Jump to content
Dogomania

Żałosny układ i przyjaciele- ciemno i źle pachnie - doopa nie wolontariat! iha!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psiaki "turystyczne",niczyje na parkingach i tam gdzie pojawiaja sie turysci,bo głównie turysci je karmia.Te dwa lezą na schodach do zamku.Kilka potraconych,ale to setki km.Ogólnie przyjazne,nie dzike,od razu schodziły sie sępic.Moze ze 2 chude,które odganiała watacha,ale do człowieka w kaciku podchodziły.W miastach spały gdzie popadło.A kozy,te to dopiero dawały popisy.Koziołki walczyły ponad 1/2 godz az krwawiły im rogi.Chłopak próbował doic koze...i nie szło mu nijak.Wtedy podeszła inna koza schyliła sie do cycucha i zaczęła pić mleko,a my radocha,ze"Leszkowi sie z koza nie udało"A kózek były tam w górach setki....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja dzisiaj odwiedziłam Mielec ... psiaki maja naprawdę cudowne ...

Jednak serducho tęskni do pomagania, działania ... Podładowałam bateryjki. Dystans do wolontariatu ma sporo plusów - jednak wielkiego minusa braku możliwości przebywania wśród tak cudownych zwierząt nic nie zastąpi ...

Dzięki Halina za ten dzień!

Link to comment
Share on other sites

I tak będziemy sobie dziękować wzajemnie tak? :D

- cala przyjemność po mojej stronie!

Halina chcesz zdjęcia z dzisiaj na skrzynkę? Własnie wysyłam Ulce więc jak chcesz mogę również Tobie podesłać.

Mało czasu na zdjęcia ... tyle co mi się udało w otoczeniu własnym :) - czyli co pod nosem żałosnym :)

Link to comment
Share on other sites

jezu. tu naprawde mozna sie wyżalić????
zaczyna mnie łapać przeziebienie, nie wiem, czy mnie nie wysla na zwolnienie, to cholera jeszcze będe trzymała długo wapory w głowie.... donnerweter...

mnie często trafia szlag, jak bardzo na dogo nie idzie sie dogadać.....
jak wiele osób zżera (nieuświadomiona często) ambicja, wyliczanie ilościowo pomocy, bezkrytyczne klękanie przezd czyimś działaniem ze względu na zasługi lub "zasługi", niechęć do pomocy pomagającym, niedotrzymywanie obietnic, obrażanie się za nic, przewrażliwienie na własnym punkcie, zamknięcie na krytykę (mimo deklaracji otwartości), działania pozbawione szacunku dla ludzkiego czasu, emocji i intelektu, oskarżanie o zanbiedbania jednych, a za ten sam błąd głaskanie po główce innych i pełne dla nich zrozumienie... mogłabym tak jeszcze sporo.

powiem wam, ze tak naprawdę, jako całość nie jesteśmy ani zgrani, ani fair wobec siebie, ani bezstronni.
za często zapominamy, że ludzie to też zwierzęta i tez należy im sie szacunek i zrozumienie.

chyba niemal każdy z nas ma na koncie coś co o nim źle świadczy... tu mnie boli jak jasna cholera.
dlaczego tak jest, tego nie moge zrozumieć. dlaczego tyle jadu tutaj siedzi? ktos ma jakąś hipotezę?

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy prawie wszystkie BARDZO fajne szczegolnie te zalosne, no moze sa wyjatki:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kumpel-kojot-wyjatkowy-pies-juz-w-hotelu-u-jamora-141003/index35.html#post13045337[/URL]

Polecam wystarczy zajrzec pare postow od konca, w skrocie pies przelezie kazde ogrodzenie, ale...

Link to comment
Share on other sites

Poczytałam, co jak co, ale na dogo to strasznie razi...

Wczoraj w schronie jedna z wolontariuszek mi opowiadała jak ostatnio jeździły robić wizyty poadopcyjne, no i taka akcja: pies na łańcuchu upięty, obok jakaś stara przyzieleniała woda, do jedzenia chleb namoczony w mleku i pani ( właścicielka ) twierdzi, że u niej to psy mają jak w niebie, tyle psów juz przecież miała, specjalnie zawsze jeden chleb się dla psa kupuje i pies ma przecież budę....:shake: To przeświadczenie o stworzeniu psu raju na łańcuchu przy misce z chlebem jest tak mocno zakorzenione w tych półmóżdżkach ( głównie na wsiach, ale nie tylko ),że po prostu potrzeba lat świetlnych, żeby to wybić z tych łbów, żeby jeszcze " czarni" chcieli pomóc....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...