Jump to content
Dogomania

Hashi i ja chciałyśmy się przywitać


emmara

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

jak do tej pory więcej czytałam na forum niż się na nim udzielałam, więc może nie każdy mnie kojarzy :wink: Bulinkę planowałam na wakacje tego roku, ale przeznaczenie chciało, że bulka przybyła do mnie wczesnym rankiem wczoraj:D . Piszę przeznaczenie, gdyż to, że dowiedziałam się o jej istnieniu było można powiedzieć przypadkiem. W dniu swoich urodzin rozmawiałam z Mimi na gg i ona w ramach informacji przysłała mi linka o niej. I od tej chwili chciałam ją mieć, choć pochodzenie tego linku dało mi oczywiście dużo do myślenia...
Bulinka ma 6 miesięcy, jest biała z czarnymi uszkami i w domu wabi się Hashi :) . Jestem drugą właścicielką suni, odkupiłam ją od pewnej dziewczyny z Olsztyna. Sunia pochodzi z hodowli Herbu Quercus i jest szczeniakiem z pierwszego miotu tej hodowli. Tatusiem jest KNOCKLEHEAD HUGGERMUGGER z Siriusa a matką SPICE GIRL Sirius.

Bullcia jest kochana, pełna energii i radości, choć w domu widać, że jeszcze trochę tęskni za wcześniejszą rodziną, ale staramy się ją tak zajmować, żeby jak najmniej miała czasu na myślenie :wink: , za to na spacerach jest rozrabiaką i uwielbia swoich psich pobratymców - za zabawę z nimi zrobiłaby wszystko, co mnie bardzo cieszy :D . Dziś biegała całe przedpołudnie z psem rodziców mojego chłopaka i jeszcze do teraz jest trochę padnięta:).

Pozdrawiamy cieplutko, a o wklejenie fotek poproszę Tufi, bo sama jestem zielona w tym temacie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam :P .Ja teżjestem tu od niedawna . Mała jest napewno cudowna i kochana . Życzymy Wam z Ozzym samych radosnych chwil .Czekamy na zdjęcia . A tak na marginesie , dlaczego poprzednia rodzinka zrezygnowała z pieska / jeśli wypada zapytać/

Ala i OZZY

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co to za sytacja rodzinna skoro nie przewidzieli jej, a mimo to kupili psa. Mam nadzieję że nie taka jak u mnie, że sunie sprzedali pod pretekstem wyjazdu (wyjechała jedna osoba na miesiąc wakacji a jak się później okazało reszta rodziny normalnie mogła zajmować się psem), a prawdziwym powodem była jej agresja i brak umiejętności postępowania z rozbestwionym psem.

Link to comment
Share on other sites

witam serdecznie ! :D
Ja znam Hashi jeszcze od poprzednich właścicieli, ale fajnie, że trafiła w nowe lepsze ręce.
Hihihi...a ja fotki już widziałam 8)

A [b]Coco[/b] jak zwykle ściemnia z fotami, innych namawia na wklejanie a sam się czai 0X

Niedobry Piotruś :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Witam Hashi z nowa Pancia :) Znalam tez pannice z poprzedniego domku troszke :)
Obiecane fotki:
[img]http://www.psiaki.com.pl/data/media/12/Haszi3.jpg[/img]

A nastepne znajdziecie klikajac na to zdjecie, a pozniej po kolei:
[url]http://www.psiaki.com.pl/details.php?image_id=3621[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tufi dzięki za zdjęcia !!! :D , jestem wdzięczna :)

Mimi ja też się bardzo cieszę, i jeszcze raz za wszystko Ci dziękuję !!! :buzi:

Matisse myślę, że Athamas będzie miał okazję poznać Hashi, a może nawet jakiś wspólny spacer zaliczą :wink:

Złośnica wiem wiem, że przecieki były :wink: hihi

POzdrawiamy wszystkich ciepło i zmykamy za miasto, co by Hashi się wybiegała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Witam Hashi z nowa Pancia :) Znalam tez pannice z poprzedniego domku troszke :)
Obiecane fotki:
[img]http://www.psiaki.com.pl/data/media/12/Haszi3.jpg[/img]

A nastepne znajdziecie klikajac na to zdjecie, a pozniej po kolei:
[url]http://www.psiaki.com.pl/details.php?image_id=3621[/url][/quote]

A mnie się zdjęcia nie otwierają!!! :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Witamy równiez bardzo serdecznie ! I ja znam juz Hasi...heheh Ciekawe jak to jest kiedy sie ktos przedstawia z psem a sporo ludzi zna juz nie własciciela a psa .:) Choc ja miałem przyjemność poznać wcześniej nowa właścicielkę Hasi :wink:
Ciesze sie bardzo i tak jak Złosnica mysle ,że sunia trafiła w końcu w lepsze ręce.Generalnie mała z tego co wiem na poczatku długo przebywała w hodowli (4mc) no i teraz te 2 mc w zawieszeniu u innych ludzi kiedy to przez bardzo krótki okres była "chciana".
Gratuluję suni jeszcze raz i całuski dla niej od moich potforkuf jak i ode mnie !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...