Jump to content
Dogomania

a kto będzie na wystawie w TORUNIU ?


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote] wiesz moze jakie ona ma rasy w tej swojej hodowli? podobno nazywa się "OT MADAM SARMONT" i wiem ze ma tam pudelki toye, ale co jeszcze, to nie wiem [/quote]

Ma toye, znajoma ma od niej miniature, wiec i te zapewne jakies miejsce w jej hodowli zajmuja. Pudle, generalnie pudle owa sedzina posiada. ;]

Link to comment
Share on other sites

A przesłałby mi ktoś na priva dane ludzi z danych adresowych od Yellow Virgo Vestalis? Rasa wiadoma. :D Nie mam do nich kontaktu, a jako prowadząca serwis chciałabym siez nimi skontaktować. Na stronie Związku niestety nie ma żadnego spisu wystawców :(

Link to comment
Share on other sites

W pośpiechu nie pochwaliłam się,że mój Carelli 1-szy DOSK,CWC,NPwR,BOB,Alison 1Dosk!W zeszłym roku moja Arielka ZwMł,BOB,1-wszy BIS JUNIOR i 3-ci BOG!Toruń jest dla nas szczodry :P Pozdrawiam Cię cieplutko i jeszcze raz wielkie dzięki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']W pośpiechu nie pochwaliłam się,że mój Carelli 1-szy DOSK,CWC,NPwR,BOB,Alison 1Dosk!W zeszłym roku moja Arielka ZwMł,BOB,1-wszy BIS JUNIOR i 3-ci BOG!Toruń jest dla nas szczodry :P Pozdrawiam Cię cieplutko i jeszcze raz wielkie dzięki!!![/quote]
W przyszłym roku cię nie wpuszczą na wystawę, bo znowu zgarniesz wszystko :wink: :D

[quote name='lidush']Czy może mi ktoś sprawdzić w katalogu umaszczenie psa o nr 951 (LORD Mali-Box- buldog francuski)? Z góry dziękuję :)[/quote]
maść płowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...