Jump to content
Dogomania

PRZYBORÓWEK ZABIŁ PSA BEZ PYTANIA OPIEKUNA! SZAFIR ZA TM [*] !!!!!! Zabrano mu szansę


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na konto wpłynęła kasa od:

Tuska 25 zł
GośkaGośka (od Hery) 48 zł
GośkaGośka (bazarek) 25 zł
Mruczka 50 zł

Ajula zapłaciła za pierwszy nocleg Szafira 20 zł

Razem wszystkie wpływy: [B]303 zł[/B]

Przelałam za cały miesiąc hotelowania Szafira[B] 200 zł

czyli
[/B]
303 - 220 zł = [B]+83 zł

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że tam, gdzie jest, ma lepsze warunki niz we Wrocławiu - chociaż to też. tylko schronisko.

[SIZE=1][COLOR=gray]Iza K. z Wrocka to ja, Mruczka - piszę to dlatego, ze deklarowałam comiesięczne wpłaty i zeby nie było, ze na deklaracjach się skończyło ![/COLOR][/SIZE] ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTEMam nadzieję, że tam, gdzie jest, ma lepsze warunki niz we Wrocławiu - chociaż to też. tylko schronisko.[/QUOTE]

Ma o tyle lepiej , że jest tam wybieg dla psów :)

Szkoda psa najbardziej , byłam też przy tej adopcji, teksty , że on jest agresywny lub coś podobnego w głowie się nie mieszczą, jak został wzięty z boksu to z miejsca dał się czesać dwóm obcym osobom naraz !
Oby znalazł dobry domek .

Link to comment
Share on other sites

Szafir jest już na stronie Przytuliska.

[url=http://www.uwandy.schronisko.net/adopcja33241-0.html]adopcja - adopcje - psy - Szafir - Schronisko Dla Zwierząt[/url]



Jest również ogłaszany przez wolontariuszki które ogłaszają nasze psiaki.
Im więcej ogłoszeń tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

miałam tel w sprawie Szafirka
sprawa jest do przemyślenia
dzwonił Pan, że potrzebuje psa do pilnowania, kojec, buda, nie łańcuch
ale: do pilnowania na budowach.. puszczany byłby po 16-tej już do samego rana, ten Pan by już tam od popołudnia z nim był...
Budowa co jakiś czas gdzie indziej... mówiłam Panu że to on byłby właścicielem psa i za niego odpowiedzialny, mówił ok.
Na razie o więcej szczegółów nie pytałam, tyle tylko że w pn się zdzwonimy i umówimy na tej budowie i ja to zobaczę na własne oczy jak to ma wyglądać i wypytam o wszystko
pytałam też co będzie jak nie będzie budowy przez jakiś czas (np. w zimę), gościu zapewniał że zawsze będzie..
no ale sprawa jest do przemyślenia..
na pewno dla Szafirka ważne jest żeby się wyszaleć, więc myślę że Szafirek do mieszkania nie bardzo się nadaje, ale do domu z ogrodem najlepiej albo tak jak ten Pan mówił, ale pod warunkiem że pies będzie dobrze traktowany i że będzie się nim ktoś dobrze opiekował i żeby w momencie braku budowy go gdzieś umieszczać, no i żeby ten Pan był jego jedynym Panem, a nie co chwilę ktoś inny

Link to comment
Share on other sites

w ogłoszeniu pisałam, ale przez tel nie dopytałam, głupia ja, no właśnie dlatego piszę, że sprawa do przemyślenia, bo jakby 1 Pan, i pieskowi dobrze by było to czemu nie
moja siostra przez 7 lat wędrowała z psem po różnych krajach, mieszkaniach, domach, miejscach i psu nie było źle, cieszył się że ze swoją Panią... a gdzie, to już nie było dla niego ważne

Link to comment
Share on other sites

Trudna decyzja, ale Szafir przeżył już niepotrzebne zmiany miejsca i następnych zawirowań nie trzeba. Wybór domku dla Szafira poprzednio był chyba niezbyt przemyślany. Teraz trzeba się dokładnie przyjrzeć warunkom. Zobaczymy, jak będzie po wizycie.

Bardzo chciałabym, żeby Szafir miał wreszcie taki prawdziwy kochający Go domek...:thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...