Jump to content
Dogomania

GALERIA yorkowych szczeniaczków :)


Ola&Kika

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Jofka [/B]ale twój Tolek wyrósł:crazyeye: jest śliczny:loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Mika…[/B] masz urocza kruszynkę :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Joasia&Fibi[/B] ale masz słodziutkie maleństwo:loveu:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wczoraj wróciłam do domu byliśmy w odwiedzinach w hodowli De Villar wiec mam niespodziankę dla Shahar.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ania twój piesek [B]Figaro De Villar[/B] jest po prostu śliczny taka słodka kuleczka:loveu:. Gratuluje a oto jego fotka, resztę wysyłam na maila.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1513/hpim0076md9.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Amix[/B], dziękuję bardzo ;)
Faktycznie była słodka i maleńka ale dzisiaj to już pannica jest- jej aktualne zdjęcia wkleiłam właśnie do naszej yorkowej galerii :p

A to maleństwo kilka postów wyżej faktycznie przesłodkie!! :loveu: Takie maleńkie, pozazdrościć :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Jofka [/B]ale twój Tolek wyrósł:crazyeye: jest śliczny:loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Mika…[/B] masz urocza kruszynkę :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Joasia&Fibi[/B] ale masz słodziutkie maleństwo:loveu:[/SIZE][/FONT][/quote]
Dziękujemy!!!!....Rośnie jak na drożdżach,ale ostatnio mniej niż na początku,bo skubaniec nie chce jeść RC:-(....Teraz ciągle się opycha jabłkami.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Shahar zazdroszczę ci, że będziesz mieć takiego maluszka w domu!
Jofka :-o Jestem w szoku:crazyeye: Faktycznie bardzo urósł! Wydoroślał :cool3:[/quote]
Ale słodziak!!!! No wreszcie Sahar będzie miała swoje upragnione maleństwo!!!!:loveu::loveu::loveu:

Tigrunia, Tolek powoli staje się mężczyzną!!:cool3::cool3:.....Widzę to po tym jak molestuje pluszową żabę!!!! Babcia nawet nazwała go już ZBoczeńcem!!!.....Biedna żabka:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...