Jump to content
Dogomania

GALERIIA mojego skarbeczka,cukiereczka TOFFISIA:)


iwa63

Recommended Posts

[CENTER][LEFT]WITAM w galerii mojego cudeńka ;) Mam na imię Iwona i od wczoraj jestem właścicielką TOFFIKA.
TOFFICZEK przyszedł na świat 22 czerwca , jest bardzo grzeczny, przespał całą nockę w swoim legowisku .
Jest u nas dopiero jeden dzień a świata poza nim nie widzę ,jest prze kochany.

Zdjęcia dodam wieczorkiem jak mi się uda:cool3: POZDRAWIAM


[/LEFT]



[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuje za miłe powitanie:lol:
Dzionek minął na zachwycaniu się szkrabem ,jest bardzo wesołym pieskiem.
Dwa razy nie udało mi się go upilnować a poza tym to pięknie załatwiał się na ręcznik jednorazowy ale z upływem czasu tak się rozbrykał ,że jak tylko go postawiłam to z ręcznika tylko wióry leciały ,więc poszłam do apteki i kupiłam podkłady ale teraz śpi i jeszcze nie miałam okazji się przekonać czy też się będzie z nim siłował. Proszę powiedzcie mi ile razy na dzień wasze pociechy robią kupkę, bo Toffiś zrobił tylko raz .Chyba go przekarmiłam bo trzy razy zjadł bardzo ładnie a tak ok 15 to już musiałam go karmić z ręki .Może to śmieszne ale martwię się o niego jak o dziecko.
A co do zdjęć to zrobiłam mu kilka ale zemnie taka noga stołowa ,że aż wstyd się przyznać.Nie wiem jak w kolejności ma to wyglądać .Chodzi mi ze jak otworzę str'' imageshack'' to co z forum bo kolejność postępowania z tym programem to sobie spisałam :shake:

Link to comment
Share on other sites

o kupki się nie mart moja robi 1 na dzień chyba że jak dostanie coś wilgachnego to 2 .
wchodzisz na imageshack klikasz w [B]browse ... [/B]wybierasz zdjęcie z pulpitu zalezy gdzie zapisałaś, ustawiasz na rozmiar 640x480 i [B]START UPLOAD! jak ci się załaduje to kopiujesz nazwe zdjęcia ( to co ci się załadowało) i wklejasz do galeri i max. 5 zdjęc na 1 post:p .[/B]

Link to comment
Share on other sites

IWA jak klikniesz na tą ikonkę
[COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/insertimage.gif[/IMG][/COLOR]
i pokaże ci się ramka gdzie masz wkleić zdjęcie to wykasuj to:http.,powinno być ok.Ja na początku też nie mogłam dojść dlaczego nie widać zdjęcia,dopiero jak najpierw wykasowałam to http i potem wkleiłam zdjęcie to było ok.Spróbuj,czekamy.:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za pomoc :lol:
Teraz jak się rozkręcę to nie będzie końca aż wam się znudzi:loveu:
Ważyłam dzisiaj Tofficzka i waży 90 dag ,czy to dobra waga? Mama waży 2,5kg a tata 2kg.
jeszcze jedno,czym przemywacie oczka ,bo Toffiś ma mokre pod oczkami;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...