Jump to content
Dogomania

Zumi- 3,5m-czna "krówka" -MA DOM-zostaje w DT!


pati-c

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9943/2009cd828.jpg[/IMG]

Zumka jest niesamowitym szczeniakiem- nic nie niszczy :-o nie rusza butów,kabli, niczego! Ma swoje zabawki i tylko nimi się zajmuje. Od kilku dni mam w domu mega przewałkę -stosy bambetli walają się po całej chacie- mała parę razy zostawała sama z tym bajzlem i nic nie ruszyła, totalnie NIC :-o
Takiego szczeniaka jeszcze nie miałam na dt- anioł nie pies :mdrmed:


Angels- to jest ta łąka na której kiedyś sprawdzaliśmy relacje Twojego psiura z Agrafką :) Jakbyście chcieli kiedyś zahaczyć w moje okolice,to daj znać ;) A na marginesie-wybieracie się może w najbliższym czasie na pola mok.?

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img257.imageshack.us/img257/2254/2009cd586.jpg[/URL]
Mała jest świetna :loveu:
Na pewno niedługo znajdzie dom. Ty ją odhodujesz na psa o wspaniałym charakterze tak samo jak to było z Fifi. My oczywście czekamy na Twoje odwiedziny :razz:
Ps. [SIZE=1]Robisz świetne zdjęcia. Mogę się zapytać jakiego aparatu używasz?[/SIZE] :p

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy z powrotem cali i zdrowi ;)
Padł mi net,więc piszę dopiero dziś z kompa brata.
Zumi spisała się na medal- mała (w sumie już nie taka mała-sięga pod kolano) jest super :loveu: i coraz intensywniej rozważam czy jej nie zostawić u siebie :oops::oops:

Sylwia-dzięki!- pogoda się udała :)

Kashdog- :bye: witamy na wątku! co do tych domków,to jakoś średnio idzie..ale nie martwi mnie to specjalnie ;)
a fotki robię canonem EOS 20D (za "czasów" Fifi robiłam nikonem), fajnie,że Ci się podobają :)
Postaram się niebawem powstawiać parę z ostatniego wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Nie oddawaj jej!!!!:loveu:Zobaczysz bedziesz potem zalowac,na fotkach wygląda jak cudo, jeszcze do tego piszesz ze taka grzeczna,gdzie ona bedzie miala lepiej jak u Ciebie?;)
Jak odwiozlam mojego tymczasowicza do DS to potem przez tydzien nie moglam wyjsc z deprechy tak za nim tęsknilam,na twoim miejscu bym jej za zadne skarby nie oddawala:mad:Buziaki dla Zumi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...