Jump to content
Dogomania

a kto będzie na wystawie w TORUNIU ?


Daisunia

Recommended Posts

[quote name='Daisunia']Sav( mam nadzieje że mogę tak zdrabniać twoj nick ;) )
byłabym naprawdę wdzięęczna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D[/quote]
jasne, jak już napisałam wczesniej nawet mi sie podoba taki skrót :lol: Savannah vel Sav 8) dobre :) spoko, wdzieczna bedziesz jak zrobie te zdjecia i ci wysle:) może jakies namiary na pw? :wink: 8)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AiMiN']Jak ocenia sędzia Svetlana Radjuk?[/quote]
Ja się spotkałam z opinią, że "ona się na niczym nie zna". Jak jest naprawdę - nie mam pojęcia, sama nie miałam z nią styczności. Jestem ciekawa, bo ona też podengo sędziuje. Ale to się na miejscu trzeba będzie przekonać :P .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morrisonka'][quote name='AiMiN']Jak ocenia sędzia Svetlana Radjuk?[/quote]
Ja się spotkałam z opinią, że "ona się na niczym nie zna". Jak jest naprawdę Ale to się na miejscu trzeba będzie przekonać :P .[/quote]
no własnie też słyszałam takie cos. choc chyba się nie zgodze z tym :roll: pani Radjuk ma określony typ psa i taki jej sie po prostu podoba i tyle. co nie znaczy że ten jej typ nie jest dobrym psem :) w koncu tu podaje przykład oczywiscie na sh z krakowa- suka ktora była Zwycięzca Rasy jest bardzo ładną suką, pies co dostał CACIB- nie jest wcale brzydkim psem. co prawda można sie przyczepic do tego że np. nie każda klase wygrywaly piekne psy, no cóż to jest typ pani Radjuk i nikt go nie zmieni 8)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Byłoby super kapitalnie gdybym mogła się z wami zabrać, oczywiście dorzuce się do paliwa. Sprawdzałam w internecie połączenia autobusowe i pkp, są tragiczne. Pociąg jedzie przez Poznań ( :o ) 6 godzin, autobus tak samo, fatalnie. Jak nie znajdę kogoś z samochodem, to nie pojadę, bo to bzdura, żeby do Torunia jechać tyle ile do Wrocławia czy Warszawy :-?
Mam ze sobą jedno nieduże suczo, grzeczne i łagodne :D Ja też jestem grzeczna i łagodna :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Byłoby super kapitalnie gdybym mogła się z wami zabrać, oczywiście dorzuce się do paliwa. Sprawdzałam w internecie połączenia autobusowe i pkp, są tragiczne. Pociąg jedzie przez Poznań ( :o ) 6 godzin, autobus tak samo, fatalnie. Jak nie znajdę kogoś z samochodem, to nie pojadę, bo to bzdura, żeby do Torunia jechać tyle ile do Wrocławia czy Warszawy :-?
Mam ze sobą jedno nieduże suczo, grzeczne i łagodne :D Ja też jestem grzeczna i łagodna :lol: :wink:[/quote]
ohh Przez Poznań to tragicznie :-? nie mogą tego ominąc?! :-? Nie zazdroszcze
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Widzę, że nie ja jedna czekam na przyczepkę ;-) Będę czekała na informacje niecierpliwie :-)[/quote]

Coż zrobić, kiedy jest się niezmotoryzowanym, prawda? :lol:

Ale jak czytam, Wy jesteście w gorszej od nas sytuacji.... :roll: Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto Was weźmie!

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Marta jadę :P
Dokładnie dogadamy się tuż przed wystawą jak i gdzie się odbierzemy :P
Marysia jakby poznań był po drodze to bym cię też zabrała, mam dość duże autko na 4 osoby z psami :P Ja biorę jednego do dwóch psów, Marta jednego, jak ktoś jeszcze jedzie ze szczecina lub innej miejscowości na trasie szczecin toruń to zapraszam, miejsce jest :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...