Jump to content
Dogomania

Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!


netti1

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Onsen']Słuchajcie znajomy prowadzi sklep zoologiczny. Wykazał zainteresowanie i chęć pomocy. Jakaś darowizna czy coś... może się uda.
Niech któraś z Was do Niego napisze.
Mariusz gg 4556146[/quote]
napisałam do p Mariusza, niestety nie ma go, więc grzecznie poczekam, może uda nam się jakoś zgrać czasowo bo teraz ja już zmykam

Link to comment
Share on other sites

Hej młody przyjacielu! Ciotki cię kochają. Podbijaj ludzkie serducha, pokaż jaki jesteś piękny. Zawalcz o domek dla siebie. Nie jesteś piranią tylko lekko zwichniętym pięknie umaszczonym bf . Już nie jeden taki jak ty znalazł dom i jest szczęśliwy. Dobrzy ludzie gdzie jesteście przybywajcie na pomoc Gackowi. Niech resztę swoich dni będzie szczęśliwy.
Anka

Link to comment
Share on other sites

Gacek, Gacek kto ci pomoże? Gdzie się podziali ludzie dobrej woli, których podobno jest więcej?
Ja na bazarek dla Gacka coś muszę wyczaić.
Niech nikt nie będzie obojętny na los Gacka, przy odrobinie nakładów finansowych zrobimy z niego mega przyjaciela, tak niewiele do szczęścia potrzeba, niech każdy ma choć drobny wkład w pomoc dla Gacka.
Anka

Link to comment
Share on other sites

Czy na bazarek nadają się dwie podobizny BF i jedna BA
dwie bluzki z BF i trrzecia z napisem Buldog Mafia
Perfumy Ocean Sun Gab.Sabatini
Dwa znaczki jeden ze zlotu BF drugi z napisem My FRENCC BULDOG
Płyta do medytacji YOGA
Kręcę się popokoju i patrzę co by się mogło nadać?
Jeszcze książki otematyce psiowej
Jeśli to wszystko pasuje na bazrek to proszę opomoc bo ni hu, hu nie znam sie na bazarkach.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja to stara i niereformowalna jestem. Wszystko co mogę zrobić to spakować te graty i wysłać do uprzejmej osoby, która się tym zajmie od A do Z.
Dzieci wolę o pomoc nie prosić bo są niestety nie uczynne.
Gdyby Łukasz mój wyjechał do Irlandii i już nie wrócił to bym o Gacka zawalczyła, ale myślę, że znajdzie dom i będzie szczęśliwy na przekór wszystkiemu.
Anka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...