Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

[quote name='cuciola']ja czekam na wynik krycia suni labradorki...byla kryta jakos 11 marca i na razie wiem ze zwiekszyl jej sie apetyt i ze sie wiecznie chce tulic..czy to moze byc znak?[/quote]

pewnie może, ale Ty już chyba możesz zrobić usg? Dla mnie takim pewnym znakiem było to, że przestała jeść (tak w 4. tygodniu) bo apetyt to ona zawsze miała :cool3: Teraz już jej to przeszło i wczoraj np zjadła 3 obiady :razz: (najpierw za siebie i za Gafę, z którą mieszka, a potem Gafa znowu dostała ale znowu nie zdążyła zjeść:shake: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja robię USG między 4 a 5 tygodniem. Jak dotąd sprawdzało się. A co do objawów ciąży - moja suka okło 20 dnia od krycia przestaje jeść. Poprzednim razem trwało to prawie dwa tygodnie i było dość przerażające. Teraz tylko tydzień. Jak się dowiedziałam, jest to objaw dość typowy związany ze zmianami hormonalnymi.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

eh tam dobrze ;) straszliwą mam tremę, byłam pewna że urodzi wcześniej ale teraz jakoś zwątpiłam - to jej zachowanie szalone:razz:......
teraz siedzę w pracy i gryzę pazury ale znajoma, która wpadła "ją wysikać" donosi, że wszystko ok ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']wlasnie jestem na twojej stronie i tak sie zastanawiam czy to nie ciebie przypadkiem widywalam jak jeszcze mieszkalam we Wroclawiu na walach nad Odra przy moscie Trzebnickim ??[/quote]

to do mnie? pewnie tak...sorry jakoś przegapiłam ten post :):):)
pewnie mnie...jeśli z whippetką i spasioną średniaczką to tak ;) a Ty pewnie z dwoma średniakami??????:cool3:
na Karłowicach mieszkam jakoś ze 3 lata więc jeśli to mieści się w tym czasie to byłyśmy my :razz:

a wracając do tematu (może nie usg ale ciąży) to już wzięłam urlop (planowałam dopiero od środy ale teraz wypadło, że nikogo nie ma w domu wiec boję się ją zostawić) ale chyba nie ma zamiaru urodzić i moje cenne 3 dniu urlopu się "zmarnują" :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...