Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie ??? tylko tak delikatne psychicznie, że "aż strach sie bać"
w Polsce większość niezrównoważona to jedyna rasa (chociaż mówie o tervurerenach i groenendaelacg głównie) dla mnie która powinna być na liscie ras niebezpiecznych, chociaz głównie przez swoja lękliwość aż się spinam jak koło mnie przechodzi[B] taki pies bez opieki [/B]a tu 3 latały luzem.... ja rozumiem słońce ale człowiek powinien myśleć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']nie ??? tylko tak delikatne psychicznie, że "aż strach sie bać"
w Polsce większość niezrównoważona to jedyna rasa (chociaż mówie o tervurerenach i groenendaelacg głównie) dla mnie która powinna być na liscie ras niebezpiecznych, chociaz głównie przez swoja lękliwość aż się spinam jak koło mnie przechodzi[B] taki pies bez opieki [/B]a tu 3 latały luzem.... ja rozumiem słońce ale człowiek powinien myśleć[/QUOTE]


Wiesz, to tak samo jak twierdzic ze wszystkie asty to mordercy...Akurat domyslam sie kto to byl i wiesz mi, chcialabys miec tak usluchane psy jak te trzy belgi!

Swoja droga, widzialam kilkanascie!!! ostrych spiec labradorow, wiec proponuje je tez wpisac na liste ras agresywnych!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='herbina']I chyba znowu mogą być jeśli ktoś się tym zajmie. W tym roku nie ma wyścigów,a jeśli będą to bez publiczności, więc trybuny puste. Chyba, że ze względów bezpieczeństwa nie mogą się tam odbywać imprezy masowe :lookarou::lookarou:[/quote]
z tego co gadalam, to raczej jest kwestia kasy - czyli podejzewam wynajecia w sumie dosyc duzego terenu. nie wiem jak kewstia bezpieczenstwa. ale chyba jednak glowny problem jest z kasa.

Link to comment
Share on other sites

może i te belgii potrafią rozwiazywać krzyzówki, nie wnikam... chociaż jeden z nich uciekł i kobieta pyta znajomych czy pies u nich jest (akurat był)... nawet najlepszy policjant nie chodzi z odbezpieczoną bronią, moje psy nie latają luzem mimo że to lhasaki i krzywdy nie zrobią (ale im taki pies mógłby...) ja czułam się z powodu tych psów źle... ale pewnie trzeba tragedi żeby się włascicielka nauczyła aż jej pies zaatakuje jakiegoś małego psa (na rekach kogoś, nawet upierdliwego, małe rasy to do siebie mają) albo np przywiązany pies zaatakuje tego luzem... jak to czasem ludziom brakuje wyobraźni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinB'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chart środkowoazjatycki tazy – Dzalal-Abad Unur zdobył w Warszawie ocenę doskonałą, zwycięstwo młodzieży oraz zwycięstwo rasy. To czwarta wystawa Unura i czwarta taka ocena od czwartego sędziego. Ta ocena jest dla mnie o tyle ważna, że otrzymał ją od przewodniczącego Klubu Charta p. Macieja Lipca. Bardzo zależało mi na pokazaniu charta środkowoazjatyckiego w Warszawie i kolejny raz byłem zaskoczony zainteresowaniem, które wzbudził Unur. Były osoby, które przychodziły do naszego „obozu” z zapytaniem, czy to właśnie jest tazy, były osoby, które mnie znały z tego, czy innego forum i wiedziały, że będę. Wiele osób zrobiło zdjęcia mojemu psu. [/SIZE][/FONT][/quote]

Strasznie bylam ciekawa własnie jak ten chart wygląda....dla takiego laika jak ja wygląda mi on na saluki:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zadowolonych!!!! O organizacji nie bedę mówiła nic - wsjo zostało napisane... Ja na oczy weta nie widziałam... Na naszym mikro ringu mieliśmy fajną gospodarz, która wiedziała co i jak :)
To, że Nico dostał CACIB to już wiecie, wystawiałam jeszcze " nie mojego" labka Bena G.F. i ten 11 miesięczny blondyn dostał zw.mł.:) Mojego psiuta wystawiała koleżanka, ale typ był tak rozproszony, tylko patrzył, gdzie jego Pani..., więc nie miałam innego wyjścia tylko na porównanie wyszłam ja - nie lubię wystawiać swoich zwierzaków - ja strasznie się denerwuję i niestety popełniam wówczas błędy...

Link to comment
Share on other sites

Organizacja fatalna: ring 17 był po drugiej stronie stadionu niż w planie. Efektem tego był 40 min szukania, bo nijak nie dało się przesjść w niektórych miejscach.
Nie wiem kto wymyślił to przestawienie, bo tylko idiota postawiłby grzywacze obok ON,

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Zwycięzca młodzieży, pies wspomniany powyżej:

[IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6756/zwml8dg.jpg[/IMG]


Nico Matrix podczas opisu sędziego w kl. użytkowej:

[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/4796/nicoocena0kw.jpg[/IMG]

Nico Matrix - uzasadnienie sędziego, dla przyznanego zwycięstwa:

[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1323/nicouzasadnienie3el.jpg[/IMG]

Nico Matrix już utytułowany z medalem na szyji :klacz:

[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6316/nicocacib5jn.jpg[/IMG]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to teraz o nas :lol:

Gorąco było, owszem - nawet nie chciało mi się zostawać w niedzleę na MP.

Z seterką jestem zawiedziona, bo liczyłam na duże CWC - klase wygrałyśmy, ale z bdb - same komplementy, tylko sędzina uznała, że suka zatuczona....

Miałam jeszcze fajną przygodę z seterem gordonem - poznałam psiaka przed wejściem na ring, Amor nie umiał iść nawet przy nodze, nie mówiąc o bieganiu na ringówce... O staniu zapomnijmy :lol: Wiadomo, pierwsza wystawa, na którą pojechał, bo właścicieli hodowczyni namówiła.
No to weszłam z nim na ring i do psa coś dotarło - skończyliśmy ze zw. młodziezy i NJwR - ładnie, jak na początek :lol:

A Docuś ma dosk i był drugi na trzynaście psiaków, więc też jestem zadowolona, tym bardziej, że spodziewałam się czegoś jak najgorszego, bo pies jak najbardziej NIE w typie sędziny :loveu: :lol:

Pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']
Nie wiem kto wymyślił to przestawienie, bo tylko idiota postawiłby grzywacze obok ON,[/quote]
I każdą inną rasę też:p

Jakby padało też byśmy marudzili. Płock też namiotów nie stawiał, a czy miejsca było więcej?? Mniej psów. Wyścigi są bankrutem i nikt tam nie dowodzi, to nawet nie ma z kim gadać. Ale na "Dziesięciolecia" była jakaś olimpiadka dzieci organizowana to i wystawę pewnie też można (jak to bardzo dawno temu było-tyle, że krajówka). Ale zawsze chodzi o kasiorę, a Warszawa jest bidulka, ceny wyższe to za dobry obiekt trza bulić. A nie każdy chce wpuścić bandę nawiedzonych z jakimiś burkami, co podłoże przerobią na klepisko, dziur w murawie narobią i jeszcze później śliczny obiekcik obsmarują, że do d....Najlepiej gdzieś pod miastem od chłopa łąkę wypożyczyć, beczkowozy postawić i tyle.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja moge jeszcze dodać.. ze jak zawiał mocniej wiatr to wielka metalowa tablica z numerem ringu zwaliła mi sie na głowe i na jeszcze jedną osobą.. gdyby zwaliła sie na jakieś małe dziecko to mogloby sie skończyć na prawde źle..

Link to comment
Share on other sites

Wystawa po prostu koszmar. Ringi na MIĘDZYNARODOWEJ wystawie(????), to były MIKRO RINGI. Takich małych to na oczy nie widziałam.

Ktoś napisał że warunki były dobre??? Noo chyba to napisala panna z malutkim pieseczkiem, bo nie wiem jak można twierdzić że warunki były dobre. To była szkoła przetrwania.

A stwierdzenie że nikt nie kazał siedzieć przy ringu, jest po prostu śmieszne. Dziecko co ty wygadujesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julka']Wystawa po prostu koszmar. Ringi na MIĘDZYNARODOWEJ wystawie(????), to były MIKRO RINGI. Takich małych to na oczy nie widziałam.

Ktoś napisał że warunki były dobre??? Noo chyba to napisala panna z malutkim pieseczkiem, bo nie wiem jak można twierdzić że warunki były dobre. To była szkoła przetrwania.

A stwierdzenie że nikt nie kazał siedzieć przy ringu, jest po prostu śmieszne. Dziecko co ty wygadujesz.[/quote]

Wystawialam Doga Nimieckiego :evil_lol: 90 cm w klebie:eviltong:
Ringi male to norma nie tylko w Polsce. Luksus pokazania doga w ruchu ma sie tylko na Klubie
W Nitrze na Slowacji sa jeszcze mniejsze, a halach zazwyczaj podloga jest tak sliska, ze o klusie mozna zapomniec

Za cieplo, no to juz do natury pretensje. W nieklimatyzowanej hali padli bysmy wszyscy. tak jest np w Bratyslawie :-(

Organizatorzy uprzedzali o utrudnieniach. Nastawilam sie ze bedzie gorzej i moze dlatego mi sie podobalo
Dobry nastroj podtrzymywala lodowka turystyczna z mrozonymi napojami i woda dla psow :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']My razem z gwiezdnym wyslannikiem nacykalysmy pelno zdjęć z każdej konkurencji finalowej, jesli kogos interesuje ktoras - mogę wstawic ;)[/quote]

Tak tak
Poprosze bardzo. BISa juniorow z soboty i BOG VI tez sobota
Moze byc na priva

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']My razem z gwiezdnym wyslannikiem nacykalysmy pelno zdjęć z każdej konkurencji finalowej, jesli kogos interesuje ktoras - mogę wstawic ;)[/quote]
Ja poproszę o szczenięta, juniorki i cała VIII z niedzieli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Tak tak
Poprosze bardzo. BISa juniorow z soboty i BOG VI tez sobota
Moze byc na priva[/QUOTE]
akurat z tego same pudla mam..

juniory

[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3931/obraz1543cy.jpg[/IMG]


BOG VI

[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7382/obraz1938ph.jpg[/IMG]

[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/7533/obraz1940vt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...