Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, ma któraś piłkę do metalu albo jakieś troche większe cęgi (czy jak się nazywa takie coś czym można przeciąć 0,5 cm łańcuszek ocynkowany) i mogłaby przywieźć jutro? Bo nikt z moich sąsiadów nie ma czegoś odpowiedniego i mój łańcuch do szubienicy nie jest pocięty :roll:

Link to comment
Share on other sites

My juz po treningu :) bylo super :) slalom idzie nam juz coraz lepiej, pierwszy raz mialysmy zrobic zmiane za psem i sie udalo za pierwszym razem :) no moze nie idealnie, ale sie udalo :) jestem wkurzona na maksa bo matka stwierdzila ze nie bedzie mnie tam wozic bo za daleko, a autobusem mnie na trening dla zaawansowanych o 18 nie pusci... ehh... wiec teraz pewnie bedziemu juz rzadziej :(

Link to comment
Share on other sites

[U]KaRa[/U] - trzeba Ci nowy budzik na urodziny kupić :eviltong:

[U]Dinusia[/U] - miło było Cię poznać :grins: Namawiaj mamę, bo masz psa fajnie nakręconego, który chce biegać - aż żal tą chęć zmarnować.
[U]
Magda[/U] - dołączam się do Dinusi - jesteś wielka, dziękuję również za Twoje poświęcenie dla sprawy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Musimy probowac :) moze sie uda... Toska, mnie rowniez milo bylo Cie poznac ;) chyba bede musiala sie zabierac raz z tata, raz z mama, autobusem(ale o 18 jak jzu bedzie ciemno to raczej nie wchodzi w gra) itd... jakso bedize (mam nadzieje) najwyzej niebedziemy na wszystich treningach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fish']Na JEDENASTĄ??? (spraw sobie male dziecko - mnie corka obudzila dzis o 5:30 ;)[/quote]
A no bo,żeby do tych Tulec dojechać to ja już o 7 na nogach bym musiała być,aby zdarzyc na pierwszy autobus o 8, pozniej jeden tramwaj,drugi tramwaj i kolejny autobus:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...