Jump to content
Dogomania

Ostatnia szansa dla Gacka-prosimy o kciuki i o DOM!


netti1

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gacek to nie bestia trochę się tylko pogubił. Miał w życiu pod górę .
Będzie ok wyszkoli się nie może być przecież taki zły jak go malują.
Myślę co na bazarek dla Gacława mogę uszykować.
Dajmy mu szansę on jest tego wart, Gackowi potrzebna jest nasza pomoc.
Wspólnie możemy wiele. Kto pokocha Gacka z jego wyskokami , których dzięki szkoleniu może nie mieć.
Tak niewiele do szczęścia potrzeba.
Kocham Gacka całym sercem, ale nie mam warunków by go zabrać i dać mu dom, na który zasługuje.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

Więcej ciotek do pomocy potrzeba , w kupie siła.
Jeden pies, ale koszty spore, jeśli każdy da coś choć niewiele ale to zawsze coś.
Przyczyńmy się do tego by miał szczęśliwy dom i mógł funkcjonować jak najlepiej. Młody, piękny BF czemu nieszczęśliwy?
Gdzieś jego domek już jest, pomóżmy im się spotkać.
Przy odrobinie wysiłku i dobrych chęciach wyprowadzi się psinę na prostą.
Anka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polla']Brawo netti!!!! takiej ciotki to Gackowi pozazdrościć można ;)[/quote]

bez przesady ,powiedziałam o Gacku sąsiadowi który przychodzi z dzieckiem do tej samej piaskownicy w której bawi się moja córka,i powiedział że chętnie podejmie się tego wyzwania.to pan ,,narzeczonej ,,mojego Portka

Link to comment
Share on other sites

Netti to super, czy jest szansa, ze ten sąsiad będzie jeździł do gacka i z nim ćwiczył pod okiem p Zbyszka? Bo na weekendowe szkolenia zamierzaliśmy się nim z Mackiem jakoś podzielić, znaczy podzielić nim i Gizmem.

Prosimy o pomoc dla niego, ciągle, dziś zrobię rozliczenie i wyślę Ci to wstawisz w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

tak,on chce jeździć!strasznie się ucieszyłam z dwóch powodów,raz że pomoże Gackowi,a dwa,że zobaczy jak to wygląda i może zechce ćwiczyć ze swoją suczką,która nie należy do najgrzeczniejszych psiaków.Wspólnie szukamy domu dla Gacka,domu bez dzieci,zwierząt,u kogoś megaaktywnego.
Jak myślicie,czy to jest dobry pomysł,by energię Gacka ukierunkować na jakąś pracę,np jakieś tropienie itp,mieszka koło mnie facet z psem tropiącym szkolonym do odnajdywania zwłok,ale wstydzę się zapytać by na głupka nie wyjść:oops:.Tamten pies to zwykły czarny kundelek.Może Gacław by się odnazł w cieżkiej pracy a nie w leniuchowaniu na kanapie..

Link to comment
Share on other sites

Zrobimy z Gacka super wyjątkowego psa, aby tak było trzeba trochę w niego kaski włożyć i wysiłku. Efekt murowany, ktoś będzie miał z niego pociechę. Jest genialny plan, jest nadzieja na normalne życie dla Gacka.
Pomóżmy Gackowi, każdy według swoich możliwości.
Mało nas do pieczenia chleba.
Czas ucieka, a szanse Gackowi trzeba dać.
Anka

Link to comment
Share on other sites

masz rację ,dużo nas,a jakby nikogo nie było.Gacek nie wzbudza zainteresowania,bo jest pozornie zdrowy.Mam mu łapę uciąć albo wydłubać oko by ktoś zwrócił na niego uwagę?:(:(:(:(
Myślę sobie,że taki los Gacka jak i tych co są przemocy poddawani,zastraszeni,z problemami psychicznymi..Gdzieś tam sobie żyją ,źle im,po cichutku biorą leki i czekają końca,który jest uwolnieniem.Nikt nie pomoże,póki nie dojdzie do jakiegoś desparackiego aktu,który jest wołaniem o pomoc.Gacek już woła,jego zachowanie jest wołaniem o uwagę,krzykiem o pomoc,on chce żyć normalnie tylko nikt mu nie pokazał jak to zrobić.
miał na dogo 2 wątki,na buldozkach 4 na molosach 2 i co?i dupa
ALE JA SIĘ NIE PODDAM
ps.Gacek miał zostać uśpiony,zabrano go do hotelu,ale to nie może być wyrok z odroczeniem!!

Link to comment
Share on other sites

Netti - tak, nasze serca poruszają psy kalekie, w złym stanie fizycznym, To co widać gołym okiem szybciej wzrusza. Gacek tuła się już od roku, zmienia domy, raz już miał być uśpiony. Ten pies jest zagubiony, jak mój, ciągłe przeprowadzki i nikogo kto by się podjął nad nim pracy. Teraz ma szansę, ale ta szansa kosztuje i my musimy mu pomóc, bo on nie ma nikogo innego :(

Link to comment
Share on other sites

To taki kochany pies, tylko zagubiony. Beata w hotelu mówi do niego synu.
Gryzie sporadycznie, ale przytula się liże po twarzy.
Jest w stałym ruchu młody żywotny.
Nie mogę go zabrać, no nie mogę, ale będę najszczęśliwsza jak pomożemy Gackowi to będzie sukces i wiara w to,że pomagać trzeba.
Netii i Magija one rozumieją go najlepiej.
Anka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1']:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[COLOR=Red]strasznie się cieszę,napiszę wieczorem na pewno!![/COLOR][/quote]

tfu tfu nie zapeszaj!! Będziemy się cieszyć jak się uda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...