Jump to content
Dogomania

ELZA-mała sunia z Jędrzejowa-wyciągnięta z PIEKŁA-już bezpieczna-SZUKA DS!


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeglądałam trasę,mozna zrobić trzy przystanki. Ktoś musiałby ja przywieźć do Jędrzejowa, z Jędrzejowa ktoś inny do Zawiercia a nsatępnie do Gliwic. Z Gliwic ja ją osobiście odbiorę.

Czyli szukamy transportu z Kielc do Jędrzejowa lub bezpośrednio do Gliwic jesli ktoś by się zaoferował. To jest łączny czas około trzech godzin jazdy.

Czekam na propozycje.
Dzwońcie 661 155 635

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że się wetnę, na wątek weszłam z wątku jędrzejowskiego.

Jesli sunia jest w ciąży, to trzeba jej zrobić po wyciągnięciu sterylizację aborcyjną, a nie pytac czy DT zajmie się jeszcze szczeniakami, zwłaszcza że to jest przepełnione przytulisko:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']przepraszam, że się wetnę, na wątek weszłam z wątku jędrzejowskiego.

Jesli sunia jest w ciąży, to trzeba jej zrobić po wyciągnięciu sterylizację aborcyjną, a nie pytac czy DT zajmie się jeszcze szczeniakami, zwłaszcza że to jest przepełnione przytulisko:shake:[/quote]

nie wiadomo czy ciąża jest zaawansowana, nie wiadomo czy na sterylke nie jest za późno... dlatego lepiej rozważyć wszystkie możliwosci ,żeby potem nie było dodatkowych problemów.

o ile w ogóle sunia jest w ciąży :roll: bo tego na 100% nikt stwierdzić w chwili obecnej nie moze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']nie wiadomo czy ciąża jest zaawansowana, nie wiadomo czy na sterylke nie jest za późno... dlatego lepiej rozważyć wszystkie możliwosci ,żeby potem nie było dodatkowych problemów.

o ile w ogóle sunia jest w ciąży :roll: bo tego na 100% nikt stwierdzić w chwili obecnej nie moze.[/quote]

jak nie sterylke aborcyjná to uspic mlode i tyle. wystarczy tego kwiecia dla kolejnych 3 pokolen...

Link to comment
Share on other sites

dla mnie na sterylke aborcyjną nigdy! nie jest za późno, a patrze z pozycji weta.
Nawet na końcówce wolę wysterylizować, (to tak jakbym robiła cesarkę) niż czekać az suka urodzi, uruchomią się wszystkie mechanizmy poporodowe, potem uspić slepy miot i patrzeć jak suka szuka młodych:shake:

Link to comment
Share on other sites

też jestem za sterylką aborcyjną... jeśli w ogóle sunia jest w ciąży, bo tego nikt nie jest pewny.
u nas natomiast nie kazdy wet chce robić sterylke w późniejszym stadium dlatego pytałam.

narazie możemy tylko gdybać, bo nie wiadomo czy sunia będzie jeszcze w schronie po tych 2 tygodniach kwarantanny :shake:

Link to comment
Share on other sites

Postarajcie sie ja wyciągnąć z kwarantanny. Niech ktoś poda się za jej właściciela,wtedy będa musieli ja wydać.. Jest miejsce, transport zorganizujemy. Teraz tylko kwestia wydobycia jej stamtąd. A ciążę stwierdzi wet przytuliskowy. Oczywiście szczeniaki uśpimy, bądź zostawimy tego jeszcze nie wiem. Właściciel przytuliska wie o ciąży i jest świadomy wszystkiego. Ale szybko musicie ją dostarczyć, bo inny pies zajmie jej miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Wątek transportowy:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/kielce-jedrzejow-jedrzejow-gliwice-kielce-gliwice-pilne-143899/#post12770907[/URL]

DZIEWCZYNY, potrzebne będa też pieniądze na przerzut suki. Ja nie chcę zwrotów kosztów paliwa, ale wiem,że niektóre transporty sa płatne. Potrzebujemy tez karme, bo przytulisko przyjmie ja tylko na zasadzie naszego utrzymania. Oni zapewniaja dom, a my wyżywienie i leczenie. Ewentualna sterylizacja aborcyjna czy uspienie szczeniaków tez pozostaje na naszej głowie. Ale zbiórkę zrobimy później, na chwile obecna musimy ją zaopatrzyc w karme i zapłacić za transport. Tylko musimy go najpierw znaleźć.....

Link to comment
Share on other sites

O, to by było coś. Podrzuciłaby suńkę do Gliwic, a do Jędzrejowa ktoś na pewno by się znalazł z Kielc. Bo do Opola to nie po drodze. W ostateczności pojadę nawet do Opola, jak będzie trzeba.
Ale jeszcze raz mówię, że trzeba załatwić żarcie dla małej. I dac jej jakieś imię.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś podjął próbę wyciągnięcia suki ze schronu? Czy ta cała akcja to tylko czysto teoretyczna?
To wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Ktoś na pewno będzie mógł ją przywieźć.
Gdzie dokładnie jest to schronisko, w samych Kielcach czy w Jędrzejowie?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie ma czipa,a podejrzewam że nie ma, to każdy może podać się za jej właściciela. Więc do dzieła. Ktoś niech tam po prostu pójdzie i powie, że zabiera swojego psa. Nie widze problemu.
Żeby się potem nie okazało,że jest za późno i znów płacz i zgrzytanie zębami...
Nie ma na co czekać.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny a może warto by było zrobić dla tej suczki jakiś plakat i z nim udać sie do schroniska, że niby szukacie swojej suni która uciekła jakiś czas temu
albo iść z ksiażeczką szczepień na dowód , że to Wasz pies:roll:
abo dodatkowo dać ogłoszenie w radiu czy jakiejś gazecie ze zdjęciem suni:roll:
a może wystarczy zdjęcie tej suni tylko lepiej aby tych krat nie było widać...

w gnieżnie psy również znikają, niby mają taką dobrą adopcję, a psów w schronisku przez lata prawie tyle samo.....

Link to comment
Share on other sites

Ata,dobry pomysł z tym ogłoszeniem. Ale podejrzewam,że dziewczyny nie maja innego zdjęcia suki. Ale można zrobić plakat bez zdjęcia, dac ogłoszenie do lokalnej gazety albo do radia. Trzeba coś zrobić, bo miejsce w przytulisku załatwiłam na siłę i nie mogę długo czekać.

No i jeszcze transport...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Czy ktoś podjął próbę wyciągnięcia suki ze schronu? Czy ta cała akcja to tylko czysto teoretyczna?
To wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Ktoś na pewno będzie mógł ją przywieźć.
Gdzie dokładnie jest to schronisko, w samych Kielcach czy w Jędrzejowie?[/quote]
Sunia jest w schronisku w Dyminach,to jest peryferyjna dzielnica Kielc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...