Jump to content
Dogomania

a kto będzie na wystawie w TORUNIU ?


Daisunia

Recommended Posts

witam wszystkich :D
zamierzam się wybrać do Torunia, w sumie pierwszy raz jako wystawca i byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł szerzej nakreślić mi jak jest na tej wystawie (tak od strony wystawcy) bo nie wiem na co mam się przygotować pod względem organizatorskim. Z tego co przeczytałam to wiem tylko, że wszystko odbywa się na stadionie.
Z góry dziękuję :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='daga10011']Daisy-nie widzialam :( ...ale bede sie rozgladac :D[/quote]

mnie w toruniu w tym roku nie będzie , a więc Daga mam proźbę
zrób fotki mamci Daisuni , niestety nie wiem czy bedzie , ale jak by co .
Alaskan Malamute , suczki klasa otwarta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia'][quote name='daga10011']Daisy-nie widzialam :( ...ale bede sie rozgladac :D[/quote]

mnie w toruniu w tym roku nie będzie , a więc Daga mam proźbę
zrób fotki mamci Daisuni , niestety nie wiem czy bedzie , ale jak by co .
Alaskan Malamute , suczki klasa otwarta[/quote]
Daisunia a przecież miałas byc w tym Toruniu :roll: ?!
Ja jednak zmieniłam plany i do Torunia pojade z silną ekipą psiaków ( a miałam jechac bez psa). Jade z psiakiem i suką w otwartej oraz psiakiem w szczeniakach. No i wszystko to sh :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']ale ja jestem niestety jeszcze zależna od rodzicow , niestety w tym roku zmieniły nam sie plany.... ale to chyba nic złego co nie ? :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote]
nie no oczywiście że nic złego! :wink: Poprostu szkoda że Cię nie bedzie z malamutką :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Daisunia']ale ja jestem niestety jeszcze zależna od rodzicow , niestety w tym roku zmieniły nam sie plany.... ale to chyba nic złego co nie ? :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote]
nie no oczywiście że nic złego! :wink: Poprostu szkoda że Cię nie bedzie z malamutką :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]
ja też żałuję :( do zobaczyska na innych wystawach :)
Pozdrawiamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Zgłosiłam suczo do Torunia, także będę. Nie udało nam sie w Koszalinie załapać, to tu jedziemy. Sto lat w Toruniu nie byłam, najwyższe pora.[/quote]
pora rzeczywiście najwyższa :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN'][quote name='Savannah'][quote name='AiMiN']Jak ocenia sędzia Svetlana Radjuk?[/quote]
sędzina preferuje duże psy :)
Pzdr[/quote]
Masz na myśli dorosłe psy, czy duże rasy?[/quote]
mam na myśli jaki typ preferuje psa. przynajmniej w sh
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']Sav :) dzięki wielkie :*
i o te zdjęcie poprosze ;)
(suczki klasa otwarta ;)[/quote]
nie ma za co 8) nadziękujesz się jeszcze jak zrobie i wyjdą fajnie :) (ech ta moja skromnośc :oops: :) ). aha i fajnie stresciłas mój nick Sav... nawet nieźle brzmi :) a czemu TYLKO suki klasa otwarta?! jak juz bede tam sterczec to moja cyfrówka obstrykam wszystkie am zgromadzone w Toruniu :lol: co ty na to 8)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='AiMiN']Jak ocenia sędzia Svetlana Radjuk?[/quote]
sędzina preferuje duże psy :)
Pzdr[/quote]

Sądząc po tym co wygrywało u niej w Krakowie 04 to twoja informacja jest jak najbardziej mylna.
Zgłosiłaś Wizarda?? Z tego co wiem to on należy raczej do tych mniejszych sh.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali'][quote name='Savannah'][quote name='AiMiN']Jak ocenia sędzia Svetlana Radjuk?[/quote]
sędzina preferuje duże psy :)
Pzdr[/quote]

Sądząc po tym co wygrywało u niej w Krakowie 04 to twoja informacja jest jak najbardziej mylna.
Zgłosiłaś Wizarda?? Z tego co wiem to on należy raczej do tych mniejszych sh.
Pozdrawiam[/quote]
wiesz ja byłam w Krakowie i widziałam na zywo to co oceniała pani Radjuk. Dlatego widziałam że preferuje psy mocne, no i niekoniecznie duze przykład Explorer Trade Mark- Zwycięzca CACIB.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...