Jump to content
Dogomania

Zumi- 3,5m-czna "krówka" -MA DOM-zostaje w DT!


pati-c

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-D

Dla odmiany ;) trochę się jeszcze pozachwycam glutką- została dziś z Pepe sama w domu (na 3,5godz.) i nic nie zniszczyła-wszystko było w takim samym stanie jak wychodziłam -no po prostu aniołek!

Nauczyła się też komendy "siad" -reaguje szybciej niż Pepik :roll:

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9225/2009cd582.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pati - jak sobie pomyślę, jaki młoda miała ten ostatni tydzień... - bo tydzień temu ją brałaś ze schroniska - ile się nauczyła, ile sobie wkodowała, jak jej się świat powiększył -
...i jak sobie pomyślę, jaki MÓGŁBY być ten poprzedni tydzień, jak mogła siedzieć w małym, dusznym boksie w budynku, gapiąc się jedynie bezmyślnie w ściany ...

- to aż mnie głowa boli.

:calus:

Link to comment
Share on other sites

SZPiLKA- zaraz coś sklecę ;)

kinga-siedziałam sobie dziś z psiurami na łące,patrzyłam jak biegają, tarzają się w trawie.. i pomyślałam,że tak naprawdę przypadek odwrócił Zumce życie o 180%.. i pomyślałam o reszcie szczeniaków które tam zostały i psiakach dorosłych, zwykłych burkach, które mają tak małe szanse,że ktoś odmieni im życie.. zrobiło mi się strasznie smutno..

Sylwia K- stokrotne dzięki! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

SZPiLKA- może coś prostego? nie wiem co byłoby odpowiednie..:hmmmm:

np.:
3,5m-czna sunia poszukuje dobrego i odpowiedzialnego domu. Psina została wyciągnięta z koszalińskiego schroniska i przebywa aktualnie w domu tymczasowym w Warszawie. Mała jest wyjątkowym szczeniakiem- nie brudzi w domu, nie niszczy gdy zostaje sama, chętnie jeździ samochodem. Do ludzi nastawiona b.przyjaźnie, psów trochę się boi,ale po bliższym poznaniu lęki mijają i chętnie się z nimi bawi. Na dworze rewelacyjnie się pilnuje i reaguje gdy się ją woła. Typ przylepki- chodzi za człowiekiem krok w krok, uwielbia się przytulać. Sunia będzie średnio-większym psem.

Kontakt:
698 616 250
[email][email protected][/email]

Jeśli uważasz,że trzeba coś zmienić/poprawić,to zdaję się na Twoje doświadczenie :-D

Link to comment
Share on other sites

no to trzymamy :kciuki: za Tego Właściwego przeglądacza allegro ;)

..............
a wiecie, ze pati OBIECAŁA :diabloti:, że za każdym razem będzie brała ode mnie o jednego psa więcej? :p

- za pierwszym razem wzięła jednego, wielkiego, ślepego.

- za drugiem razem wzięła jednego, wielkiego, widzącego :diabloti: , a skoro już widział, to dorzuciła sobie w bonusie szczeniora ;)

- za trzecim razem weźmie... :hmmmm:
( myślała o ślepym kotku :cool1:, ale uznałyśmy, ze kotka trzeba zostawic na ten TRZECI raz...:siara:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...