do kompletu:lol:

a o tych delfinkach to mysle od dawna... tylko tym razem polzacisk bym chciala chyba zobaczyc jak sie sprawuje:roll:[/QUOTE]
No to żaden problem. Zarówno komplet delfinki jak i obroża są na sprzedaż. Więc możemy sie dogadać :razz:

[quote name='RCookie']Pokazałabyś wreszcie, bo nie widziałam go na Borze ani w galerii, ani w wątku obrożowym :eviltong:.

Ares ładnie by w niej wyglądał :evil_lol:.[/QUOTE]
Mogę zrobić zdjęcie, ale nawet metek nie zdjęłam, bo chce sprzedać komplet jako nowy.

[quote name='Marta_Ares']jasne, ladne by tez wygladal w tym czerwonym rogziez nitka, ktory rowniez Magda ma:roll:[/QUOTE]

Mówisz, masz :evil_lol:

--------------------------
Wróciłam z wystawy właśnie. Zamarzłam na kość. Przewiało mnie zdrowo. Zlazłam sie strasznie, ale było fajnie ;)
Widziałam Ariss z Gass na ringu ;) Ta suka jest przepiękna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']A czemu sprzedajesz? :crazyeye:
Będziesz kupować te fioletowo-zielone kwiatuszki z lupine? (picnic basket) :cool3:[/QUOTE]
Mam zamiar sprzedać, bo Bora jest bagiennym brudasem i po dwóch spacerach ubybla wszystko dokumentnie.
Na razie nie mam w planach zakupu Picnic Basket, ale tylko na razie
[quote name='Marta_Ares']sprzedaje bo za jasny pdoobno;)

na wystawie bylas i bez zadnych zakupow wrocilas:crazyeye:
jestes na odwyku:evil_lol:[/QUOTE]
A kto powiedział że bez zakupów i że na odwyku.... a w życiu...:evil_lol:

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czyli rozumiem że napstrykałaś zdjęcia i wrzucisz jak tylko komputer zacznie współpracować z Tobą :diabloti:

cześć :loveu::loveu::loveu:
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Dokładnie tak. Fotki mam ale fatalosa. Na targach było ciemno, flesz nie sięgał, dolina totalna. Fotek napstrykałam tysiąca a tylko kilka sie nadaje :placz:

No właśnie kompecek wreszcie sie obudził. Wrzucam właśnie programy do obróbki fotek.

[quote name='RCookie']Za jasny? :-o :mdleje: Tośka mam i zaręczam, że za jasny nie jest :evil_lol:.

Czekamy na zdjęcia z wystawy[SIZE=1] i delfinków na Borce[/SIZE] ;).[/QUOTE]
Hym... no dobra to w porównaniu z puppy love brudzi sie wolniej?

Dopse zrobie jej w delfinkach, ale to na dworze co?:cool3:

[quote name='gusia1972']Magda miło było Cię poznać :) dzięki za kibicowanie :)[/QUOTE]
Gusiu, mnie też było bardzo miło Cie widzieć. Masz fenomenalną suczkę. Kala jest cudowna, jestem nią zachwycona. Ma piękną figurkę i zabójczo biega we flyball. Widziałam z jaką pasją ona chce łapać tą piłeczkę, nic innego sie nie liczyło.No coś wspaniałego.

Zrobiłam troszkę fot, ale są takie ciemne :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Mam zamiar sprzedać, bo Bora jest bagiennym brudasem i po dwóch spacerach ubybla wszystko dokumentnie.
Na razie nie mam w planach zakupu Picnic Basket, ale tylko na razie
[/QUOTE]

To do pralki można wrzucić :cool3:.

[quote name='Magda25']
Hym... no dobra to w porównaniu z puppy love brudzi sie wolniej?
[/QUOTE]

Wiesz... u nas właściwie tylko szele i smycze naprawdę się brudzą, szele od dołu, bo Tośka zawsze w deszczowe dni/po deszczu ma usyfione podwozie, więc i szele się syfią, a smycze są często sponiewierane, jak np. robię zdjęcie Tośce, czy muszę buta zawiązać :lol:.
Obroże to się co najwyżej kurzą :lol:. Tośka raczej szerokim łukiem omija bajorka, błotko itd. Jak jej dzisiaj zabawka wpadła na mokrą ziemię, to zamiast normalnie wziąć ją w zęby, tak jak z trawy, to łapami próbowała to zabrać :stupid:.

[quote name='Magda25']
Dopse zrobie jej w delfinkach, ale to na dworze co?:cool3:
[/QUOTE]


Dobrze :razz:.

A teraz nie jęcz, tylko wrzucaj zdjęcia z wystawy :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']To do pralki można wrzucić :cool3:.


[COLOR=Purple]Wiesz co? No teraz to mi dałaś do myślenia... Te delfinki leżą i leżą od miesiąca jak nie dłużej i czekają :evil_lol: I chyba sie tej sprzedaży nie doczekają. [/COLOR]

A teraz nie jęcz, tylko wrzucaj zdjęcia z wystawy :evil_lol:.[/QUOTE]
[COLOR=Purple]Tak jest szefowa, robi się :comp26:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...