Jump to content
Dogomania

a kto będzie na wystawie w TORUNIU ?


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy wysyłał ktoś może zgłoszenie na tą wystawę mailem? Chciałam właśnie to zrobić, ale na stronie związku w Toruniu nie ma adresu mailowego :-? albo ja coś przeoczyłam :wink: Byłabym wdzięczna jakby ktoś go podał :D
dzięki i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja tez wysłałam emailem, samo zgłoszenie, teraz doślę jesczcze potwierdzenie zapłaty, też emailem. A potem zadzwonię zapytać czy doszło. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak z Koszalinem, że nie będę się mogła dodzwonić aż do dnia wystawy :evil: ale skoro w Koszalinie mimo bałaganu przyjeli moje internetowe zgłoszenie, to i tu może dotrze.

Link to comment
Share on other sites

Ja prawdopodobnie bede ;)

Tylko mnie oswieccie, czy dobrze mi sie wydaje, ze nie ma mlodego prezentera na tej wystawie??

I jeszcze jedno: gdzie to w ogole jest? ;) tzn. jak bede jechała pociagiem, to mam wysiasc na stacji Torun Miasto czy Torun Glowny czy co innego..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV='] stacji Torun Miasto czy Torun Glowny czy co innego..?[/quote]
Toruń Główny :) ja już 2 lata jeżdze do Torunia pociagiem na wystawy. zaraz jak sie opusci dworzec, bedzie dworzec autobusowy. tam to jakim autobusem sie dojedzie blisko wystawy, wiecej nie pamietam :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Mlody Prezenter powinien byc 8)
Do ZK poki co sie nie wybieram, bo nie mam czasu.
Swoich psow jednak nie zglaszam, bo nie bedzie mial kto mi wystawic... A wystawiam 3 inne rasy, ktorych wszytkich pewnie i tak nie zdaze...
Moim zdaniem najblizej na wystawe jest z dworca Wschodniego (przez wiadukt i prosto).
Ale chyba ani z Gdanska, ani z Warszawy na Wschodnim nie staje.
Wiec wtedy najblizej jest z dworca Miasto. Tylko ze z Miasta moze byc cienki dojazd, jedynie spod dworca mozna dojechac tym [url]http://www.korporacja.torun.pl/[/url]
Z Glownego nie ma problemu, jedziecie autobusem na ul.Grudziądzką, wysiadacie, skrecacie w prawo kolo blokow i juz jest stadion....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']Mlody Prezenter powinien byc 8)
Do ZK poki co sie nie wybieram, bo nie mam czasu.
Swoich psow jednak nie zglaszam, bo nie bedzie mial kto mi wystawic... A wystawiam 3 inne rasy, ktorych wszytkich pewnie i tak nie zdaze...
Moim zdaniem najblizej na wystawe jest z dworca Wschodniego (przez wiadukt i prosto).
Ale chyba ani z Gdanska, ani z Warszawy na Wschodnim nie staje.
Wiec wtedy najblizej jest z dworca Miasto. Tylko ze z Miasta moze byc cienki dojazd, jedynie spod dworca mozna dojechac tym [url]http://www.korporacja.torun.pl/[/url]
Z Glownego nie ma problemu, jedziecie autobusem na ul.Grudziądzką, wysiadacie, skrecacie w prawo kolo blokow i juz jest stadion....[/quote]
paolinka a czy dałabyś rade zdobyc stawke psów na Torun?
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']Nie, tak jak juz mowilam - nie bywam w ZK, chyba ze koniecznie musze cos zalatwic. Nie mam czasu :(
Ale stawki pewnie beda jak zwykle na stronie...[/quote]
a no tak :oops: super że beda stawki na www
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Paolinka ja moge Twoje psiury wystawić, ale z jakim skutkiem to nie wiem, wiesz że jestem początkująca :oops: :lol:

A co do MP- no nie ma, sprawdzałam na stronie ZKWP, nic nie ma o tym, a szkoda, bo bym wziela udział..

Link to comment
Share on other sites

Ojjj te moje Beagle ciezko poskromic :roll: Obcych nie sluchaja (przyklad: Tiga z Gidget na JH :) ) ale dzieki za checi!
Dam sobie w tym roku spokoj, nie potrzebuje kolejnego cwc ;))
A o JH nigdy nie pisza... jak nie beda chcieli zorganizowac to pojde do nich osobiscie, wiec spox :)

Link to comment
Share on other sites

witam,
[b]Justi002[/b] wielkie dzięki za adresik mailowy, udało mi się wysłać. Mam nadzieję, że potwierdzą mi przyjecię na maila 8) W sumie trochę późno się obudziłam ,ale wysłałam wszystkimi drogami jakimi się dało - w czwartek priorytetem, w piątek faksem no i dziś mailem :D Na stronie wyczytałam, że oddział toruński otwarty jest tylko we wtorki i czwartki, ale zgłoszenia przyjmują do poniedziałku, więc myśle, że nie powinno być jakiegoś problemu z przyjęciem? :D
[b]Marta Cmielewska [/b] ja wysyłałam jakieś trzy godzinki temu i poszło błyskawicznie :D

Link to comment
Share on other sites

kasja, zgłoszenia przyjmują do 31- dziś jest 30, sobota!

no- będę z buldożkiem francuskim :) a jeśli będzie JH, to na JH tez, ale z pinczem mini ;)

(ze skrajności w skrajność ;) wcześniej był dog niemiecki.. :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...