Jump to content
Dogomania

Mogę wygrać 50 tys na pomoc psom - Wygrałam 10 tys!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A może ktoś mógłby napisać jakiś ładny tekst, w którym zawarta byłaby prośba o głosy na Paulinę oraz krótkie opisanie celu na jaki były by przekazane te pieniądze? Wówczas można by było porozsyłać taką wiadomość na nk nie tylko do naszych znajomych, ale także do obcych osób. To mogłoby pomóc w zdobyciu sporej liczby głosów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']A może ktoś mógłby napisać jakiś ładny tekst, w którym zawarta byłaby prośba o głosy na Paulinę oraz krótkie opisanie celu na jaki były by przekazane te pieniądze? Wówczas można by było porozsyłać taką wiadomość na nk nie tylko do naszych znajomych, ale także do obcych osób. To mogłoby pomóc w zdobyciu sporej liczby głosów.[/quote]
Świetny pomysł, trzeba by nad tym pomyśleć, może coś wspólnie napiszemy :loveu:

[quote name='Viris']Ja zagłosowałam, ale niestety 18 dni to mało, chyba że zdarzy się cud.[/quote]
Niestety, mało... Gdyby tak cale dogo się zebrało... Ale to w sumie niemożliwe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']A może ktoś mógłby napisać jakiś ładny tekst, w którym zawarta byłaby prośba o głosy na Paulinę oraz krótkie opisanie celu na jaki były by przekazane te pieniądze? Wówczas można by było porozsyłać taką wiadomość na nk nie tylko do naszych znajomych, ale także do obcych osób. To mogłoby pomóc w zdobyciu sporej liczby głosów.[/quote]


Hm ... Zawsze można spróbować ... A z tą Naszą-Klasą to nie głupi pomysł :p

P.s. Dzisiaj zagłosowano

Link to comment
Share on other sites

Co do tego że całe dogo sie musi zebrać. To w sumie jest możliwe a przynajmniej do pewnego stopnia:cool3: Np każdy z nas rozpowiada dalej-na wszystkie wątki na jakich bywa:evil_lol: Fakt że to będzie mega offowanie.. Ale czego sie nie robi?:razz: Jak znam dogomanie to każdy kto przeczyta napewno wejdzie i zagłosuje chociaz raz a w końcu troche dogomaniaków tu jest co nie?:diabloti:
Jeśli chodzi o tekst świetny pomysł:)

Link to comment
Share on other sites

Tak mniej więcej co na tym bannerku miało by być?
[B]10 tyś lub 50 tyś na psiaki i kociaki, zagłosuj![/B]
?

Można by to zrobić w różnych wymiarach itp.
Mogłabym coś spróbować zrobić tylko tak mniej więcej chciałabym wiedzieć, co tam napisać :siara:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ale z tego co ja doczytałam to 50 tys. jest dla osoby wybranej przez jury, a pierwsze 3 miejsca w głosowaniu to 10 tys. Może do 3 miejsca nie jest aż tyle głosów? :cool3: Jeżeli chodzi o głosowanie jury to pozostaje nam liczyć na ich wrażliwość.

Link to comment
Share on other sites

ej, a ta komisja ma wglad do IP komputera z ktorego sie glosuje?? bo ja z 20 maili zalozylam:evil_lol:
a z banerkiem to dobry pomysl. niektorzy na dogo (tak jak ja wczesniej) siedza sobie na czesci ogolnej i nawet nie wiedza o akcji.ja znalazlam przez przypadek i pomyslalam-super sprawa,ale glosowanie trzeba naprawde rozpromowac:) naprawde powinno byc duzo chetnych.

Link to comment
Share on other sites

A jak z tekstem ? :cool3: Pokusi się ktoś o to, żeby się tym zająć? Dosłownie kilka zdań, bo jak będzie za długo to nikt nie będzie czytał. Ja niestety nie jestem najlepszym tekściarzem, dlatego zależy mi, żeby ktoś inny to napisał :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...