Jump to content
Dogomania

Kropka ma ds.


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj wspolczuje ci madcati,biedne te porzucone psiaki.Te problemy nie skoncza sie nigdy:shake:.Dzisiaj gdy bylam u suni,zawolala mnie sasiadka tej pani,u ktorej jest sunia i powiedziala:dokarmia jej pani jak ta glupia psy,a ona nie jest biedna,ma 5ha.I to nie wazne,ze kobieta zlitowala sie,kiedy z placzem przywiozlam jej pogryziona sunie,bo nie mialam gdzie jej umiescic,tylko,ze ma 5ha.

Link to comment
Share on other sites

każdy grosz na wagę złota - Ukryty Smok był na tym wątku - na pewno wspomoże :loveu:, a zreszta inni także - zaraz wysyłam zaproszenia - a co - takie maleństwo nie może tam siedzieć.

Więc z deklaracji jest tak
[B]Monika083 - 30 zł
RIVER - 10 zł
ala 123 50 zł
feliksik - 5 zł
ja - 20 zł
[COLOR=Blue]w sumie na dzień dzisiejszy 115 zł[COLOR=Black]

[/COLOR][/COLOR]Emilia 2280 - sterylka - cudnieeee

[/B]Więc teraz niech ktos udostępni swoje konto - lub trzeba rozmawiać z Donka5 czy na jej konto bezpośrednio.
Ja jutro z rana postaram sie zrobić bazarki.

Link to comment
Share on other sites

[U][B][FONT=Arial Narrow]Witam Was... dysponuję sprawdzonym adresem w Łodzi małżeństwa pragnącego adoptować pieska (najlepiej sunię) ... w Metro wypatrzyli ogłoszenie mojej podopiecznej Mari, ale ja wybrałam dla niej inny dom...szkoda, aby ten adres się zmarnował[/FONT][/B][/U] ([B]mam pozwolenie na podanie na priva numeru telefonu i adresu domu[/B])... [COLOR=Red]jest jeden b. ważny warunek psiak musi tolerować koty

[COLOR=Black]Jeżeli jesteście zainteresowane mogę podać na pw namiary na dom, bo ci państwo nie mają internetu.[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']oprocz tego pozytywnego nastawienia do mruczkow,pies musi spelniac jakies inne warunki??
[/quote]

Państwo chcieli co prawda onkę, ale jeśli sunia będzie odpowiednio zaprezentowana mogą zmienić zdanie.

Jeśli się nie uda mogę zrobić ogłoszenia na cafeanimalu, ale-gratce i innych.
Czy jest jakiś gotowy tekst do ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

onke hihi ,to trzeba bedzie ja w baaaardzo dobrym swietle przedstawic,zeby zdanie zmienili;)
sunia nie ma zadnego super tekstu do ogloszen ,zrobilam jej allegro z takimi zwyklymi info:
[url=http://www.allegro.pl/item732778694_malenka_grzeczna_sunia_bez_ciebie_umrze_pomocy.html]*Malenka,grzeczna sunia bez Ciebie umrze!!.POMOCY* (732778694) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

cafeanimal.pl:
[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/opieka-nad-zwierzetami/Malenka-grzeczna-sunia-bez-Ciebie-umrze%21%21-POMOCY,1617"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/opieka-nad-zwierzetami/Malenka-grzeczna-sunia-bez-Ciebie-umrze!!-POMOCY,1617[/URL]

czy ja niedowidzę, czy faktycznie nie ma tu adresu mailowego ( na niektórych portalach ogłoszeniowych bez tego ani rusz),
a... i zdjęcia do ogłoszeń na zielonej trawce najlepiej i bez postaci ludzkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Swetnie widzé sytuacja sié rozwija. Czy byla robiona wizyta u panstwa? Ale najpierw musimy wiedziec, czy sunia jest dla nich odpowiednia ze zdjécia chocby.

Marinko, podeslesz im mailem foty malej? Dopiero wtedy bédzie mozna myslec o wizytach i transportach itp.[/quote]


Zrobiłabym to bez problemu, ale jest jeden szkopuł ... Ci państwo nie mają internetu... należałoby więc zachęcić ich dobrym opisem suni przez telefon, a wówczas może zdecydują się na skorzystanie z maila grzecznościowego.
Dm był wizytowany przez znajome wolontariuszki z For Animals dla mojej Mari

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...