Jump to content
Dogomania

Henio ma wspaniały dom.


tamb

Recommended Posts

[quote name='tamb']Henio zostanie objęty bezpłatnym programem szkoleniowym prowadzonym przez behawiorystę. Jednym z warunków jest przekazanie worka karmy dla skawińskich psów. Karma byłaby odebrana z hotelu. Może ktoś pomóc? Henio ma tylko 150zł stałych deklaracji na hotel a reszta to pomoc bazarkowa i jednorazowe wpłaty. Roczne szkolenie to większa szansa na dom.[/QUOTE]

A konkretnie gdzie tę karmę - i jaką?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='mar.gajko']A konkretnie gdzie tę karmę - i jaką?[/QUOTE]

Myślę, że przelewając za hotel, powiększę kwotę o uzbieraną na ten cel i poproszę Makila, żeby coś fajnego kupiła. Może być karma, zabawki, gryzaki. Jest taka zasada przy bezpłatnym szkoleniu, że trzeba coś psiakom skawińskim podarować. Jak karma to worek jakiejś dobrej, jak się nie uzbiera tyle, to puszki czy zabawki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Myślę, że przelewając za hotel, powiększę kwotę o uzbieraną na ten cel i poproszę Makila, żeby coś fajnego kupiła. Może być karma, zabawki, gryzaki. Jest taka zasada przy bezpłatnym szkoleniu, że trzeba coś psiakom skawińskim podarować. Jak karma to worek jakiejś dobrej, jak się nie uzbiera tyle, to puszki czy zabawki.[/QUOTE]

Tamarko,
wskaż producenta - jaki to jest "dobra" i adres hoteliku na pw.
Ja kupie w Krakvecie tę karmę, a Ty, jak coś się nazbiera, to kup zabawki właśnie czy co tam.
Dobrze?

Link to comment
Share on other sites

Mariolu, pomagasz Misiowi i innym psom, czy dasz radę kupić jeszcze worek karmy? To wydatek ponad 100zł. Nie ma tu terminu, poczekajmy, może kilka osób się zrzuci, może coś wpłynie z bazarku. Boję się, że sobie będziesz ujmować a tu trzeba kupić ale nie "na już".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Mariolu, pomagasz Misiowi i innym psom, czy dasz radę kupić jeszcze worek karmy? To wydatek ponad 100zł. Nie ma tu terminu, poczekajmy, może kilka osób się zrzuci, może coś wpłynie z bazarku. Boję się, że sobie będziesz ujmować a tu trzeba kupić ale nie "na już".[/QUOTE]

No, ale Henio nie gorszy przecież :)
Nalegam :loveu:
Tylko podaj mi firmę, jaką uważasz.

Link to comment
Share on other sites

Mariolu, myślę, że Farmina albo Bosch albo co uznasz za odpowiednie. Farmina to koszt 120zł za 10 kg. Bosch więcej ale jest 15kg. Można też mniejsze opakowania. Moje psy lubią te karmy. Adres hotelu mogę Ci podać na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Mariolu, myślę, że Farmina albo Bosch albo co uznasz za odpowiednie. Farmina to koszt 120zł za 10 kg. Bosch więcej ale jest 15kg. Można też mniejsze opakowania. Moje psy lubią te karmy. Adres hotelu mogę Ci podać na pw.[/QUOTE]

OK. Tamarko. Popatrzę co lepiej wychodzi na kg i prześle na adres hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Bena, który obecnie przebywa w BDT pozostała kwota 52,51 zł. Ponieważ Benowi nie będzie już potrzebna, a Heniu bardzo potrzebuje wsparcia, Ben ofiarował Koledze tą skromną kwotę.
Dzisiaj zrobiłam przelew i proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Bena - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236902-BEN-Ma-niewiele-czasu-Ocalmy-przed-zagryzieniem-Pilnie-DS!?p=22302318#post22302318"]klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ,że tak rzadko tu się odzywam, ale mam kilka psiaków które ostatnio wymagają więcej opieki.

Heniutek natomiast ma się bardzo dobrze.
Jest bardzo wesoły. Uwielbia bawić się zabawkami, szczególnie gumowymi, a najlepiej żeby piszczały :lol:
Ostatnio paula_t przywiozła kilka takich. Henio kilka dni chodził z gumową kostką w pyszczku i co chwię przygryzał, żeby piszczało.
W końcu któryś psiak przegryzł kostkę i przestała piszczeć :-(

Link to comment
Share on other sites

Henio - powtórka: [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3516439,henio,id,t.html[/URL]

Jeśli chodzi o program, rozmawiałyśmy wczoraj z Makilą i tamb i wszystko jasne. Ankieta Henia ruszyła i pozostaje - mam nadzieję ;) - czekać na ustalenie konkretnych terminów dla Henia i rozpoczęcie zajęć.

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...