Jump to content
Dogomania

ELZA-mała sunia z Jędrzejowa-wyciągnięta z PIEKŁA-już bezpieczna-SZUKA DS!


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A&S']Lara, eliza nie jest caly czas na dogo ja jestem i staram sie pomoc jak moge.[/quote]

A&S rozumiem, ale czy nie ma ktoś do niej kontaktu żeby zmieniła tytuł wątku? zaraz go zamkną. A jak nie to napiszcie do moda żeby zmienił autora pierwszego postu, który zmieni ten tytuł.

Link to comment
Share on other sites

spokojnie Eliza będzie/może nawet jeszcze dziś wieczorem/ to tytuł zmieni. tak jak pisała pojechała sprawdzić dom dla psiaka innego.


NatiiMar to nie tak, że ktoś zrezygnował..ktokolwiek był i miał doczynienia z kieleckim schronem wie jakie warunki tam panują :shake:
tam usypianie psów jest na porządku dziennym..wielokrotnie bywało,że próbowaliśmy znajdować domy dla psiaków z dymin, chętni byli ale...psa nie było :shake: z nimi nie da się współpracować...
znajdziemy dt dla suni, ale po 2 tyg może nie być co wyciągać ze schronu..

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73939.html"]Anemon[/URL] w kielcach nie mamy żadnego wolnego dt...ba sami mamy kilka psów którym na wczoraj potrzebny jest dt :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73939.html"]Anemon[/URL] w kielcach nie mamy żadnego wolnego dt...ba sami mamy kilka psów którym na wczoraj potrzebny jest dt :-([/quote]

Sorki, ja nie to mialam na mysli - wydawalo mi sie, ze dziewczyny nie wiedza, kto jest z Kielc po prostu. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar'] Jak na ludzi walczących o psie życie, szybko się poddajecie!!!!
Dupa w troki i do roboty!!![/quote]

Jestem - i na dzień dobry czytam jakieś durne komentarze pod moim adresem.

Uprzejmie informuję, że nie życzę sobie tego typu tekstów, głupich przycinek i komentarzy ze strony kogoś kto zupełnie nie zna realiów naszego województwa. [B]Dla jasności powiem tylko, że jestem w JĘDRZEJOWIE JEDNA (czyt. sama) w tej chwili, a do uratowania mam na tę chwilę jakieś 10 psów na ulicy i te, z którymi dzwonią do mnie ludzie na psi telefon.[/B] Robię co mogę, ale niestety nie mogę wszystkiego. Dwoję się, troję, całe dnie spędzam jak nie na wywożeniu gdzieś farciarzy, którym się udało, to na ogłoszeniach w necie ! Poza tym, dla wiadomości niezorientowanych mam pracę i rodzinę oraz własne obowiązki, ale dla tych czas znajduję, koło północy jak już zalegnę w łóżku i po sekundzie usnę.

Takich suń co tydzień u hycla jest pewnie z 10 - nie wiem o tym, bo bym chyba trafiła do wariatkowa, tą zobaczyłam przypadkiem będąc tam po innego psa. I Waszym zdaniem powinnam być na bieżąco z tym co hycel odławia i stawać na głowie, żeby znaleźć im domy ? Nie da się - w Jędrzejowie nie mam domów tymczasowych, nasz azyl zlikwidowano, nie mam zaplecza. Działam, ratuję, ale na miarę moich możliwości, a cały czas ilość psów do uratowania jest 100 x większa niż możliwości dwóch rąk i jednej głowy na tym cholernym świętokrzyskim terenie !


[quote name='NatiiMar']Mówiłam,żeby zmienić.
Ej,założyciel!:mad:[/quote]

[quote name='Ada-jeje']Jakos kiepsko zalozycielka watku sie stara, tylu chetnych do pomocy a nie ma sie z kim kontaktowac.:shake:[/quote]

Ej założyciel nie ma obowiązku siedzenia cały dzień na Dogo, tym bardziej, że cały dzień w pracy to robiłam i kombinowałam co z sunią zrobić - akurat wczoraj gdy rozpaczliwie wieszałyście na mnie psy, zuchwale odważyłam się jechać sprawdzić dom i bezczelnie później pojechałam po psa, żeby go tam zawieźć - zeszło mi od 16 do 21 i jeszcze później odważyłam się nie mieć sił na kompa !

[quote name='__Lara']Ja też myślałam, że ją uśpili. Trochę mnie to denerwuje, tak jakby postawiono już krzyżyk na tej suni, najpierw robi się zamieszanie, a teraz jak ktoś chce pomóc to ciotek nie ma. Hallooo, gdzie jesteście?[/quote]

W I poście wyraźnie napisałam ile mamy czasu na cokolwiek - wiedziałam, że potem Dyminy. Dogomaniaczki, ja w tej chwili mam naście psów na ulicy, które potrzebują pomocy, a jak wspominałam jestem tu sama ! Ciekawe jaką przyjełybyście taktykę na moim miejscu ...

[quote name='NatiiMar']Szybko zrezygnowały, bo pies trafił do schronu. A przecież to nie koniec świata...[/quote]

Jak wyżej ...




To tyle w temacie, uprzejmie informuję, że hycel nie odbiera telefonu. Dziękuję za pomoc i wszystkie pochlebne opinie na mój temat - nie ma to jak poświęcać się czemuś w 100% i zostać zmieszanym z błotem. Na przyszłość - nie znając realiów nauczcie się ważyć każde klepnięcie w klawiaturę, bo rzucić kamień i skrzywdzić człowieka można bardzo łatwo. Tytuł zmieniony.


EDIT: Hycel odebrał telefon - sunia wywieziona.

Link to comment
Share on other sites

Elizo, nie wszystko chyba zrozumiałaś.
Wszyscy mamy mnóstwo psów i wszyscy dwoimy sie i troimy, żeby im pomagać. I mało komu przychodzi do głowy, że jak pies trafia do schronu, to juz temat do zamknięcia!
Nikt Ci nie zarzuca,że siedzisz i nic nie robisz. Wręcz przeciwnie, wszyscy wiemy ile jest roboty z bezdomnymi psami.
Więc skończmy te osobiste żale i bierzmy się za ogłaszanie suki w jeszcze większym stopniu. Jest tylko jedno miejsce, z którego psa nie można wyrwać-grób. Z każdego schronu można psiaka odebrać, tymbardziej że jest na kwarantannie, więc nie wierze, że nie wolno jej wyadoptować.

Ogłaszam wszędzie gdzie się da. DT się znajdzie.

I jeszcze jedno- nikt z nas nie jest sam. Ja tez mieszkam na oddaleniu, też często płaczę z bezsilności, ale nigdy nie czułam się sama. Zawsze jest dogomania!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ja też myślałam, że ją uśpili. Trochę mnie to denerwuje, tak jakby postawiono już krzyżyk na tej suni, najpierw robi się zamieszanie, a teraz jak ktoś chce pomóc to ciotek nie ma. Hallooo, gdzie jesteście?[/QUOTE]
JSTESMY, JESTESMY ALE SOCJALIZUJEMY PSIAKI NA PODKARPACIU...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-1-5-kg-nieszczescie-po-smierci-wlascicielki-w-dt-czeka-na-ds-139441/#post12748302[/URL]

Jak wroce do w-wy okolo 15 to znowu sie odezwe... bo dostep do neta slaby na tej wsi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...