Jump to content
Dogomania

Gdzie kupic Bullterriera??


Robert81

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję, dziękuję wszystkim.

Na razie wszystko musi się poukladać jak trzeba, a potem będziemy świętować. Więcej mleka poproszę jak na razie, więc nie w glowie mi zdjęcia.

Taki los kobiety samej na wsi. ani chustki na glowę, ani aparatu porządnego, ani kadilaka. Dobrze, że chociaż śniegu już nie ma.

Jest jedna szansa na zdjęcia, ale to musielibyście napisać petycję do mojego webmastera. A on zajęty ostatnio okrutnie.

Link to comment
Share on other sites

Babo jedna (ja też już na wsi na stałe od lipca :)), przecież masz Internet!
Też przesiaduję w dresie i wolę tak, niż w super kiecce, w mieście i bez netu :) A i "kundel" ma wybieg jak się patrzy :)

[b][color=green][size=6]Gratulacje!![/color][/size][/b]

I jeszcze jedno: zdjęcia ze swojego komputera możesz nam pokazać bez łaski webmastera.
Wklejasz je po prostu na tę stronę: [url]http://imageshack.us/[/url], dostajesz miejsce na serwerze i adres do każdej fotki.

Link to comment
Share on other sites

Już zdążyła sama wytłumaczyć, bo sens to by jakiś miało :wink: [u][b]webmaster robi mi laskę [/b][/u] :wink: :lol: - porterin bez urazy rozumiem, że na takie coś nie mogłaś sobie pozwolić :lol: :lol:
Jedna literka a tak dużo zmienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nike'][b]Lapis[/b], aleś się namęczył z tym tłumaczeniem :o
Ale trenuj klawiaturkę, trenuj, co by Lapis zawsze był Lapisem ;);)[/quote]

Nie rozumiem tej złośliwości

Namęczyć się nie namęczyłam, a to że tłumaczyłam to z nie z innego powodu tylko dlatego, że to Ty nie zrozumiałaś o co chodziło porterin.

A jeżeli popełniłam jakąś literówkę to niestety jest to nieuniknione i zdaża się wielu osobom

Link to comment
Share on other sites

To ja sobie pozwole zoffowac w inna stronę...
8)
Wy tu gadu gadu, a ja mam ten sam problem co Porterin- czyli brak malego Ł...

czy ktos wie jak to naprawić? :o

Wszystkie inne polskie znaki mam, próbowalam już też ustawić w "symbolach" i doopa. :oops:

Dalej nie mam malego Ł.

PS. Lapis- kiedy Ci chlop z morza wraca?
Bo kosmate myśli Cię widzę ostro prześladują.. :evilbat: :wink:

Choś babo na off topic na PPPPonia- tam kosmatych cale stado i dobrze się bawimy. 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nike']:o Dlaczego posądzasz mnie o złośliwość? :o

Masz w nicku "L", a tłumaczyłaś mi jak krowie w rowie, to co wyjaśniło się już wcześniej, więc pozwoliłam sobie zażartować.[/quote]

No dobra, może nie zrozumiałam żartu, jednak z drugiej strony gdybym zauważyła to co napisała porterin to wcale nie zajmowała by się jej tłumaczeniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dag']

PS. Lapis- kiedy Ci chlop z morza wraca?
Bo kosmate myśli Cię widzę ostro prześladują.. :evilbat: :wink:

Choś babo na off topic na PPPPonia- tam kosmatych cale stado i dobrze się bawimy. 8)[/quote]

Kiedyś próbowałam zorientować się o co tam chodzi i odpuściłam, ale chyba muszę wrócić i przyłączyć się, bo zawsze jak TZ w morzu to ja mam jakieś szurnięte myśli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...