Jump to content
Dogomania

Gdzie do przedszkola we Wrocławiu!!!!


Frosh

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja z czystym sercem mogę polecić przedszkole K.Darowskiej :D
chodziłam tam z moim owczarkiem belgijskim i jestem w pełni z niego zadowolona :)
duuużo zabawy, miła atmosfera no i oczywiście podstawy posłuszeństwa :D
Wejdź [url=http://www.mojepsy.v.pl/index.php?lang=0&f=szkolenie/przedsz_s.html]na stronkę[/url] i poczytaj sobie co nieco o przedszkolu

natomiast [url=http://www.maporama.com/share/map.asp?SESSIONID=%7B9C692B38-3FFF-4657-ACF9-01A819703402%7D&COUNTRYCODE=PL&_XgoGCAddress=przyjazni+2&Zip=&State=&_XgoGCTownName=Wroclaw&SEARCH_ADDRESS.x=36&SEARCH_ADDRESS.y=14&SEARCH_ADDRESS=submit]
tu[/url] masz odnośnik gdzie znajdziesz lokalizację terenu.
Teren znajduje się na Przyjaźni 2 (niedaleko pętli autobusu 126)

Podaję jeszcze maila i tel.
e-mail: [email][email protected][/email]

tel./fax (0-71) 794-05-64
tel. kom. 607 924 694

Pozdrawiamy Iwona & Phalco

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='morgana']Ja z czystym sercem mogę polecić przedszkole K.Darowskiej :D
chodziłam tam z moim owczarkiem belgijskim i jestem w pełni z niego zadowolona :)
duuużo zabawy, miła atmosfera no i oczywiście podstawy posłuszeństwa :D
[/quote]

Bardzo dziękuje za namiary na to własnie przedszkole. :D Nie mam skali porównawczej ale z tego jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła atmosfera, indywidualne rozmowy z kazdym właścicielem, rozwiazywanie konkretnych problemów. Pełne oddanie sprawom psim prowadzacej. :D Brawo. Ja z moja pudlicą napewno będę robić na jesieni u niej PT.

Wszystkim polecam to właśnie przedszkole.

:D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej']A czy ktos chodzil do przedszkola w Ośrodku Szkolenia Psów przy Związku Kynologicznym we Wrocławiu?
Jak tam jest?[/quote]

Też sie tam przymierzałam ale z opinii ludzi , którzy tam chodzili to nie było najciekawiej ze wzgledu na to, ze poniewaz za darmo to zgłaszała sie ogromna ilość psów. I przez to zajecia nie mogły być prowadzone tak jak powinny.

Polecam Przedszkole Kasi Darowskiej. Namiary na górze. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nikt do Artemis nie chodził??? Ja osobiście nie mogę dogadac się z Panią Kasią Dąbrowską, od zeszłego miesiąca pytam sie o przedszkole dla szczeniąt a ona mnie jakoś zwodzi i w tym miesiącu ponoć nie ma a w przyszłym będą tylko 2 lekcje!! jak to jest? Ja mam jakiegoś pecha czy to tak u niej wygląda?? Już zdążyło mnie to zniechęcić ...

Link to comment
Share on other sites

Nie zwodzi cię tylko w sierpniu dużo wyjeżdza ze swoimi belgami na jakieś zawody itp. Ja sama tylko raz mogę w sierpniu zaliczyć przedszkole ale i tak wyjadę w tym czasie i nie wyrobie a Rafa już wyrosła z przedszkola.

Ja nie mam porwónania ale z tego u Kasi Darowskiej byłam bardzo zadowolona. Była przemiła atmosfera i dużo sie dowiedziałam, mimo, ze nie byłam zielona jeśli chodzi o wychowywanie psa.!!!!!!!

We wrześniu myśle, ze sie unormuje jeśli chodzi o częstotliwość zajęć. Ja zato postaram sie zrobić u niej PT oraz pochodzić na Agillity :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź :). Tak we wrześniu będą tylko 2 lekcje a dopiero od pażdziernika się unormuje...co za pech :/. ja od pażdziernika wyjeżdżam na studia do Olsztyna i wątpie,żebym co tydzień jeżdziła do Wrocławia na szkolenie,chociaż bardzo bym chciała, zobaczymy jak to będzie. Na razie jestem od soboty w Artemis bo musiałam już zacząć swoją szkolić bo mam z nią nie małe problemy. A wiesz może czy pani Kasia przygotowuje do wystaw??? I jak jest w przedszkolu?? Może wybiorę się na te 2 lekcje we wrześniu heh..dziwnie tak 2 lekcje i miesiąc przerwy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua'] Na razie jestem od soboty w Artemis bo musiałam już zacząć swoją szkolić bo mam z nią nie małe problemy. [/quote]

[b]alqua[/b], a zaczęłaś już w Artemisie, czy dopiero zaczniesz? Bo ja czytałam tu na dgm dosyć złą opinię :-? może coś się zmieniło - daj znać! Zaraz poszukam linka do tamtego topicu.

Ja dopiero w październiku odbieram moje maleństwo i nastawiam sie na przedszkole Kasi Darowskiej. :P

Link to comment
Share on other sites

No to ja powiem, ze nie kojarzyłam nazwy Artemis z przedszkolem na stadionie olimpijskim. Za to pomimo, ze mieszkam przy stadionie wolałam jeździć na drugi koniec miasta do Kasi Darowskiej. To stadionowe nie ma dobrej opinii w wielu kręgach psiarzy i dlatego omijałam je szerokim łukiem. Przyglądałam sie zajęciom jak sama jeszcze nie miałam psa i nic dobrego nie mogę powiedzieć oprócz tego , ze blisko mnie. :D

Link to comment
Share on other sites

A mi nie wiem czemu wyszukiwarka na tym forum nie działa :/ :(.

A to co przeczytałam z linku to jakby oderwane od rzeczywistości wszystko dosłownie!!! Nie wiem może ta osoba tak trafiła, ale wydaje mi się ,że bardzo wiele ubarwiła i przesadziła.
Byłam w Artemis już na 2 lekcjach ,(teraz nie moę być na wekend bo wyjeżdżam do Szczecina) ale podobało mi się. Może nie jest rewelacja z terenem bo jest trawka a na uboczu trochę błota i psy niestety wychodza umorusane po szkole ,ale czują się tam świetnie. Pani prowadząca bardzo mła, prowadzi przedszkole bardzo przyjazną metodą, bez przymusu czy jak w opisie Jagody, zaciskowe obroże???? W życiu czegoś podobnego nie słyszałam ,a chodziła tam też moja znajoma z Bobtailem i też chwali to przdszkole. A wymaga się parcianej obroży i smyczy oraz sporej ilości smakołyków dla psiaka.
Ale i tak coś też jestem przekonana do Pani Kasi Dąbrowskiej i chciałabym u niej ale niestety teraz ona ma przerwę, a musiałam już zacząć przedszkole więc jestem tu i nie narzekam,jestem bardzo zadowolona. Bo szkółke terroryzmu już widziałam u siebie w Legnicy.

A powiedzcie mi jaki teren jest u Pani Kasi ? Jak to wygląda??

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak teraz w Artemisie ale kiedyś teren był nie ogrodzony. u Kasi teren jest ogrodzony. Cały w trawie. Na miejscu jest namiot, w którym trzyma sprzet do agillity i wyciąga nie które elementy i psiaki ćwiczą. I nawet te najbardziej strachliwe pzrekonują sie po dwóch próbach. Moja akurat uwielbia wszystko na co mozna wejśc.

Ja nie neguje że w Artemisie teraz jest źle, jeśli zmieniło sie na korzyśc to tylko się cieszyć. Najważniejsze, zeby piesek był nauczony podstawowych rzeczy a właściciel zadowolony.

A jeśli chcesz mieć pogląd na teren to zapraszam na moją strone (co przwda strona jest rodzinna ale jest trochę Rafy). zamieściłam tam parę zdjeć z pzredszkola oraz na stronie Kasi też są jakieś zdjecia. Adres do Kasi na początku tego topiku. a mój to [url]www.frosze.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

[b]alqua[/b], baardzo się cieszę, że nie jest tam tak źle jak napisano i jesteś zadowolona! :) Ja jeszcze nie byłam u Kasi Darowskiej, ale we wrześniu wybieram się zobaczyć jak wyglądają zajęcia. Na razie miałam jedynie kontakt mailowy z p. Kasią.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No teren nadal niestety czy stety ogrodzony ale i tak psiaki nie uciekną przecież ;)bo gdzie? Ale widzę ,że u Pani Kasi to super wygląda, agility ,właśnie to planuję z psiakiem a tu nie ma żadnych przeszkód.
Jak tylko będzie przedszkole to się przenoszę ;).

A wiecie czy może Pani Kasia uczy wystawiać psy??
To jest dla mnie bardzo istotne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...